Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sharimsejn

Members
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

2 Neutral

About Sharimsejn

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

380 profile views
 1. Już ci napisaliśmy precz. Aslain napisałby ci to samo ale ma na tyle kultury i renomy, że mu nie wypada.
 2. Hmm to nie możesz użyć jakiejś wersji od nich żeby nie było rozbieżności?
 3. Pisałem jakiś czas temu, że XVM źle pokazuje wn8 i twórcy mieli się za to zabrać. Czy coś nowego wiadomo w tej sprawie?
 4. Dzięki za kwiecistą odpowiedź. Aslainowi nie będę dupy zawracał bo i tak robi niezłą robotę przy paczce. Cóż. Jakoś przeżyjemy.
 5. Jeśli dobrze rozumiem to wn8 pokazuje z wotlabs czy po prostu ma jakiś swój wzór do obliczania zaimplementowany? Na wszystkich stronach pokazuje mi ponad 1500 wn8 i to spokojnie, a w grze 1477. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 6. O, dzięki za info.
 7. Może mi ktoś powiedzieć czy od wczoraj się coś zmieniło przy tym modzie? Normalnie z niego korzystałem, a dzisiaj po przeinstalowaniu paczki wyskoczyło mi grze, że Battle Assistant jest nieaktywowany i trzeba kliknąć by aktywować. Wyskakuje taka oto strona: http://armorinspector.com/en/battleassistant
 8. Hej. Proste pytanie. Jak wygląda naliczanie WN z tymi ogłuszeniami itp.? Bardziej chodzi mi o to czy działa to prawidłowo. Miałem jakieś pół roku przerwy i całkiem wybiegłem z obiegu.
 9. Hmm napisałem bo zawsze tak używałem tzn. jego paczka + twój folder XVM i nigdy nie było problemów. W takim razie czy mogę wrzucić twoją paczkę ale włączyć samego XVMa bez reszty modów?
 10. http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=20611708833333451081 Załączone mody
 11. Nie działa. Number of rows at carousel. 0 - use client settings // Количество рядов карусели. 0 - использовать настройки клиента "rows": 2,
 12. Hej. Czy mógłbyś podać jak i gdzie zmienić liczbę linii karuzeli w garażu? Korzystam z samego folderu XVM i tak naprawdę wszystko jest cacy poza tą jedną rzeczą ;p
 13. O ile wiem bo kiedys mialem mody od ciebie to nawet jesli ich nie instaluję to sa gdzies tam na dysku niekatywne w folderze, a dla mnie i wielu ludzi to niepotrzebne smieci. No, chyba że się mylę.
 14. Hmm więc jak? Mam sam sobie naprawić? Ogólnie to ja ściągam od ciebie tylko folder XVM więc nie mam żadnych opcji żeby coś wyłączyć/zmienić. Musiałbym w plikach, a to już musiałbyś powiedzieć mi jak. Obstawiam, że to może być autotelescope. Jednak jakim cudem folder XVM ma jakieś dodatki? Myślałem, że pozwoli mi to śledzić tylko statystyki i dlatego z tego XVMa korzystałem bo nigdzie nie było info o dodatkach. No, chyba, że mówisz o swojej paczce to już mnie nie dotyczy bo z niej nie korzystam.
 15. Wiesz. Ja się na tym zwyczajnie nie znam. Piszę tylko, że sprawdziłem z samym XVM od ciebie i to się dalej działo więc coś musi być nie tak.