Jump to content

mutopompka

Donator
 • Content count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Country

  Poland

mutopompka last won the day on July 27 2017

mutopompka had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

1,433 profile views
 1. Nowa polityka WG co do modów

  I nie będą mówić. Niestety, ale my (userzy) jesteśmy zdani na "łaskę i niełaskę" moderatorów.
 2. Różnice w wynikach WN8

  Różnice wynikają z różnych wersji przeliczników stosowanych do wyznaczania WN8. Na jednych stronach jest wersja v.28 a na innych v30.
 3. Nowa polityka WG co do modów

  @gamer dobrze słyszałeś. To już funkcjonuje, ale na serwerach RU. Wprawdzie mało jest tam modów, ale te, które WG zaakceptowało są dostępne w repozytorium: https://wgmods.net/WOT/ru/ Zunifikowana ma być strona dla wszystkich (EU, NA) ale jeszcze jest to projekt "wczesnej alfy"
 4. Okno z wynikami bitwy

  Po 1. NIe wyzywam nikogo, gdyż poziom kultury, który posiadam odbiega znacząco od Twojego. Po 2. Nic nie piszesz, czy masz "czystego klienta" czy nie, nie załączasz żadnej informacji, która przyda się w rozwiązaniu Twojego problemu, więc czego się spodziewasz? Jakoś społeczność RU, nie narzeka na łatę 9.20, ale nie. Musi się znaleźć jeden "delikwent", który pokazuje, jakie to WG złe i niedobre. :/ Radzę Ci jedną rzecz: wrzuć chłopie na luz i nei kozacz, bo i tak nic nie wskórasz, jedynie pogardę innych userów tu na forum.
 5. Okno z wynikami bitwy

  Patch 9.20 w żaden sposób nie jest uszkodzony jak już. Tu wina USERA, że nie potrafi grać bez modów na razie. To wina USERA, że niecierpliwi się/cieczki dostaje/wyzywa wszystkich i wszytsko dookoła, że modpack nie działa. I DOBRZE, ŻE NIE DZIAŁA!!! Bo ma prawo nie działać. Zawsze jest tak samo. PO paru godzinach wielkie narzekanie, że modpack nie działa. :/ Wyjścia są 2: 1 - nie grać na razie w wota 2 - grać bez modów
 6. Tryb okienkowy WoT

  1. Odpal WOT-a. W ustawieniach GRAFIKA - zaznacz opcję uruchom w trybie FULLSCREEN 2. Wyjdź z WOT-a normalnie (poprzez wylogowanie się) 3. Odpal WOT-a i powinno załadować konfig z ustawieneim Fullscreen. Gdy tak się nie stanie wywal wszystko, co się znaduje w katalgu %appdata%/WorldOfTanks i ponownie odpal WOT-a jednoczeście ustawiając wszystko od nowa.
 7. Załącz logi, bez nich nawet @Aslain nie będzie w stanie pomóc.
 8. Mod_Pack z 21 lipca WOT - crash

  CO do 1 posta: u siebie tego nie zauważyłem. PRoszę o załączenie logów, aby móc w stanie pomóc rozwiązać problem. Co do posta 2: również prosze o załączenie python.log (jak pokazuje komunikat) gdyż bez logów nikt nie jest w stanie pomóc.
 9. Aslainowe ikonki

  A wyłączałeś swojego antywirusa podczas instalowania modpacka? Jeśli nie - wyłącz go.
 10. Hity za 0

  @Maveth: a brałeś pod uwagę kątowanie czołgu? im większy kąt czołgu/pancerza w stosunku do toru lotu Twojego pocisku, tym większa wartość efektywna pancerza.
 11. Aslainowe ikonki

  OK. A instalowałeś modpacka z prawami administracyjnymi, bo widzę, że ich nie masz, i coś MUSI Ci wycinać instalowanie ich. Pobierz jeszcze raz na nowo paczkę i zainstaluj z prawami administracyjnymi.
 12. Hity za 0

