Jump to content

Mojson

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mojson

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszamy serdecznie, rekrutacja wciąż trwa :) Piszcie śmiało na forum PW/Pod tym postem, wysyłajcie podania na stronie WoT'a.
 2. Mojson

  Wn8 za bitwę?

  Cześć. Mam pytanko, a mianowicie czy w Twojej paczce jest może mod, który pokazuje mi po zakończonej bitwie ile w niej zrobiłem wn8? Znalazłem to na filmie u Multiego: Jest to pod koniec filmiku, żebyś nie musiał tego całego oglądać.
 3. Serdecznie zapraszam w szeregi naszego Klanu [-S-H]!!
 4. Nie masz fioletowego WN8? Nie wiesz czy będą chcieli Cie do klanu? Nie martw się tym! Skontaktuj się z nami!!!
 5. Witam czołgistów! Chciałbym Was poinformować, że klan Steel Hand prowadzi rekrutację w swoje szeregi. Poszukujemy osób do wspólnej gry na Twierdzach, CW i drużynkach. Grywamy przynajmniej 4-5 razy w tygodniu więc jesteśmy dość aktywnym klanem . Co możemy Ci zaoferować? Następujące rzeczy: -Wspólne granie po pracy, szkole czy czymkolwiek innym -Rezerwy na zarabianie, wolny exp itp -Plutony z klanowiczami -Pomaganie w expieniu czołgów -Ale przede wszystkim miłą wręcz rodzinną atmosferę Czego oczekujemy od gracza? Od gracza oczekujemy następujących rzeczy: - TeamSpeak'a z działającym mikrofonem ( ale jeżeli nie masz mikrofonu, to coś się wymyśli ) - Czołgu tieru VIII/X - Wieku przynajmniej 16 lat ( wyjątki mogą się zdarzyć po rozmowie na TS'ie ) Oto nasze dane kontaktowe: Profil klanu na stronie WG: http://eu.wargaming.net/clans/wot/500150444/?utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wgnp Adres serwera TeamSpeak 3: 178.217.190.60:6320 GDY ŻONY I DZIECI ŚPIĄ DUŻO PIJEMY I GRYWAMY :D Miłego dnia życzę wszystkim i do zobaczenia w bitwie!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.