Jump to content

Mad_Goblin

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mad_Goblin

  • Rank
    Newbie

Profile Information

  • Server
    EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Mad_Goblin

    Dwa pytanka

    Instalowałem te pierwsze czyli "główne: obrazy minimapki w HD". Na razie zrobiłem opcję pośrednią czyli wyłączyłem całą sekcję Główne, a zostawiłem sekcję ALT i mam nadzieję, że zostaną oryginalne mapki na które nałożą się te widełki wychyłu działa na czym głównie mi zależy.
  2. Mad_Goblin

    Dwa pytanka

    Jedna uwaga - mapy od ShuraBB są zupełnie nieaktualne. Wczoraj jak rzuciło mnie na Erlenberg czy Fiordy to przez dłuższą chwilę musiałem się zastanawiać gdzie jestem bo minimapka nijak nie pasuje do rzeczywistości.
  3. Mad_Goblin

    Dwa pytanka

    Gdybyś mi nie powiedział to chyba nigdy bym nie zauważył tych dwóch szarych guzików w prawym górnym rogu ekranu. Dzięki. Wszystko działa. Można zamknąć.
  4. Mad_Goblin

    Dwa pytanka

    Witam wszystkich! Używam tego modpacka od niedawna i chciałbym zapytać o dwie sprawy. 1. Widziałem opcje zamiany filmu w intro na inny, ale czy jest gdzieś opcja zupełnego jego wyłączenia? Po prostu czarne tło w czasie logowania lub ewentualnie jakiś statyczny obrazek. 2. Czy jest możliwość pokazania stożka wychyłu działa dla TD na minimapie w opcji bez XVMa?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.