Jump to content

Mojson

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mojson

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi chyba pomogła następna aktualizacja paczki od Aslain'a. Jak dla mnie temat może być zamknięty.
 2. Proszę o zamknięcie tematu.
 3. Cześć mam mały (może i duży) problem z pokazywaniem statystyk z XVM. Po zalogowaniu się na konto wszystko działa poprawnie, lecz mój problem zaczyna się po kilku bitwach. Znikają mi statystyki moje i graczy z XVM (mam nadzieję, że dobrze to nazywam). Mam to od kilku dni. Reinstalowałem paczkę modów od Ciebie Aslain'ie oraz WoT'a, nic to nie dało. Jak widać na załączonym screenshot'cie, statystyk mojego konta. Innych graczy podczas bitwy i ładowania się do bitwy też nie widać. Pozdrawiam, liczę na pomoc.Aslains_WoT_Logs.zip
 4. Zapraszamy serdecznie, rekrutacja wciąż trwa :) Piszcie śmiało na forum PW/Pod tym postem, wysyłajcie podania na stronie WoT'a.
 5. Mojson

  Wn8 za bitwę?

  Cześć. Mam pytanko, a mianowicie czy w Twojej paczce jest może mod, który pokazuje mi po zakończonej bitwie ile w niej zrobiłem wn8? Znalazłem to na filmie u Multiego: Jest to pod koniec filmiku, żebyś nie musiał tego całego oglądać.
 6. Serdecznie zapraszam w szeregi naszego Klanu [-S-H]!!
 7. Nie masz fioletowego WN8? Nie wiesz czy będą chcieli Cie do klanu? Nie martw się tym! Skontaktuj się z nami!!!
 8. Witam czołgistów! Chciałbym Was poinformować, że klan Steel Hand prowadzi rekrutację w swoje szeregi. Poszukujemy osób do wspólnej gry na Twierdzach, CW i drużynkach. Grywamy przynajmniej 4-5 razy w tygodniu więc jesteśmy dość aktywnym klanem . Co możemy Ci zaoferować? Następujące rzeczy: -Wspólne granie po pracy, szkole czy czymkolwiek innym -Rezerwy na zarabianie, wolny exp itp -Plutony z klanowiczami -Pomaganie w expieniu czołgów -Ale przede wszystkim miłą wręcz rodzinną atmosferę Czego oczekujemy od gracza? Od gracza oczekujemy następujących rzeczy: - TeamSpeak'a z działającym mikrofonem ( ale jeżeli nie masz mikrofonu, to coś się wymyśli ) - Czołgu tieru VIII/X - Wieku przynajmniej 16 lat ( wyjątki mogą się zdarzyć po rozmowie na TS'ie ) Oto nasze dane kontaktowe: Profil klanu na stronie WG: http://eu.wargaming.net/clans/wot/500150444/?utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wgnp Adres serwera TeamSpeak 3: 178.217.190.60:6320 GDY ŻONY I DZIECI ŚPIĄ DUŻO PIJEMY I GRYWAMY :D Miłego dnia życzę wszystkim i do zobaczenia w bitwie!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.