Jump to content

Sharimsejn

Members
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

2 Neutral

About Sharimsejn

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Nowa polityka WG co do modów

  Aha, czyli ogólnie lepiej uważać co się pisze. W sumie jak wszędzie
 2. Nowa polityka WG co do modów

  Jaka jest szansa, że z twoją pomocą lub bez sprawdzają ludzi po nazwach kont lub IP na twojej stronie by nałożyć bany na wotowskie konta?
 3. Nie wiem czy to wina modów czy xvma, czy cholera wie czego jeszcze. Miałem ten sam problem u DjVirusa kiedyś. Znikają mi lornety z czołgów.. Ot tak po prostu. Miałem nawet jedną w zapasie, a teraz nie mam jej nawet na Rhm, Type64, Dicker Max, SU-122-44, ISU-152, T28-C, T37. To daje nam 3 500 000 kredytów, których nie wbija się w 5 min mimo wszystko. Ktoś mi kiedyś coś podsunął, że to XVM najprawdopodobniej. Na koniec dodam, że znajomy również kiedyś tak miał i po kilku dniach samo mu przeszło o dziwo. Ja odkąd się przerzuciłem na twoje mody miałem spokój długi czas, a teraz to wróciło. Liczę na pomoc.
 4. Kiedy nowe mody

  Już ci napisaliśmy precz. Aslain napisałby ci to samo ale ma na tyle kultury i renomy, że mu nie wypada.
 5. Kiedy nowe mody

  Hmm to nie możesz użyć jakiejś wersji od nich żeby nie było rozbieżności?
 6. Kiedy nowe mody

  Pisałem jakiś czas temu, że XVM źle pokazuje wn8 i twórcy mieli się za to zabrać. Czy coś nowego wiadomo w tej sprawie?
 7. Źle pokazuje wn8

  Dzięki za kwiecistą odpowiedź. Aslainowi nie będę dupy zawracał bo i tak robi niezłą robotę przy paczce. Cóż. Jakoś przeżyjemy.
 8. Jeśli dobrze rozumiem to wn8 pokazuje z wotlabs czy po prostu ma jakiś swój wzór do obliczania zaimplementowany? Na wszystkich stronach pokazuje mi ponad 1500 wn8 i to spokojnie, a w grze 1477. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 9. Battle Assistant mod

  O, dzięki za info.
 10. Battle Assistant mod

  Może mi ktoś powiedzieć czy od wczoraj się coś zmieniło przy tym modzie? Normalnie z niego korzystałem, a dzisiaj po przeinstalowaniu paczki wyskoczyło mi grze, że Battle Assistant jest nieaktywowany i trzeba kliknąć by aktywować. Wyskakuje taka oto strona: http://armorinspector.com/en/battleassistant
 11. Hej. Proste pytanie. Jak wygląda naliczanie WN z tymi ogłuszeniami itp.? Bardziej chodzi mi o to czy działa to prawidłowo. Miałem jakieś pół roku przerwy i całkiem wybiegłem z obiegu.
 12. Karuzela - ręczna zmiana pliku

  Hmm napisałem bo zawsze tak używałem tzn. jego paczka + twój folder XVM i nigdy nie było problemów. W takim razie czy mogę wrzucić twoją paczkę ale włączyć samego XVMa bez reszty modów?
 13. Karuzela - ręczna zmiana pliku

  http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=20611708833333451081 Załączone mody
 14. Karuzela - ręczna zmiana pliku

  Nie działa. Number of rows at carousel. 0 - use client settings // Количество рядов карусели. 0 - использовать настройки клиента "rows": 2,
 15. Hej. Czy mógłbyś podać jak i gdzie zmienić liczbę linii karuzeli w garażu? Korzystam z samego folderu XVM i tak naprawdę wszystko jest cacy poza tą jedną rzeczą ;p
×