  Nie kolego. Wszystko jest ok. Chodzi o to, że musisz źle celować. Tzn. masz pocisk, którego przebicie ma np. 190. A Ty celujesz w czołg i trafiasz tym pociskiem w pancerz o grubości np. 200. I teraz. Tu wchodzi RNG. Albo masz rykoszet, albo trafienie, ale tankowi nic się nie dzieje albo trafiasz nie zadając uszkodzeń. Stą te strzały za 0. MI też zdarza się trafiać za 0 albo IS-3 dingnąć AMX 12t, IS-3 w tył za 0 lub gąska. Tych sytuacji jest wiele. Rada? Zacząć studiować na stronach pokroju tankgg.com modele kolizyjne czołgów i uczyć się, gdzie, w jaką część celować danego czołgu, aby go w 100% przebić (conajmniej w 80%). Wiedząc te rzeczy będziesz trafiać DMG a nie "za 0".
 13. Aslainowe ikonki

  Hmm. Napisz jeszcze, czy masz pliki *.png w katalogu z grą: WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\0.9.19.1.1\GUI\MAPS\ICONS\VELHICLE\CONTOUR\ W podanym katalogu powinno być około 600 ikon z czołgami (kontury @Aslaina). Jeśli je masz - sprawdź jaki masz wpis w pliku ICONSET.XC (WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\CONFIGS\XVM\ASLAIN\) w sekcji: " // Path to the atlas with icons for the battle loading screen. // Путь к атласу с иконками для экрана загрузки боя. "battleLoadingAlly": "contour/", "battleLoadingEnemy": "contour/", " Jak widzisz, ikonki aslainowe pokazane w pierwszej części posta odnoszą się bezpośrednio do konfigu ikon podanego w pliku iconset.xc zawartego w drugiej części mojego posta. Gdy ścieżki będą niepoprawne masz 2 rozwiązania: 1) popraw je ręcznie, używając edytora tekstowego np.NOTEPAD++ (bardzo polecam). NIE UŻYWAJ NOTATNIKA windowsowego, bo skopie Ci kodowanie całego pliku i możesz narobić sobie bałaganu. 2) ponownie zainstaluj paczkę na prawach administracyjnych (prawy klawisz myszy na instalatorze i wybierz: URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR
 14. Aslainowe ikonki

  1. Spróbuj wyczyścić cały katalog RES_MODS 2. Wyczyść cały katalog MODS 3. Wyczyść wszystko, co znajduje się w katalogu %appdata% (mnu start -> uruchom) w następnym oknie kliknij w folder WorldOfTanks i usuń wszystko, co się tam znajduje. 4. Usuń pliki w katalgu wota o nazwie ASLAIN_INSTALLER*.* (są to 4-ry pliki) 5. Odpal instalkę ponownie zaznaczając swoje ustawienia. I po tym zabiegu MUSI działać. W przypadku, gdy nie zadziała - pokaż swoje logi (informacja o logach w poście @Aslain-a w dziale rozwiązywania problemów).
 15. Piszesz o swoim pomyśle w stronę WG, że "im pokażemy", "możemy się pokłócić" itp. A zasadnicze pytanie: Na jakiej zasadzie zarzucałbyś WG kłamstwa i oszustwo? Pozew sądowy? DO kogo byś go składał? Skąd miałbyś dowody, że dane są prawdziwe a nie sfabrykowane? Poza tym: wszelkie obliczenia są wykonywane na serwerze a nie kliencie i do tych algorytmów NEI MASZ DOSTĘPU i nei wiesz na jakiej zasadzie są budowane. Klient WOT-a otrzymuje tylko WYNIK KOŃCOWY, który możesz zafałszować, a to z kolei już podważy Twoje dane. Nawet, gdyby taki mod powstal, WG stwierdzi, że jest nielegalny i co wtedy? Będziesz używać go i w zamian WG wywali CI perm-bana. Więc uogólniając: kompletna paranoja z Twoimi propozycjami. Przy WOT masz grać/spędzać miło czas a nie bawić się w statystykę.
×