Jump to content

Sawin

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Sawin

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Witam! Dlaczego statystyki sesji resetują się po każdym uruchomieniu gry skoro przy instalacji od zawsze zaznaczam żeby resetowało o 6 rano? A druga sprawa do czego jest przy instalacji ta opcja "Zabezpiecz plik ze statystykami sesji" skoro to nie działa. Dwa razy dzisiaj instalowałem paczkę i za każdym razem mimo, że było to zaznaczone statystyki były zresetowane Aslains_WoT_Logs.zip
 2. Sawin

  Poszukiwania :)

  Dzięki wielkie Jak coś można zamknąć.
 3. Witam! Aslain czy mógłbyś mi powiedzieć który mod trzeba zaznaczyć w paczce żeby mieć takie statystyki w garażu jak na załączonym SS. W pierwszej paczce z tego patcha miałem to dostępne, a teraz nie ma i już kilkanaście razy instalowałem zaznaczając różne mody które mogłyby to uruchomić i nic z tego. Z góry wielkie dzięki Pozdrawiam! Screan:
 4. Sawin

  Szósty zmysł

  Instalowałeś chociaż raz paczkę Aslaina?? Przecież taki dźwięk jest już od dawno dodany...
 5. Sawin

  Ikony Pomocy i Atak

  Ok :) Trochę pogrzebałem, pomyślałem i jakoś się udało :) Tylko u przeciwników trzeba chyba jeszcze troszeczkę podnieść :) Zmiana polegała na przesunięciu Twojego markera "!" na górę i zamiana jednej linijki, a dojście gdzie co i jak zajęło mi ponad godzinę ;/ Szacunek za paczkę bo co chwilę wrzucasz jakieś aktualizację a własnie poczułem namiastkę tego ile się trzeba namęczyć, żeby to działało :P Poniżej masz gotowy kod po podmianie Twojego markera w pliku markersAliveNormal.xc i paczkę z markerami. Kod:http://pastebin.com/57HZWUjh Ikony: http://www64.zippysh...63883/file.html Pozdrawiam
 6. Sawin

  Ikony Pomocy i Atak

  OK :) Było by miło mieć taką alternatywę. Czekam z niecierpliwością. Acti12 jak dogrywasz to może wiesz gdzie to pobrać, może sam się pobawię i uda się to jakoś połączyć Alternatywne dźwięki pod siebie zrobiłem to i może w tym przypadku się uda :) Grzebałem trochę w konfigu protanki i mniej więcej już wiem gdzie jest kod za to odpowiedzialny, tylko problem w tym, że aż tak się na tym nie znam i nie wiem czy do działania nie potrzebny jest jeszcze jakiś inny plik (oczywiście nie licząc samych ikon).
 7. Witam Czy byłaby możliwość, żebyś dodał ikony (niskiego poziomu HP) nad markerami takie jak na poniższym zrzucie? Wydaję mi się to fajną opcją i bardzo rzuca się w oczy na polu bitwy co pomaga szybciej zauważyć i wyeliminować wroga na "oparach" a tak, że osłonić sojusznika który też już ledwo żyje. https://i.imgur.com/btfQ9Xb.jpg Ikony są z paczki ProTanki. Poniżej podaję link do niej: https://cloud.mail.ru/public/24a63251358d/multipackbase.exe Byłbym wdzięczny jak byś rozpatrzył tą propozycję pozytywnie i dodał te ikony, albo jakieś swoje które wyglądałyby podobnie i działało to na tej samej zasadzie :) Pozdrawiam P.S. Tak wiem, że masz opcje ze znakiem niskiego poziomu HP, ale wydaje mi się, że jest to mało widoczne.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.