Jump to content

Ban4Fun

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Ban4Fun

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Goczałkowice Zdrój
 • Interests
  Gry (RPGi/Shootery/"Wszystko!")
  Muzyka (Rock/Pop/ElectroSwing/itd.)
  Elektronika
 1. na 120 blokowane standardowo. Narazie problem rozwiązany. Nie używam modów i odinstalowałem program monitorujący GPU.
 2. Witam. Tak jak w temacie. Gra blokuje się na 45 fps. Normalnie mam 60 fps na vsyncu, na ust. ULTRA + full HD borderless. Gram, gram. I w srodku walki potrafi zablokować na 45 fps. Nie mniej, nie więcej. Wtedy muszę nacisnąć alt+enter i z powrotem alt+enter (wyjście i wejście na Pełny ekran). I mam te 60 klatek. Wyłączenie V-sync nie pomaga, ponieważ klatki i tak blokują się na 60... O co kaman? Czyżby sterowniki mieszały? Albo Geforce Experience (tylko zainstalowane). Mody nie mają wpływu. (na poprzedniej grafie - gtx 1050ti wszystko było ok). Mam dobry sprzęt, i nie sądzę, że jest przyczyną problemu. i3 6100 (do wymiany) GTX 1070 8GB OC 16GB Ram DDR4 SSD 250GB
 3. Ban4Fun

  Dźwięki WoT. [0.9.17]

  Przypominam
 4. Ban4Fun

  Dźwięki WoT. [0.9.17]

  Przedstawiam Wam listę dźwięków żarówki, mojej "produkcji". Zapraszam na forum WoT, do głównego tematu: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/595457-audio-0917-dzwieki-szosty-zmysl-zarowka-mp3/ Proszę o opinie pod postem. Może da się namówić Aslain'a na umieszczenie dźwięków w swojej paczce P.S.: Na oficjalnym forum WoT, mój nick to: MRkapuca.
 5. LOGI: _Aslain_logs.zip
 6. Od pewnego momentu, po instalacji modów z Aslain'a, gra crashuje w momencie wchodzenia do bitwy. Dokładnie rzecz ujmując, w momencie ładowania bitwy (tabela z drużynami). Sekundy na tym ekranie wyraźnie idą na przód, ale w pewnym momencie zatrzymują się, i to jest dla mnie informacja, że muszę wykorzystać "ctrl + alt + delete" by zamknąć proces i ponownie uruchomić grę. Co może być tego powodem? Dodam, że zdarza się to kilka razy dziennie, szczególnie podczas pierwszego wejścia do bitwy. Jest to szczególnie denerwujące, kiedy udaje mi się wrócić do bitwy, a ja sam już nie żyję. Dodatkowo zbieram reporty -.- P.S: Mody zmieniam co jakiś czas, nie jest to stałe zestawienie. (tylko z paczki Aslain'a). Paczkę aktualizuję cały czas. - Ten sam problem.
 7. Jak przywrócić kołysanie drzew, niebo oraz dym z rur? Ustawiłem, żeby je usunąć podczas instalacji modów z Aslaina, ale widzę, że lepiej było przedtem.
 8. U mnie też Chcę karuzelę w tej formie, ale mniejszą, tak aby cały pojazd był widoczny.
 9. tak właśnie miałem ustawione Karuzela na "normal". Mam rozdziałke 1366x768 ale cellsy są nadal za duze
 10. Jak w temacie. Któraś z modyfikacji (może XVM) włączyła kolorowe, rzucające się w oczy nazwy pojazdów podczas bitwy. Jak je wyłączyć? Druga sprawa.. Jak zmniejszyć karuzelę w garażu, dwupiętrową, tak aby nie stała się wersją "minimalistyczną", pojawiającą się po zmniejszeniu rozdzielczości ekranu. (modyfikacja z paczki zainstalowana, ale karuzela zasłania część maszyny). + Problem z białymi wrakami czołgów Dlaczego białe wraki są tylko po mojej stronie drużyny?
 11. Aha, sorry za pomyłkę.
 12. Proszę _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 13. Jak w tytule. Modyfikacja dodaje nowy przycisk w garażu i na tym koniec. Po jego naciśnięciu widnieje tylko napis: "Modifications list". Z góry dzięki.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.