Jump to content

AlkovaR

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AlkovaR

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Rozwiązany. Ponowna instalacja moda z wyłączeniem opcji minimapy tj. alternatywny widok dla mapy pod ALT oraz zmiana hitloga na domyślny xvm. i wróciło wszystko do normy.
 2. Witam. Problem z którym się zwracam w skróconej wersji brzmi jak w temacie. Pojawił się od zainstalowania moda v.9.17.0.1_04. Opis problemu: klikając na minimapę widzę zaznaczone przeze mnie obszary, jednak gdy robią to sojusznicy słyszę tylko dźwięk. Co do czatu w grze to mogę pisać i wysyłać teksty, które są widoczne przez innych graczy lecz tylko na "ogólnym" ( są takie teksty na które zawsze ktoś odpowie ) Dodatkowo brak możliwości zmiany adresata/ów wiadomości. Dawniej standardowo TAB-em ustalałem odbiorców tekstu (wróg, pluton ...) teraz nie działa ta funkcja. Ostatni problem dotyczy komend (atak, wycofaj się itp) zarówno używanych przeze mnie jak i tych użytych przez sojuszników. Słyszę tylko dźwięki, lecz nie pojawiają się ani opis użytej komendy (czat), ani sygnał świetlny (minimapa). pozdrawiam _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Zapomniałem dodać, że kilka razy pojawił się tekst na czacie informujący mnie o wybranej komendzie. Sojuszniczych komend nie widzę od początku.
 3. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czcionki usunięte i problem ikon na minimapie rozwiązany. Co do problemu z widokiem alternatywnym to muszę dodać, że "zacinający się" ALT w moim przypadku nie dotyczył całkowitego braku reakcji po wciśnięciu przycisku lecz wyświetlaniu alternatywnego widoku tylko na minimapie. W grze pozostawały nie wzruszone nazwy czołgów z rzymską cyfrą tieru. Dzisiaj rozegrałem kilka bitew i jak narazie wszystko działa. Teoretycznie można założyć, że usunięte przeze mnie fonty były powodem obu problemów.
 4. Problem dotyczy świeżego modpacka 9,12,2 (9,12,1 - było podobnie). Alternatywne wyświetlanie znaczników nad czołgami nie działa po wciśnięciu lewego ALT. Ma to miejsce m/w w dziewięciu bitwach na dziesięć rozegranych - czasami ALT zaskoczy, ale i tak nie funkcjonuje do końca całego czasu bitwy. Poza tym na minimapie widzę tylko nazwy pojazdów a alternatywny widok pokazuje mi tylko tiery pojazdów bez czerwnoych "kwadracików" - z pozycją wrogich czołgów, a także minimapa nie "zapamiętuje" położenia ostatnio widzianych czołgów wroga lub "zapamiętuje" i wyświetla tylko Nazwy czołgów (swoją drogą słabiutko widoczne). Ten problem na minimapie pojawia się z tą samą powtarzalnością co opisany na początku postu. załączam wymagane pliki plus printscreen z gry z widokiem na powiększoną minimapę przy wciśniętym ALT. Proszę o szybką diagnozę. xvm.log python.log _Aslain_logs.zip
 5. Problem dotyczy świeżego modpacka 9,12,2 (9,12,1 - było podobnie). Alternatywne wyświetlanie znaczników nad czołgami nie działa po wciśnięciu lewego ALT. Ma to miejsce m/w w dziewięciu bitwach na dziesięć rozegranych - czasami ALT zaskoczy, ale i tak nie funkcjonuje do końca całego czasu bitwy. Poza tym na minimapie widzę tylko nazwy pojazdów a alternatywny widok pokazuje mi tylko tiery pojazdów bez czerwnoych "kwadracików" - z pozycją wrogich czołgów, a także minimapa nie "zapamiętuje" położenia ostatnio widzianych czołgów wroga lub "zapamiętuje" i wyświetla tylko Nazwy czołgów (swoją drogą słabiutko widoczne). Ten problem na minimapie pojawia się z tą samą powtarzalnością co opisany na początku postu. załączam wymagane pliki plus printscreen z gry z widokiem na powiększoną minimapę przy wciśniętym ALT. Proszę o szybką diagnozę. xvm.log _Aslain_logs.zip python.log
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.