Jump to content

Mariusz98

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mariusz98 last won the day on March 30 2016

Mariusz98 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Mariusz98

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Mariusz98

  Wirus cz agresywny marketing?

  Rozumiem, że ogólnie jest to bezpieczne?
 2. Witam, O co chodzi z tym napisem podczas logowania i podczas wciśnięcia klawisza ""Esc""ekspoint-mods.tk"? To jakiś wirus czy tylko forma reklamy z tej strony? Czy to jest w pełni bezpieczne?
 3. Ostatnio Multi pokazał ciekawego moda jakim jest Wot Navigator Przedstawienie moda przez Multiego + filmy z kanału autora Skoro Multi poleca tego moda to raczej jest legalny. Uważasz, że warto go dodać do paczki?
 4. Ja potwierdzam. W porównaniu do wersji paczki v.9.16_02 to w obecnej v.9.16_03 (sporo rzeczy nie działa, a działała w wersji 9.16_02).
 5. Witam, Jest możliwość dodania tego moda? PanelInfo mod Kiedyś był on w paczce i to nawet spolszczony. Niestety nie wiem kto jest autorem.
 6. Mariusz98

  powracający temat zakazanych modów

  Witam, 1) Czy skórki na pojazdy z tzw. hitzone są legalne? 2) Czy wskaźnik penetracji jest legalny? (przy najechaniu na konkretną część czołgu pokazuje się konkretna wartość penetracji) 3) Czy freecam z paczki jest legalna? 4) Czy istnieje możliwość odinstalowania konkretnego moda, czy trzeba usuwać wszystko i następnie od nowa instalować?
 7. Mariusz98

  powracający temat zakazanych modów

  Nie wiem czy śmiać się czy płakać... WG powinien zrobić bardzo szczegółową listę zakazanych modów która byłaby non stop aktualizowana (gdyby pomyśleli to na pewno, by wymyślili jakiś optymalny sposób i przecież są ogromną firmą), bo już nie wiadomo za co można dostać bana... Twierdzą, że nie można używać modyfikacji które dają przewagę nad innymi graczami ale prawda jest taka, że 90% modów daję taką przewagę (choćby czas lotu pocisku w artylerii). WG ma bardzo dziwną politykę, na której cierpią tylko gracze :mellow:
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.