Bastero

User
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bastero

Profile Information

 • Country
 • Server
  EU
 1. Rozpoczyna się okres ferji a ty nie masz planów ? Masz zamiar grać w WOTa ale nie masz z kim ? Nie ma problemu ! Nasza ekipa chętnie Ci pomoże i pogra z tobą plutony jak i potyczki. Zapraszamy do nas. Pozdrawiam
 2. Cześć, niedługo tworzymy 3 linię na twierdzy i szukamy graczy chętnych do pomocy w jej rozwijaniu ! Zapraszam !!
 3. Nowy rok za nami za oknem dużo śniegu i myślę że nie każdemu chce wychodzić się z domu Zapraszamy wszystkich czołgistów do nas, na pewno nie będziecie się nudzić oraz nie pożałujecie że dołączyliście do nas !
 4. Klan F0B poszukuje aktywnych graczy do dołączenia do naszej Elitarnej Ekipy ! Wymagania : - TS 3 - Sprawny mikrofon - Co najmniej 1 czołg VI tieru typu Cromwell, T-150, T37, OI itd. - WN8 na poziomie 700+ lub WN8 z ostatniego miesiąca na poziomie 1000+, lecz robimy wyjątki i przyjmujemy ludzi którzy mają np. 650WN także zapraszamy wszystkich, każde podanie do klanu jest rozpatrzone osobno i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie także każdy ma szanse dostać się w nasze szeregi - Najważniejsze to bycie "ogarniętym", głównie poszukujemy osób w wieku 14+ lecz robimy wyjątki i posiadamy kilku graczy w wieku 13 lat Twierdzę gramy na VI tierach. Jeśli chodzi o czas to głównie gdy są chętni gracze tworzymy twierdzę od razu lecz najczęściej gramy w godzinach 18 - 22. Aktualnie głównie zajmujemy się graniem twierdz, aby rozwijać klan gdyż jesteśmy nowi także aktualnie nie ma co liczyć na grę CW. Mamy wielu graczy, którzy zawsze są chętni na grę plutonu także o to nie ma co się martwić Podczas twierdz nie spinamy się i panuje luźna atmosfera, więc nie trzeba bać się o rage graczy gdy zostaną zabici czy coś a wręcz przeciwnie nie raz opowiadamy kawały i nie tylko UWAGA ! Szukamy osoby na stanowisko Oficera Polowego czyli potocznie zwanego "rozstawiającego". Wszystkie chętne osoby czujące się na siłach podjęcia tej roli prosimy o kontakt ! Oczywiście osoba ta zostanie sprawdzona pod względem taktyk i czy odnajdzie się na tym stanowisku dlatego komunikat ten kieruję głównie do osób, które wiedzą już coś na ten temat. KONTAKT Wszystkie osoby chętne do dołączenia do klanu zapraszam do podania swojej nazwy z gry pod postem lub napisaniem na pw. w grze. Mój nick : BasteroPL Strona klanu : https://eu.wargaming.net/clans/wot/500138353/ Zapraszamy !!!
 5. Tak jak w temacie mam pytanie odnośnie celownika jimbo. Czy będzie on wprowadzony w dalszych odsłonach paczki czy twórcy nie będą już aktualizować tego celownika i nie pojawi się w paczce modów?