Kapsello

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

1 Neutral

About Kapsello

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Police
 1. Właśnie o to mi chodzi. Wcześniej była taka opcja.
 2. Siemka Mam taki mały problem, a za razem pytanko. Po przetłumaczeniu menu Pathindera zniknęła możliwość wyboru klawisza aktywacji. W rosyjskiej wersji była taka opcja. Domyślnie jest to L. Alt i chciałbym go zmienić. Czy jest jakaś możliwość, aby to zrobić. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro.
 3. Tylko, że one nie pokazują hp wrogich pojazdów chyba, prawda? A na tym mi najbardziej zależy.
 4. Hmmm, szkoda. Tylko czemu ta opcja jest nadal do wyboru w paczce? I czy jest jakiś inny mod pokazujący takie informacje?
 5. Tak, dokładnie ten. Tam gdzie były informacje kto ile hp jeszcze ma, ile dmg zrobił. Dodaję screena dla jasności sytuacji Po zainstalowaniu modów przy pierwszym uruchomieniu wyskakuje mi jeszcze coś takiego. Może to ma jakiś związek. Przy kolejnych uruchomieniach gry już to nie wyskakuje, chyba że zainstaluję na nowo paczkę modów.
 6. Siemka Mam problem z Battle Observer. Dodatkowe informacje pod klawiszem Alt nie wyświetlają się. W załączniku przesyłam logi. Pozdro. Aslains_WoT_Logs.zip
 7. Możesz powiedzieć gdzie jest ten folder, bo coś nie mogę go znaleźć, a też mam ten problem? P.S. Folder znalazłem. A czy usunięcie w nim danych nie spowoduje jakichś innych problemów?
 8. No właśnie próbowałem z wyłączonymi dodatkami do panelu bocznego i dalej nie działa. No nic, trzeba czekać na aktualizację YK.
 9. Witam Mam problem z Vehicle Exp Extended, a mianowicie po kliknięciu w zakładkę badania nie rozwija się ona. W załączeniu przesyłam screena (zaznaczyłem w nim czerwoną ramką o którą zakładkę chodzi) i logi. Pozdro. Aslains_WoT_Logs.zip
 10. Siemka Aslain Wczoraj statystyki ładnie działały, a dziś przestały nie wiedzieć czemu. Spójrz na to swoim fachowym okiem jakbyś mógł. W załączniku przesyłam logi. Pozdro Aslains_WoT_Logs.zip Wszystko już działa jak należy. Temat do zamknięcia.
 11. Dajcie znać co zrobiliście. Może w ten sposób pomożecie komuś innemu.
 12. No tak właśnie myślałem, że to oni coś kombinują.
 13. Siemka Aslain Dzisiaj u mnie też pojawił się ten problem. W załączniku przesyłam logi. Pozdro Aslains_WoT_Logs.zip
 14. Siemka Aslain, czy jest jeszcze szansa, aby celowniki były przetłumaczone na język angielski? Mnie konkretnie chodzi o standardowy+, bo ten akurat używam. Pozdro
 15. A to już Aslain musi Ci pomóc