Jump to content

Ban4Fun

Members
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Ban4Fun

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Goczałkowice Zdrój
 • Interests
  Gry (RPGi/Shootery/"Wszystko!")
  Muzyka (Rock/Pop/ElectroSwing/itd.)
  Elektronika
 1. Dźwięki WoT. [0.9.17]

  Przypominam
 2. Dźwięki WoT. [0.9.17]

  Przedstawiam Wam listę dźwięków żarówki, mojej "produkcji". Zapraszam na forum WoT, do głównego tematu: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/595457-audio-0917-dzwieki-szosty-zmysl-zarowka-mp3/ Proszę o opinie pod postem. Może da się namówić Aslain'a na umieszczenie dźwięków w swojej paczce P.S.: Na oficjalnym forum WoT, mój nick to: MRkapuca.
 3. LOGI: _Aslain_logs.zip
 4. Od pewnego momentu, po instalacji modów z Aslain'a, gra crashuje w momencie wchodzenia do bitwy. Dokładnie rzecz ujmując, w momencie ładowania bitwy (tabela z drużynami). Sekundy na tym ekranie wyraźnie idą na przód, ale w pewnym momencie zatrzymują się, i to jest dla mnie informacja, że muszę wykorzystać "ctrl + alt + delete" by zamknąć proces i ponownie uruchomić grę. Co może być tego powodem? Dodam, że zdarza się to kilka razy dziennie, szczególnie podczas pierwszego wejścia do bitwy. Jest to szczególnie denerwujące, kiedy udaje mi się wrócić do bitwy, a ja sam już nie żyję. Dodatkowo zbieram reporty -.- P.S: Mody zmieniam co jakiś czas, nie jest to stałe zestawienie. (tylko z paczki Aslain'a). Paczkę aktualizuję cały czas. - Ten sam problem.
 5. Jak przywrócić kołysanie drzew, niebo oraz dym z rur? Ustawiłem, żeby je usunąć podczas instalacji modów z Aslaina, ale widzę, że lepiej było przedtem.
 6. U mnie też Chcę karuzelę w tej formie, ale mniejszą, tak aby cały pojazd był widoczny.
 7. tak właśnie miałem ustawione Karuzela na "normal". Mam rozdziałke 1366x768 ale cellsy są nadal za duze
 8. Jak w temacie. Któraś z modyfikacji (może XVM) włączyła kolorowe, rzucające się w oczy nazwy pojazdów podczas bitwy. Jak je wyłączyć? Druga sprawa.. Jak zmniejszyć karuzelę w garażu, dwupiętrową, tak aby nie stała się wersją "minimalistyczną", pojawiającą się po zmniejszeniu rozdzielczości ekranu. (modyfikacja z paczki zainstalowana, ale karuzela zasłania część maszyny). + Problem z białymi wrakami czołgów Dlaczego białe wraki są tylko po mojej stronie drużyny?
 9. Aha, sorry za pomyłkę.
 10. Proszę _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 11. Jak w tytule. Modyfikacja dodaje nowy przycisk w garażu i na tym koniec. Po jego naciśnięciu widnieje tylko napis: "Modifications list". Z góry dzięki.
 12. Kwadratowy dym?!

  Jest opcja disable? Gdzie znajdę plik?
×