Jump to content

Ankuba

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ankuba

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ankuba

  Błąd launchera

  Nie nie mam WGCenter. Udało się przeprowadzić sprawdzenie spójności. Napisałem na priv do Patrola, wg niego nie należy się tym przejmować, podobno nie tylko u mnie to zjawisko występuje. Chyba można temat zamknąć. Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie.
 2. Witam, nie mogę zapytać na forum bo mam bana więc spróbuję tutaj (z góry przepraszam). Od nowej mikrołatki mam takie coś jak na pierwszym obrazku. Muszę kilka razy uruchomić launchera aby gra zaskoczyła i się uruchomiła. Sprawdzenie integralności danych powoduje taki komunikat jak na drugim obrazku. Jak launcher się uruchomi to wchodzę do gry i gram normalnie nic się nie dzieje. Cóż to może być?
 3. Można i wygrać przez capa, kto inny będzie capował a ja i inni wrogowie będę ,,w polu". Musi się zdarzyć, że w momencie wyświetlania na ekranie tej strzałki bitwa się zakończy. Wrzuciłem moda dla testów, jak się zdarzy to wygeneruję logi i wstawię. Jeśli dobrze zauważyłem to i zdarza się, że mod pokazuje, że wróg jest w zasięgu widzenia i strzału a tak nie jest (fałszywe kolory) ale to rzadko występuje.
 4. To zostaje na ekranie gdy bitwa zakończy się a komunikat ten był jeszcze wyświetlony na ekranie. Ja to na razie odinstalowałem więc loga nie dodam ale zainstaluję ponownie i jak się powtórzy to dodam.
 5. Widzę, że jest podobny problem. Tak jak na forum. U mnie ten problem jest po zaznaczeniu tego rozbudowanego drzewka. Bez tego moda ta wersja modpacka u mnie działa bez zarzutu. Aslains_WoT_Logs.zip
 6. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.
 7. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  U mnie pozbycie się ,,skórek" pomogło. Włączyłem sobie ulubiony celownik NISZCZYCIEL i wszystko działa nakeżycie.
 8. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  I po co zakładasz temat o tym samym, przecież już jest taki. U mnie wywalanie powodowały ,,skórki" na czołgi. Po ich odhaczeniu z instalatora gra działa bez problemu.
 9. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  Bez celowników też wywaliło (v 3.) To teraz próbuję bez skórek BEZ SKÓREK GRA JAK NA RAZIE HULA. To teraz zrobię teścik: bez skórek ale z celownikiem - niszczyciel niebieski + serwerowy stylizowany
 10. Ankuba

  wywala mnie do pulpitu

  Witam, mnie wywaliło ze trzy razy zaraz po wejściu do bitwy, bez modów jest wporzo. Spróbuję bez celownika (używam zielonego niszczyciela) Aslains_WoT_Logs.zip
 11. Tu są logi bez tego zegarka, jakbyś miał chwile i rzucił okiem czy jeszcze są jakieś błędy. Aslains_WoT_Logs.zip
 12. Zegarek w garażu ten z sekcji bez XVMa, który można też zainstalować z kalkulatorem. Kalkulatora nie instalowałem. Czat wrócił do normy po odhaczeniu tego moda.
 13. Witam. Od nowej mikrołatki gram bez XVMa na innych alternatywnych modach, i otóz pojawil się taki problem z czatem w bitwie, że nie działa on po wciśnięciu klawisza ENTER. Aby zadziałał trzeba wcześniej raz wejść i wyjść w menu pod klawiszem ESC i wówczas już problem z czatem znika, można go za każdym razem w danej bitwie aktywować ENTEREM. Aslains_WoT_Logs.zip
 14. Hmmm, dobra przeinstaluję paczkę. Dzienks.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.