Jump to content

Zriel

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zriel

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Dzięki wielkie jeszcze raz Ps : też ostatnio częściej korzystam z Discorda niż z Teamspeak-a, szczególnie że do Discorda wystarczy mi przeglądarka. A - i jeszcze jedno : czemu za każdą aktualizacją na nowo pobiera mi remodel Sherman Firefly Boiler, skoro wcześniej był pobrany ? No i jak już jesteśmy przy błędach to na Win 10 x64 instalator się krzaczy - tzn. po zakończeniu instalacji jak już kliknę przycisk zakończ (tam gdzie się wybiera opcję aktywacji xvm i uruchomienia WoT) to najpierw dłuższy czas mieli a później crashuje i windows pokazuje komunikat że program nieoczekiwanie zakończył działanie. Ale to na najnowszym buldzie Win 10 bo na wcześniejszych wywalało błąd dostępu do pamięci tak jakby na koniec jakiś memory leak się robił. W sumie mi to nie przeszkadza bo modpack instaluje się prawidłowo, tylko póniej muszę poczekać po zakończeniu paręnaście sekund aż go wywali
 2. Super, jak coś to podrzucam link do wiki : https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Sherman Milkym4n jest znany z przywracania modelom w WoT realizmu, a M51 ISherman z Francuską 105 bliższy jest historycznemu realizmowi niż fikcyjny Revalorise . No i nie zapominajmy że Revaloris istniały może ze 3 niepotwierdzone prototypy a M51 ISherman było całe 180 sztuki które dały się we znaki Egipskim T54 i T62
 3. Ok dzięki, bo chciałem mieć jakiś Polski akcent w grze a T54 AM idealnie się wpisuje BTW - zapewne masz kontakty z różnymi moderami. Jak byś szepnął słówko Milkym$nowi co by zrobił remodel M4A1 Revalorise na Izraelski M51ISherman to był bym bardzo dźwięczny bo w sumie Revalorise to fikcja oparta właśnie na M51 ISherman ( to samo działo tyle że z innym osprzętem).
 4. A gdzie one są ? W każdym razie 1,5h męczyłem co jest nie tak ( wcześniej miałem ten pierwszy remodel gdzie tylko wygląd działa jest zmieniony plus dodakowy ekwipunek) i w końcu zmieniłem remodel na poprzedni i wreszcie mogłem się zalogować.
 5. Witam, postanowiłem zmienić remodel Type 59 na Type 59--> T54 AM Milym4n, niestety po wgraniu tego moda następuje crash gry już na etapie logowania. pozostałe modyfikacj Type 59 działają bez problemu.
 6. Zriel

  nie zapisuje

  Tyle że jak tego nie zainstalowałem raz bo nie zauważyłem - to owszem, po zaznaczeniu odpowiedniej opcji przenosi mi automatycznie załogę do czołgu normalnego z czołgu premium, natomiast już do czołgu premium nie. Także ten - funkcja z XVM jest niedorobiona/niedokończona i nie obsługuje w pełni wszystkich czołgów, zapewne dlatego powstał ten dodatkowy mod który przenosi załogi tylko do czołgów premium. Dobrze by więc było gdyby był on zaznaczony przy aktualizowaniu paczki, no chyba że ekipa XVM się zbierze i uaktualni tą funkcję tak aby obsługiwała wszystkie czołgi.
 7. A ja mam inny problem - już od kilku wersji modpacka wstecz nie zapisuje mi w ustawieniach konfiguracji instalatora moda automatycznie przenoszącego załogę do czołgu premium i z każdą nową aktualizacją paczki muszę zaznaczać go ręcznie. co ciekawe poprzedni wybór wszystkich innych modów jest poprawnie odtwarzany .
 8. Zriel

  POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  W sumie to kilka modów jest w tej kategorii : Potapych - już chyba nie rozwijany, Angel, oraz Quests Extended. https://mod-wot.com/load/official_mods_for_world_of_tanks_wot/angel_the_status_of_the_progress_of_personal_missions_mod_for_world_of_tanks/2-1-0-136 Quests Extended
 9. Zriel

  POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Tak, auto quest, ręcznie wrzuciłem wersję 1.2, ale jedyne poprawa jest taka że muszę ręcznie zainickować pierwszą misję z kolejnej kampaniii i dopiero wtedy idzie, chociaż jak wyzeruję mody i wyczyszczę cache gry przy instalacji nowej paczki to dalej z uporem maniaka forsuje poprawianie misji z poprzedniej kampanii na StuG IV. Patrzyłem w sieci, ale nie za bardzo widzę alternatywę, niby jest jakiś jeden mod - ale skoro w Twoim modpacku go nie ma to nie za bardzo mu ufam.
 10. Zriel

  POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  A przepraszam, to jednak nie pomocnik misji osobistych tylko missioon changer mota
 11. Zriel

  POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Dzięki wielkie z góry, aktualnie udało mi się wymusić ręcznie misje, ale jak się zapomnę to nadal mi forsuje misje na StuG IV, pomimo że go mam, a nie zależy mi na zrobieniu ich z wyróżnieniem.
 12. Zriel

  POMOCNIK MISJI OSOBISTYCH

  Nie wiem jak działa pomocnik misji osobistych, ale działa źle : otrzymałem właśnie StuG IV, część misji zaliczyłem dzięki "obligacjom" czy jak to tam zwał. Mam odblokowane misje na T28 Concept - pomimo tego mod dalej z uporem maniaka forsuje misje na poprzedni czołg. Ogólnie jest to przydatne narzędzie, ale dosyć ograniczone - powinna być możliwość konfiguracji czy chcę poprawiać misje, i czy gdy skorzystam z "papierków" do zakończenia misji mogę przejść do kolejnej kampanii. Na dzień dzisiejszy jestem w czarnej dupie, bo nawet jak ręcznie sobie misję ustawię to mod i tak to olewa forsując misje z poprzedniej kampanii na StuG IV którego już mam
 13. Zriel

  Błąd maxfarplane

  Proszę bardzo : https://drive.google.com/file/d/0B2SqyM2Xvu41TFhael9BUGNMWkk/view?usp=sharing
 14. Zriel

  Błąd maxfarplane

  Po tymczasowym wycięciu folderu system w którym instaluje się właśnie maxfarplane można grać.Czasem i tak klienta wywali ale po zalogowaniu jest ok.
 15. Witam, po zainstalowaniu tego moda z paczki gra często crashuje.Zazwyczaj wystarczy zalogować się ponownie do gry, ale w przypadku mapy "Zatoka rybacka" gra wysypuje się za każdym razem już w trakcie ładowania mapy. I jeszczeinny drobiazg - w trybie artyleryjskim przy przesuwaniu celownika za ;pomocą minimapy - przedtem na minimapie był fajny mały kwadrat o wielości jednego pola minimapy, teraz po patchu 9.6 jest on rozwalony na całą mapę co zmniejsza przecyzję i szybkość przesówania celownika na minimapie.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.