Jump to content

__FloreK__

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by __FloreK__

 1. Rozumiem W takim razie tylko czekać, choć wydawało mi się, że u mnie te całe celowniki działały
 2. Witaj Aslain. Mam parę pytań głównie odnośnie minimapy. 1. Czy wiesz coś na temat ustawień dla minimapy? Chodzi mi o ustawienia jak było kiedyś, czy ma być linia spotowania, widzenia itp, kierunek pojazdu i wgl. Zamierzasz to dodać wgl? (wiem, wiem, są już standardowo ale zbyt mało opcji) 2. Czemu wyłączyłeś w dwóch ostatnich patchach te znaczniki dla arty na minimapie w jakim obszarze celujesz, było ich chyba 10 do wyboru. 3. Czy masz zamiar dodać ustawienia dla "PANELI" w grze? Chodzi mi by samemu można było skonfigurować dokładnie co ma być a czego nie. Kiedyś to było, dziś jest tylko do wyboru panele od teamu XVM i twoje bez konfiguracji.
 3. __FloreK__

  Zegary bitwy wariują

  Ja niczego takiego nie zauważyłem bądź po prostu nie zwróciłem uwagi. Wiem, że na EU1 występuje problem z odliczaniem czasu do rozpoczęcia bitwy, ale to problemy z serwerami ostatnio.
 4. Witaj Aslain. Zauważyłem błąd, podejrzewam że w modzie odpowiadającym za skrypt zooma i oddalania, a bardziej podpada mi ten domyślny zoom. Chodzi o to, że gdy włączę tryb snajperski klawiszem SHIFT i rolką chcę wrócić do trybu zwykłego to nie mogę. Również ten błąd się pojawia gdy rolką przejdę z trybu arcade na snajperski, na pierwsze przybliżenie to wrócić już nie mogę. Muszę przybliżyć trochę mocniej do bodajże X4 i wtedy mogę się cofnąć już bez problemu rolką. Gdybym był przyzwyczajony przełączaniem tylko SHIFTEM, to i może by mnie to nie irytowało, ale przyzwyczajenie mam na rolkę. Sprawdź ten błąd jeśli możesz i mam nadzieję, że mimo dość zagmatwanego opisu zrozumiałeś o co chodzi. Podejrzenia stawiam na te 3 opcje odnośnie zoom'a. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 5. Wybacz ale nie jestem botem i nie pisałbym tu gdybym nie sprawdził wszystkich zaa i przeciw. Wystarczyło, że zainstalowałem na nowo twoją paczkę bez tych modów i nagle o dziwo problem zniknął. Więc coś było z nimi. Nie wiem jak w tych nowszych bo szczerze obawiam się włączać by znów się nie wściekać.
 6. Witaj. W tej wersji modpacka nie działają ikony 6-tego zmysłu, jest sam dźwięk mimo wyboru różnych. Próbowałem kilku. Zaraz wgrywam najnowszą wersję i miejmy nadzieję że pomoże.
 7. A ja nie ;/ Nie wiem co jest grane...
 8. Kolejna aktualizacja modpacka i znów to samo. Brak ikony 6-tego zmysłu. Obecna Wszystkowidzące OKO. Załączam logi. Mam nadzieję że znajdziesz rozwiązanie ;/ _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 9. Witam. Aslain, czy czas przeładowania od ZJ już nie będzie dostępny wgl? Jak to z tym modem jest bądź będzie?
 10. __FloreK__

  Czas przeładowania od ZJ

  Najnowsza paczka, w której już tego modu nie ma
 11. __FloreK__

  Czas przeładowania od ZJ

  No i ten mod już nie działa. Czyli reload time od ZJ. Dlatego pytam czy masz może zamiar robić aktualizacje paczki, a dokładnie tej modyfikacji by działała dalej czy nie.
 12. __FloreK__

  Czas przeładowania od ZJ

  Chodzi mi bardziej o twoją paczkę, było że działa do 21.06 i faktycznie wczoraj już nie działało info o przeładowaniu.
 13. Dzięki za odpowiedź. Choć dziwne by nie dali żadnego patcha nawet małego skoro to w grze czystej nawet.
 14. Hej. Czy tylko ja tak mam czy coś jest z modami (gryzą się albo któryś ma błąd). Chodzi mi o to, że podczas podpalenia czołgu (zostaje podpalony bądź oglądam gracza który zostaje podpalony) to te pikanie buguje się i jest do końca bitwy. Przełączanie się na widok innego gracza itp nie pomaga, tylko wyjście z bitwy bądź jej zakończenie. W skrócie, zostaję podpalony, jest alarm pożarowy i pikanie. Pikanie nie zanika aż do końca bitwy bądź wyjścia. Ktoś tak ma? python.log xvm.log _Aslain_logs.zip
 15. __FloreK__

  Celownik Jimbo

  Sorry za odkop, jestem nowy tu. Ale również posiadam ten sam błąd, nawet po wyłączeniu modu na zoom'a, wyłączeniu oddalenia i co tylko z nim związane i instalacji wraz z czyszczeniem cache gry i resetowanie ustawień w magazynkowcach nie widzę ile posiadam pestek co utrudnia to grę. Czy tylko Jimbo ma z tym problem?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.