mutopompka

User
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About mutopompka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/25/1977

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Country
 • Server
  EU
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

708 profile views
 1. I dlatego CI nie zaliczyło. DMG po asyście się nie liczy. Musisz mieć 1000DMG po Twoich pociskach, wtedy CI zaliczy.
 2. Teraz z celownikami jak i całą paczką działa cacy. Zero zwiech i błędów, żadnego wywalania z WOT-a (bynajmniej u mnie).
 3. W paczce #6 pojawił się u mnie błąd z celownikiem (jak u autora w poście). Wybierałem standardowy celownik + i z miecza damoklesa dla arty. W paczce #5 nie miałem problemu. W załączeniu logi. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log
 4. Z tego co widzę po Twoich logach - przeinstaluj paczkę v04 na nowo z dwoma ALE: 1. Usuń katalog DLC podczas instalacji 2. Nie instaluj hangarów premium (bo log się na tym zatrzymuje) i przez to być może wot Ci się kaszani. i ponownie odpal twierdzę. POwinno działać. (załącz ewentualnie nowe logi).
 5. Folder "velhicles" - tam umieszczane są skórki czołgów z weakspotami. A skoro wypuszczono nowe modele czołgów - nie aktualne przecież są.
 6. I nie będą działać, gdyż z loga wynika: YasenKrasen Session Statistics 0.9.17.0.3 (http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/583433-) A wersja wota to 0.9.17.1 A czyściłeś cache modów, które są w katalogu ASLAIN_DLC_CACHE ???? Do tego pełno errorów masz... Więc nie dziw się, że nie działa. Jednemu będzie działać innemu nie. Więc masz 2 wyjscia: 1. grać bez modów 2. czekać około 1tyg. na wypuszczenie przez autorów zmodyfikowanych wersji, dostosowanych do najnowszej wersji wot-a.
 7. Ja z kolei odpowiem tak. Dziś wyszła nowa paczka WG w postaci wersji 0.9.17.1. Autorzy modów JESZCZE nie umieścili swoich poprawek(nowych wersji), więc MA PRAWO NIE DZIAŁAĆ. A jak temu zapobiec? Są 2 rozwiązania: 1) grać bez żadnych modpacków - (ja tak robię) 2) cierpliwie poczekać około 1tygodnia na wypuszczenie przez autorów nowszych wersji swoich modów, i jednocześnie pozwolić @Aslainowi na uzupełnienie swojej paczki o te nowsze wersje modów. Więc należy wybrać jedną z powyższych wersji... A czy się ktoś dostosuje (po treści postów w dziale pomoc) - wątpię...
 8. Wyczyść całą zawartość katalogu TEMP. Aby to zrobić wpisz w menu start - URUCHOM: %temp% (procent temp procent) Ukaże Ci się nowe okno z plikami i katalogami. Wciśnij CTRL+A (zaznacz całość) i wciśnij DEL (kasowanie). PO wykasowaniu wszystkiego (niektóre pliki i kataloginie zostaną usunięte) odpal jeszcze raz instalator. Powinno banglać...
 9. Logi panie załącz. Logi, nei screeny co wybrałeś...
 10. OMG! następny płaczek. Chłop stara się wypuścić to, co u niego działa dla ogółu (bo na pewno sprawdzał u siebie) i ma świadomość, że nie każdemu będzie chodzić. Do tego nie ślęczy 24h/doba przed kompem aby wypuścić paczuszkę dla takich "płaczków". Pomyśl jeszcze, że nei samą paczką @Aslain żyje. Ma też swoje życie prywatne. I tak dobrze, że stara się chłopina wypuszczać paczki jak najczęściej i w miarę aktualne. Więc proszę o zachowanie większego luzu... Ciężko zrozumieć, że skoro WCZORAJ wyszedł nowy update WOT-a twórcy modów MUSZĄ mieć czas na dostosowanie swoich modów do aktualnej wersji? To z kolei pociąga za sobą opóźnienia w wypuszczeniu aktualnych paczek. Do tego nie zawsze twórca danego moda ma chęć upgrade i czas na poprawienie swojego moda. Zresztą powinieneś się już przyzwyczaić, że musisz poczekać kilka dni na paczkę, która będzie działać. Co komp i WOT to inne mody i ustawienia. Więc się nie dziw, że nie działa. A inna kwestia: bez modów nie umiesz grać czy jak? Więc podsumowując masz 2 wyjścia: 1. Grać bez modów 2. Uzbroić się w cierpliwość i poczekać. EDIT: A poza całokształtem. Skoro CI nie działa, to czemu nie umieścisz logów???? Przecież masz jak BYK DZIAŁ ZGŁASZANIA BŁĘDÓW I PROBLEMÓW: http://aslain.com/index.php?/forum/9-zgłaszanie-błędów-i-problemów/ Zastosuj się do tego i z pewnością napiszą Ci userzy co może powodować błąd i czego na razie nie instaluj. A takei "żale" nie spowodują, że ktoś Ci pomoże z prostej przyczyny: BRAK INFORMACJI OD CIEBIE co instalowałeś, jakie mody wybierałeś itp. bez logów NIKT ale to NIKT Ci nie pomoże. Proste!
 11. Pojawiła się nowa paczka @_Patrola - v9.17 v2. Działa cacy (na czystym kliencie + xvm v.0.6.5: http://dl1.modxvm.com/bin/xvm-6.5.0.exe). http://www.awolf.eu/load/mods_world_of_tanks/statystyki/statystyki_sesji_by_patrol_0_9_17/44-1-0-1993
 12. Logi Panie... logi załącz....
 13. Jedno zasadnicze pytanie: po co? Skoro liczy się aktualna bitwa, a nie to co BYŁO??? No i komu to potrzebne i po co?
 14. A ja napiszę z innej beczki. Skoro chcę ściągnąć paczkę modów, wchodzę na stronę, czekam kilka sekund i po ukazaniu się okna z nr telefonu PO PROSTU JE IGNORUJĘ. Dlaczego? paczka jest darmowa, i darmowe jest jej ściągnięcie. Po co więc numer telefonu? Do czego potrzebny? Z drugiej strony: @Aslain NIGDY nie pisał, że musisz podać swój nr tel. aby zaciągnąć paczkę. Więc nie ważne z jakiej strony reklamowej byś używał - NIC NIE ZASTĄPI UŻYWANIE MÓZGU... i nie wpisywania jakichkolwiek danych tam, gdzie nie jesteś pewny źródła.
 15. I w końcu się za to poważnie powinni zabrać. Ile to razy wyjeżdżając na plac boju dostajesz nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak samemu będąc w 100% ukrytym za skałą, budynkiem itp. A to "noob" Ciebie wziął i ma DMG + frag. nauczy się taki, że nic nie musi robić a potem na X płacz graczy..... I wcale się nie dziwię. NIGDY człowiek z automatem nie wygra. Automat zawsze będzie lepszy i szybszy (mowa o autoaimie w weakspoty oraz z wyprzedzaniem). Ale wg mnie powinni stworzyć listę modów dozwolonych i zakazanych. Wtedy byłaby 1000% pewność że mod X i Y jest legalny a Z nie. A user instalując mod Z będzie miał świadomość poniesionych konsekwencji.