Jump to content

mutopompka

Donator
 • Content count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mutopompka last won the day on July 27 2017

mutopompka had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

1,510 profile views
 1. mutopompka

  wywala mnie z gry

  Nie wiem jak z większością graczy, ale u mnie paczka działa prawidłowo. A jedynie co zrobiłem, to pozbyłem się garażu piłkarskiego - teram mam zwykły "leśny" A jak się pozbyć garażu futbolowego? Opisane jest na forum wot-a. (usunięcie 2 linijek) z pliku paths.xml Od tego momentu zero wywaleń z gry. Moja lista modów w załączniku. _Aslains_Installer_CompList.log
 2. mutopompka

  Nowa polityka WG co do modów

  I nie będą mówić. Niestety, ale my (userzy) jesteśmy zdani na "łaskę i niełaskę" moderatorów.
 3. mutopompka

  Różnice w wynikach WN8

  Różnice wynikają z różnych wersji przeliczników stosowanych do wyznaczania WN8. Na jednych stronach jest wersja v.28 a na innych v30.
 4. mutopompka

  Nowa polityka WG co do modów

  @gamer dobrze słyszałeś. To już funkcjonuje, ale na serwerach RU. Wprawdzie mało jest tam modów, ale te, które WG zaakceptowało są dostępne w repozytorium: https://wgmods.net/WOT/ru/ Zunifikowana ma być strona dla wszystkich (EU, NA) ale jeszcze jest to projekt "wczesnej alfy"
 5. mutopompka

  Okno z wynikami bitwy

  Po 1. NIe wyzywam nikogo, gdyż poziom kultury, który posiadam odbiega znacząco od Twojego. Po 2. Nic nie piszesz, czy masz "czystego klienta" czy nie, nie załączasz żadnej informacji, która przyda się w rozwiązaniu Twojego problemu, więc czego się spodziewasz? Jakoś społeczność RU, nie narzeka na łatę 9.20, ale nie. Musi się znaleźć jeden "delikwent", który pokazuje, jakie to WG złe i niedobre. :/ Radzę Ci jedną rzecz: wrzuć chłopie na luz i nei kozacz, bo i tak nic nie wskórasz, jedynie pogardę innych userów tu na forum.
 6. mutopompka

  Okno z wynikami bitwy

  Patch 9.20 w żaden sposób nie jest uszkodzony jak już. Tu wina USERA, że nie potrafi grać bez modów na razie. To wina USERA, że niecierpliwi się/cieczki dostaje/wyzywa wszystkich i wszytsko dookoła, że modpack nie działa. I DOBRZE, ŻE NIE DZIAŁA!!! Bo ma prawo nie działać. Zawsze jest tak samo. PO paru godzinach wielkie narzekanie, że modpack nie działa. :/ Wyjścia są 2: 1 - nie grać na razie w wota 2 - grać bez modów
 7. mutopompka

  Tryb okienkowy WoT

  1. Odpal WOT-a. W ustawieniach GRAFIKA - zaznacz opcję uruchom w trybie FULLSCREEN 2. Wyjdź z WOT-a normalnie (poprzez wylogowanie się) 3. Odpal WOT-a i powinno załadować konfig z ustawieneim Fullscreen. Gdy tak się nie stanie wywal wszystko, co się znaduje w katalgu %appdata%/WorldOfTanks i ponownie odpal WOT-a jednoczeście ustawiając wszystko od nowa.
 8. Załącz logi, bez nich nawet @Aslain nie będzie w stanie pomóc.
 9. mutopompka

  Mod_Pack z 21 lipca WOT - crash

  CO do 1 posta: u siebie tego nie zauważyłem. PRoszę o załączenie logów, aby móc w stanie pomóc rozwiązać problem. Co do posta 2: również prosze o załączenie python.log (jak pokazuje komunikat) gdyż bez logów nikt nie jest w stanie pomóc.
 10. mutopompka

  Aslainowe ikonki

  A wyłączałeś swojego antywirusa podczas instalowania modpacka? Jeśli nie - wyłącz go.
 11. mutopompka

  Hity za 0

  @Maveth: a brałeś pod uwagę kątowanie czołgu? im większy kąt czołgu/pancerza w stosunku do toru lotu Twojego pocisku, tym większa wartość efektywna pancerza.
 12. mutopompka

  Aslainowe ikonki

  OK. A instalowałeś modpacka z prawami administracyjnymi, bo widzę, że ich nie masz, i coś MUSI Ci wycinać instalowanie ich. Pobierz jeszcze raz na nowo paczkę i zainstaluj z prawami administracyjnymi.
 13. mutopompka

  Hity za 0

  Nie kolego. Wszystko jest ok. Chodzi o to, że musisz źle celować. Tzn. masz pocisk, którego przebicie ma np. 190. A Ty celujesz w czołg i trafiasz tym pociskiem w pancerz o grubości np. 200. I teraz. Tu wchodzi RNG. Albo masz rykoszet, albo trafienie, ale tankowi nic się nie dzieje albo trafiasz nie zadając uszkodzeń. Stą te strzały za 0. MI też zdarza się trafiać za 0 albo IS-3 dingnąć AMX 12t, IS-3 w tył za 0 lub gąska. Tych sytuacji jest wiele. Rada? Zacząć studiować na stronach pokroju tankgg.com modele kolizyjne czołgów i uczyć się, gdzie, w jaką część celować danego czołgu, aby go w 100% przebić (conajmniej w 80%). Wiedząc te rzeczy będziesz trafiać DMG a nie "za 0".
 14. mutopompka

  Aslainowe ikonki

  Hmm. Napisz jeszcze, czy masz pliki *.png w katalogu z grą: WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\0.9.19.1.1\GUI\MAPS\ICONS\VELHICLE\CONTOUR\ W podanym katalogu powinno być około 600 ikon z czołgami (kontury @Aslaina). Jeśli je masz - sprawdź jaki masz wpis w pliku ICONSET.XC (WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\CONFIGS\XVM\ASLAIN\) w sekcji: " // Path to the atlas with icons for the battle loading screen. // Путь к атласу с иконками для экрана загрузки боя. "battleLoadingAlly": "contour/", "battleLoadingEnemy": "contour/", " Jak widzisz, ikonki aslainowe pokazane w pierwszej części posta odnoszą się bezpośrednio do konfigu ikon podanego w pliku iconset.xc zawartego w drugiej części mojego posta. Gdy ścieżki będą niepoprawne masz 2 rozwiązania: 1) popraw je ręcznie, używając edytora tekstowego np.NOTEPAD++ (bardzo polecam). NIE UŻYWAJ NOTATNIKA windowsowego, bo skopie Ci kodowanie całego pliku i możesz narobić sobie bałaganu. 2) ponownie zainstaluj paczkę na prawach administracyjnych (prawy klawisz myszy na instalatorze i wybierz: URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR
 15. mutopompka

  Aslainowe ikonki

  1. Spróbuj wyczyścić cały katalog RES_MODS 2. Wyczyść cały katalog MODS 3. Wyczyść wszystko, co znajduje się w katalogu %appdata% (mnu start -> uruchom) w następnym oknie kliknij w folder WorldOfTanks i usuń wszystko, co się tam znajduje. 4. Usuń pliki w katalgu wota o nazwie ASLAIN_INSTALLER*.* (są to 4-ry pliki) 5. Odpal instalkę ponownie zaznaczając swoje ustawienia. I po tym zabiegu MUSI działać. W przypadku, gdy nie zadziała - pokaż swoje logi (informacja o logach w poście @Aslain-a w dziale rozwiązywania problemów).
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.