Jump to content

SirensRevolution

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SirensRevolution

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. SirensRevolution

  Expanded tech tree needed!

  Just wait for the new update. Aslain shoud upload new modpack today before evening. Let's hope that expanded tech tree will be there.
 2. SirensRevolution

  Problem z 0.6.15

  Ostatnia wersja moda kompatybilna z 0.6.15 jest zbugowana. Jest problem z rozszerzonym drzewkiem lub ulepszoną karuzelą okrętów. Przez któryś z tych modów nie działa boczny panel ze specyfikacją okrętów, oraz drzewko technologiczne jest puste (nie wyświetlają się okręty). Moim zdaniem zbugowany jest mod rozszerzone drzewko.
 3. SirensRevolution

  Błędy krytyczne przy logowaniu

  Wiesz, u mnie występuje ten problem tak średnio co drugie uruchomienie gry. Zdarza się, że gra się załaduje... no ale to jednak jest w dalszym ciągu spory kłopot. Wcześniej nie było problemów (dopiero w tej nowej wersji). Zdaję sobie jednak sprawę z faktu, że nie masz czasu sprawdzać tego. Spróbuję samemu przetestować różne konfiguracje i jeżeli znajdę w którym modzie leży problem to do Ciebie napiszę. Tak będzie Ci łatwiej zgłosić to twórcy moda lub go usunąć z instalatora. Pozdrawiam.
 4. SirensRevolution

  Problem with Game start-up

  I have this problem too. I think that the problem may be caused by historical skins, or an extended tech tree. I still have to check it myself. Aslain wrote to me that he did not notice any problems in the configuration I used. Weird. I hope that we will have to deal with this on our own.
 5. SirensRevolution

  Błędy krytyczne przy logowaniu

  Dodaję logi z Aslains WoWs Logs Archiver bo brakowało w poprzednim poście. Aslains_WoWs_Logs.zip
 6. Cześć Aslan, W dalszym ciągu coś jest nie tak z tą wersją moda z dziś wieczór. Przed updatem gry korzystałem z Twojego moda i nie było problemów. Teraz co każde uruchomienie gry, przy logowaniu się grę wywala z błędem krytycznym którego nawet nie da się przeczytać bo jest czarny pulpit (pomaga jedynie zabicie procesu z menadżera zadań). Występuje to nawet na dzisiejszej wersji. Obecnie nie da się z Twojej aplikacji korzystać. Mody których używam to Monstro Markers, ulepszony chat V4, ulepszony ekran ładowania bitwy, rozszerzone drzewko badań i kolorowy podgląd okrętów, włączone bitwy treningowe i powtórki bitew oraz historyczne skórki okrętów (grupa 2 - Hipper, Prinz Eugen, Bismarck, Tirpitz, Graf Zeppelin). Sprawdź proszę w czym jest problem i wyrzuć problematyczny dodatek bo nie da się moda używać. Z góry dzięki. PS. Sprawdzanie spójności gry nie pomaga. Jedynie usunięcie moda.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.