Jump to content

mutopompka

Donator
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mutopompka last won the day on July 27 2017

mutopompka had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

1,649 profile views
 1. mutopompka

  Nie właściwe mody

  Załącz logi z instalacji paczki. Bez nich ciężko będzie określić co jest "nie tak".
 2. Oj, coś u Ciebie nie "halo". Próbowałeś z innego linka pobierać? Kliknij link nr 5 (direct) i leci aż miło 10MB/s (przed chwilką sprawdzałem). -> http://aslain.legionriders.club/Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.2.4_00.exe
 3. mutopompka

  Wyrzuca z gry.

  @Giwdel sam korzystam z Korean i wystarczyło u mnie bynajmniej wywalić garaż futbolowy. Zarówno na CW, Twierdzach, Natarciach oraz randomach przestało mnie wywalać po zakończeniu bitew. Ale rozumiem również, że każdy może mieć inne rozwiązanie problemu wywalania po bitwie czy przed nią.
 4. mutopompka

  Wyrzuca z gry.

  Doprecyzowuję swoją wcześniejszą wypowiedź dot. garażu: Należy wykasować 2 linijki z pliku paths.xml <Package type="sd,hd">./res/packages/h22_football_2018.pkg</Package> <Package type="hd">./res/packages/h22_football_2018_hd.pkg</Package> Po tym zabiegu paczka @Aslaina działa u mnie bezproblemowo bez żadnych problemów.
 5. mutopompka

  Wyrzuca z gry.

  Nie wiem jak z większością graczy, ale u mnie paczka działa prawidłowo. A jedynie co zrobiłem, to pozbyłem się garażu piłkarskiego - teram mam zwykły "leśny" A jak się pozbyć garażu futbolowego? Opisane jest na forum wot-a. (usunięcie 2 linijek) z pliku paths.xml Od tego momentu zero wywaleń z gry. Moja lista modów w załączniku. _Aslains_Installer_CompList.log
 6. mutopompka

  Nowa polityka WG co do modów

  I nie będą mówić. Niestety, ale my (userzy) jesteśmy zdani na "łaskę i niełaskę" moderatorów.
 7. mutopompka

  Różnice w wynikach WN8

  Różnice wynikają z różnych wersji przeliczników stosowanych do wyznaczania WN8. Na jednych stronach jest wersja v.28 a na innych v30.
 8. mutopompka

  Nowa polityka WG co do modów

  @gamer dobrze słyszałeś. To już funkcjonuje, ale na serwerach RU. Wprawdzie mało jest tam modów, ale te, które WG zaakceptowało są dostępne w repozytorium: https://wgmods.net/WOT/ru/ Zunifikowana ma być strona dla wszystkich (EU, NA) ale jeszcze jest to projekt "wczesnej alfy"
 9. mutopompka

  Okno z wynikami bitwy

  Po 1. NIe wyzywam nikogo, gdyż poziom kultury, który posiadam odbiega znacząco od Twojego. Po 2. Nic nie piszesz, czy masz "czystego klienta" czy nie, nie załączasz żadnej informacji, która przyda się w rozwiązaniu Twojego problemu, więc czego się spodziewasz? Jakoś społeczność RU, nie narzeka na łatę 9.20, ale nie. Musi się znaleźć jeden "delikwent", który pokazuje, jakie to WG złe i niedobre. :/ Radzę Ci jedną rzecz: wrzuć chłopie na luz i nei kozacz, bo i tak nic nie wskórasz, jedynie pogardę innych userów tu na forum.
 10. mutopompka

  Okno z wynikami bitwy

  Patch 9.20 w żaden sposób nie jest uszkodzony jak już. Tu wina USERA, że nie potrafi grać bez modów na razie. To wina USERA, że niecierpliwi się/cieczki dostaje/wyzywa wszystkich i wszytsko dookoła, że modpack nie działa. I DOBRZE, ŻE NIE DZIAŁA!!! Bo ma prawo nie działać. Zawsze jest tak samo. PO paru godzinach wielkie narzekanie, że modpack nie działa. :/ Wyjścia są 2: 1 - nie grać na razie w wota 2 - grać bez modów
 11. mutopompka

  Tryb okienkowy WoT

  1. Odpal WOT-a. W ustawieniach GRAFIKA - zaznacz opcję uruchom w trybie FULLSCREEN 2. Wyjdź z WOT-a normalnie (poprzez wylogowanie się) 3. Odpal WOT-a i powinno załadować konfig z ustawieneim Fullscreen. Gdy tak się nie stanie wywal wszystko, co się znaduje w katalgu %appdata%/WorldOfTanks i ponownie odpal WOT-a jednoczeście ustawiając wszystko od nowa.
 12. Załącz logi, bez nich nawet @Aslain nie będzie w stanie pomóc.
 13. mutopompka

  Mod_Pack z 21 lipca WOT - crash

  CO do 1 posta: u siebie tego nie zauważyłem. PRoszę o załączenie logów, aby móc w stanie pomóc rozwiązać problem. Co do posta 2: również prosze o załączenie python.log (jak pokazuje komunikat) gdyż bez logów nikt nie jest w stanie pomóc.
 14. mutopompka

  Aslainowe ikonki

  A wyłączałeś swojego antywirusa podczas instalowania modpacka? Jeśli nie - wyłącz go.
 15. mutopompka

  Hity za 0

  @Maveth: a brałeś pod uwagę kątowanie czołgu? im większy kąt czołgu/pancerza w stosunku do toru lotu Twojego pocisku, tym większa wartość efektywna pancerza.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.