Jump to content

Zriel

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About Zriel

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  W sumie to kilka modów jest w tej kategorii : Potapych - już chyba nie rozwijany, Angel, oraz Quests Extended. https://mod-wot.com/load/official_mods_for_world_of_tanks_wot/angel_the_status_of_the_progress_of_personal_missions_mod_for_world_of_tanks/2-1-0-136 Quests Extended
 2. POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Tak, auto quest, ręcznie wrzuciłem wersję 1.2, ale jedyne poprawa jest taka że muszę ręcznie zainickować pierwszą misję z kolejnej kampaniii i dopiero wtedy idzie, chociaż jak wyzeruję mody i wyczyszczę cache gry przy instalacji nowej paczki to dalej z uporem maniaka forsuje poprawianie misji z poprzedniej kampanii na StuG IV. Patrzyłem w sieci, ale nie za bardzo widzę alternatywę, niby jest jakiś jeden mod - ale skoro w Twoim modpacku go nie ma to nie za bardzo mu ufam.
 3. POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  A przepraszam, to jednak nie pomocnik misji osobistych tylko missioon changer mota
 4. POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Dzięki wielkie z góry, aktualnie udało mi się wymusić ręcznie misje, ale jak się zapomnę to nadal mi forsuje misje na StuG IV, pomimo że go mam, a nie zależy mi na zrobieniu ich z wyróżnieniem.
 5. POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Nie wiem jak działa pomocnik misji osobistych, ale działa źle : otrzymałem właśnie StuG IV, część misji zaliczyłem dzięki "obligacjom" czy jak to tam zwał. Mam odblokowane misje na T28 Concept - pomimo tego mod dalej z uporem maniaka forsuje misje na poprzedni czołg. Ogólnie jest to przydatne narzędzie, ale dosyć ograniczone - powinna być możliwość konfiguracji czy chcę poprawiać misje, i czy gdy skorzystam z "papierków" do zakończenia misji mogę przejść do kolejnej kampanii. Na dzień dzisiejszy jestem w czarnej dupie, bo nawet jak ręcznie sobie misję ustawię to mod i tak to olewa forsując misje z poprzedniej kampanii na StuG IV którego już mam
 6. Błąd maxfarplane

  Proszę bardzo : https://drive.google.com/file/d/0B2SqyM2Xvu41TFhael9BUGNMWkk/view?usp=sharing
 7. Błąd maxfarplane

  Po tymczasowym wycięciu folderu system w którym instaluje się właśnie maxfarplane można grać.Czasem i tak klienta wywali ale po zalogowaniu jest ok.
 8. Witam, po zainstalowaniu tego moda z paczki gra często crashuje.Zazwyczaj wystarczy zalogować się ponownie do gry, ale w przypadku mapy "Zatoka rybacka" gra wysypuje się za każdym razem już w trakcie ładowania mapy. I jeszczeinny drobiazg - w trybie artyleryjskim przy przesuwaniu celownika za ;pomocą minimapy - przedtem na minimapie był fajny mały kwadrat o wielości jednego pola minimapy, teraz po patchu 9.6 jest on rozwalony na całą mapę co zmniejsza przecyzję i szybkość przesówania celownika na minimapie.
×