Jump to content

Szaser

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Szaser

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Szaser

  Klient testowy WOT

  A taki ze mnie amigant Niestety zainstalowałem całość, lecę już z nową czystą instalacją. Gdybym tylko przeczytał co tam napisali... miałbym te 2 godziny z instalacji na grę. Tak więc informuje że nie da się z nic zrobić z takim "błędem"
 2. Szaser

  Klient testowy WOT

  Witam, zachciało mi się zainstalować klienta testowego, że jako nigdy tego nie robiłem nie przyłożyłem należytej uwagi do tej czynności, odpaliłem instalatora, siadłem przed Tv oglądając mecz. Okazało się że zainstalowałem go tam gdzie mam podstawową wersję gry, pozostaje na nowo zainstalować podstawę ? Z tego co pamiętam trwa to wieczność
 3. Szaser

  Spotowanie

  No dobrze, ale skoro ktoś mnie wyspotował - zaświeciłem się ok. Ale czemu ja go nie widzę ? przecież wykrywanie działa w dwie strony tak samo, więc skoro on mnie widzi to ja go też powinienem zobaczyć. Mówię tu o bliskich odległościach.
 4. Szaser

  Odblokowanie nowego czołgu.

  Poradziłem sobie, okazało się że któryś mod karuzele zmieniał - z modami pokazywało że po T71DA mogę dwa inne czołgi odblokować co oczywiście jest nie możliwe stąd problem - teraz jest dobrze. Temat do zamknięcia - usunięcia.
 5. Witam, miał ktoś podobny przypadek ? Męczę się od godziny, grę uruchamiałem kilkakrotnie i nic z tego. Problem taki jak na załączonym obrazku.
 6. Szaser

  Spotowanie

  Z tymi 3 sekundami to nie wiedziałem. Wiele wyjaśnia, stojąc w standardowym miejscu gdzie arta spodziewa się wroga no to mogę to zaakceptować. Druga sprawa, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś - nie stoję a JADĘ, wiem mniej wiecej gdzie jest wróg, gdy się zbliżam wyłapuje HITY mimo tego że 6-zmysł nie daje sygnału, Obrywam mimo tego że dalej nie widzę od kogo bez włączonego 6-zmysły wiem domniemam że on również nie powinien mnie widzieć, tutaj mechanika gry coś dla mnie nie zrozumiała jest. Mniejszy czołg lepiej wykryje większego itp ?
 7. Szaser

  Spotowanie

  Witam, jak to jest z tym "gównem", zazwyczaj gram ciężkimi i mam problem. Stoję sobie elegancko schowany za wzniesieniem w krzakach, aż tu z nikąd pojawia mi się żarówka że zostałem wykryty... no k***a!! mija 0.00000001 sec i każda artyleria jaka tylko jest trafia z 100% skutecznością NO JAKIM CUDEM ?! Dodam że po wykryciu ja nikogo nie widzę :/ jest to bardzo ale to bardzo denerwujące. Druga sytuacja.. Pozostaje 2x TD i jakaś schowana arta, napieram na wroga a tutaj ni żarówy ani żadnego ostrzeżenia a nagle jeb jeb jeb hity od TD lecą, no skoro mnie wykrył i strzela to czemu ja go ku**a nie widzę ? ta sama odległość on jest aktywny !!! i tak mnie zjedzie z 100% hp do zera. Wytłumaczy mi ktoś jak grać żeby nie znajdować się w tego typu sytuacjach w których wkurw sięga apogeum ?!
 8. Szaser

  Podwójne statystyki

  OK wszystko wiem, dzięki. Temat do zamknięcia.
 9. Szaser

  Podwójne statystyki

  No i fajnie, faktycznie tutaj popełniłem błąd, ale jest jeszcze inna sprawa. Jak na obrazku ilość hp przeciwnika, cyferki wyglądają się być nie na swoim miejscu.
 10. Witam, mam problem, podwójny hit log i dziennik uszkodzeń, jak to ogarnąć ? Tak korzystam z modów i próbowałem odznaczać i zaznaczać ale nie radzę sobie
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.