Scorpion22

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Scorpion22

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Please dont destroy another game with XVM.
 2. Witam. Czy wiecie może czy taki mod do WOWS jest tworzony? W WOT przy rozdzielczości 4K wszystko ładnie się skaluje i nie ma żadnych problemów. WOWs natomiast tego nie ma i wygląda strasznie biednie (dodając do tego brak wygładzania krawędzi). Czy macie może takiego moda który skaluje wszystkie elementy interfejsu do 4K?
 3. Nowy modpack działa bez zarzutów. Dzięki za szybkie załatwienie sprawy.
 4. Załączam pliki.
 5. Witam. Instaluje już modpak Aslaina 6 raz i nie jestem w stanie ustawić pełnych nazw pojazdów. Bez różnicy czy instaluje pełne czy skrócone. Większość ludzi pewnie ma to gdzieś ale ja jestem nerwowy i nienawidzę zdrobnień i niechlujstwa a tu jeden czołg jest z dużej litery, jeden z małej. Rozumiem że ktoś chce mieć zdrobnienia ale dlaczego po wyborze pełnych nazw jestem skazany na to coś? Czy może mi ktoś wyjaśnić jak uzyskać normalne nazwy pojazdów a nie takie idiotyczne? Bo z "Ferdem" na minimapie nie wytrzymam. Po prostu nie.
 6. OK czyli wszystko jasne. Dzięki za szybką odpowiedź.
 7. Witam. Czemu ta skala jest przekłamana? Domyślnie według oficjalnej strony zielony zaczyna się od 1310 a niebieski od 1965 Natomiast po zaznaczeniu opcji przy instalacji packa z domyślną skalą są ładowane takie wartości: Czy nie może to zostać skorygowane? Przecież nie po to człowiek przy instalacji zaznacza standardową skalę aby dostać jakieś customowe "podpompowane" wartości. Standardowa to standardowa. Wartości mają się pokrywać z tymi które są ustalone przez XVM a nie kogoś innego.