Jump to content

Ankuba

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Ankuba

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ankuba

  Podziękowania

  Zaraz wróci i przeprosi, że się pomylił.
 2. Chyba ta WERSJA MODPACKA robiła konflikt bo jak to wyłączyłem w instalatorze to wszystko poszło ok, jak i te pokolorowane ikonki też się pojawiły. Temat do zamknięcia. Pozdro.
 3. Ankuba

  komunikat po otwarciu gry

  W ustawieniach gry masz pewnie zaznaczone POKAŻ POZIOM POJAZDU - odhacz to.
 4. Witam. Mam problem z instalacją v.10, zawiesza się na ekranie KOŃCZENIE INSTALACJI..., muszę to wyłączać za pomocą CTRL+ALT+DEL). Jak przerwę w ten sposób instalację to ponowne uruchomienie instalatora zgłasza problemy, że niektóre pliki są już otwarte, muszę powyłączać w menedżerze zadać procesy z nazwą Aslain, wtedy jakoś idzie. Muszę kliknąć IGNORUJ (na drugim obrazku) Po za tym nie instalują się POKOLOROWANE IKONKI klasą czołgu na drzewku ani v1 ani v2 (chyba Twoich - pierwsze na liście). Aslains_WoT_Logs.zip
 5. Ankuba

  komunikat po otwarciu gry

  Aslain pisał, że to błąd modzika pokazującego w garażu czy paczka jest aktualna czy nie, można z tym grać
 6. Ankuba

  Brak celownika arty

  Aktualizacja pomogła, teraz działa, dzięki
 7. Witam. W instalatorze zaznaczałem celownik arty Harpoon mini i niestety w grze go nie było. Na próbę zaznaczyłem Damoklesa i też go nie ma. Chyba, że to ma być tak, że muszę mieć i jako normalny celownik wybrany któryś z nich. W załączeniu fotka jak to wygląda (zaznaczony w instalatorze damokles) i na wszelki wypadek logi. Pozdrawiam Aslains_WoT_Logs.zip
 8. Ankuba

  Problem z celownikiem

  To się dzieje tylko i wyłącznie po włączeniu autoaima z paczki i złapaniu celu.
 9. Na forum jeden z użytkowników wrzucił obrazki na którym widać błąd celownika po włączeniu AA+ (pokazuje się dodatkowe nieruchome kółko) Mam to samo, podaję logi może się przydadzą. Mam zainstalowany celownik niszczyciel zielony, AA+ z 5 sek. aktywnością oraz celownik serwerowy niebieski stylizowany. Aslains_WoT_Logs.zip Na forum określono, że to celownik serwerowy od PMOD powoduje ten błąd.
 10. Ankuba

  Błąd launchera

  Nie nie mam WGCenter. Udało się przeprowadzić sprawdzenie spójności. Napisałem na priv do Patrola, wg niego nie należy się tym przejmować, podobno nie tylko u mnie to zjawisko występuje. Chyba można temat zamknąć. Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie.
 11. Witam, nie mogę zapytać na forum bo mam bana więc spróbuję tutaj (z góry przepraszam). Od nowej mikrołatki mam takie coś jak na pierwszym obrazku. Muszę kilka razy uruchomić launchera aby gra zaskoczyła i się uruchomiła. Sprawdzenie integralności danych powoduje taki komunikat jak na drugim obrazku. Jak launcher się uruchomi to wchodzę do gry i gram normalnie nic się nie dzieje. Cóż to może być?
 12. Można i wygrać przez capa, kto inny będzie capował a ja i inni wrogowie będę ,,w polu". Musi się zdarzyć, że w momencie wyświetlania na ekranie tej strzałki bitwa się zakończy. Wrzuciłem moda dla testów, jak się zdarzy to wygeneruję logi i wstawię. Jeśli dobrze zauważyłem to i zdarza się, że mod pokazuje, że wróg jest w zasięgu widzenia i strzału a tak nie jest (fałszywe kolory) ale to rzadko występuje.
 13. To zostaje na ekranie gdy bitwa zakończy się a komunikat ten był jeszcze wyświetlony na ekranie. Ja to na razie odinstalowałem więc loga nie dodam ale zainstaluję ponownie i jak się powtórzy to dodam.
 14. Widzę, że jest podobny problem. Tak jak na forum. U mnie ten problem jest po zaznaczeniu tego rozbudowanego drzewka. Bez tego moda ta wersja modpacka u mnie działa bez zarzutu. Aslains_WoT_Logs.zip
 15. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.