Jump to content

Szaser

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About Szaser

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Spotowanie

  Z tymi 3 sekundami to nie wiedziałem. Wiele wyjaśnia, stojąc w standardowym miejscu gdzie arta spodziewa się wroga no to mogę to zaakceptować. Druga sprawa, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś - nie stoję a JADĘ, wiem mniej wiecej gdzie jest wróg, gdy się zbliżam wyłapuje HITY mimo tego że 6-zmysł nie daje sygnału, Obrywam mimo tego że dalej nie widzę od kogo bez włączonego 6-zmysły wiem domniemam że on również nie powinien mnie widzieć, tutaj mechanika gry coś dla mnie nie zrozumiała jest. Mniejszy czołg lepiej wykryje większego itp ?
 2. Spotowanie

  Witam, jak to jest z tym "gównem", zazwyczaj gram ciężkimi i mam problem. Stoję sobie elegancko schowany za wzniesieniem w krzakach, aż tu z nikąd pojawia mi się żarówka że zostałem wykryty... no k***a!! mija 0.00000001 sec i każda artyleria jaka tylko jest trafia z 100% skutecznością NO JAKIM CUDEM ?! Dodam że po wykryciu ja nikogo nie widzę :/ jest to bardzo ale to bardzo denerwujące. Druga sytuacja.. Pozostaje 2x TD i jakaś schowana arta, napieram na wroga a tutaj ni żarówy ani żadnego ostrzeżenia a nagle jeb jeb jeb hity od TD lecą, no skoro mnie wykrył i strzela to czemu ja go ku**a nie widzę ? ta sama odległość on jest aktywny !!! i tak mnie zjedzie z 100% hp do zera. Wytłumaczy mi ktoś jak grać żeby nie znajdować się w tego typu sytuacjach w których wkurw sięga apogeum ?!
 3. Podwójne statystyki

  OK wszystko wiem, dzięki. Temat do zamknięcia.
 4. Podwójne statystyki

  No i fajnie, faktycznie tutaj popełniłem błąd, ale jest jeszcze inna sprawa. Jak na obrazku ilość hp przeciwnika, cyferki wyglądają się być nie na swoim miejscu.
 5. Witam, mam problem, podwójny hit log i dziennik uszkodzeń, jak to ogarnąć ? Tak korzystam z modów i próbowałem odznaczać i zaznaczać ale nie radzę sobie
×