Jump to content

Tkacziluzji

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tkacziluzji

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Gdy wybierzemy obie modyfikacje jednocześnie, AutoAimExtended się nie uruchamia. Spowodowane jest to tym, że nazwa pliku wykonywalnego obu modów jest ta sama, czyli "mod_autoaim_indicator.pyc" w katalogu "\World_Of_Tanks\res_mods\0.9.22.0.1\scripts\client\gui\mods\", zaś AAE swój plik ma w katalogu "mods" i w pliku "wotmod" - czyli uruchamiany jest w drugiej kolejności. ROZWIĄZANIE: Ponieważ łatwiej modyfikować nazwy w katalogu niż w pliku "wotmod", to wystarczy zmienić nazwę AAI+ z "mod_autoaim_indicator.pyc" na inną, np. ""mod_autoaim_indicator_2.pyc", i wszystko chodzi prawidłowo.
 2. Tkacziluzji

  Gre wywala do windowsa

  Mi nie wywala jak po odstrzeleniu zamiast od razu naciskać ESC, poczekam chwilę aż zmieni się obraz na pośmiertny, ew. przełączę prawym, i dopiero wówczas wychodzę.
 3. Witaj. Czy jest możliwość dodania wyraźniejszych flag nacji w garażu? Ja korzystam z czegoś takiego jak niżej, ale muszę to po każdej reinstalacji modpacka dogrywać. http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/619771-0920x-debranded-custom-flags/
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.