mutopompka

Donator
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Country

  Poland

Everything posted by mutopompka

 1. 1. Odpal WOT-a. W ustawieniach GRAFIKA - zaznacz opcję uruchom w trybie FULLSCREEN 2. Wyjdź z WOT-a normalnie (poprzez wylogowanie się) 3. Odpal WOT-a i powinno załadować konfig z ustawieneim Fullscreen. Gdy tak się nie stanie wywal wszystko, co się znaduje w katalgu %appdata%/WorldOfTanks i ponownie odpal WOT-a jednoczeście ustawiając wszystko od nowa.
 2. Załącz logi, bez nich nawet @Aslain nie będzie w stanie pomóc.
 3. CO do 1 posta: u siebie tego nie zauważyłem. PRoszę o załączenie logów, aby móc w stanie pomóc rozwiązać problem. Co do posta 2: również prosze o załączenie python.log (jak pokazuje komunikat) gdyż bez logów nikt nie jest w stanie pomóc.
 4. A wyłączałeś swojego antywirusa podczas instalowania modpacka? Jeśli nie - wyłącz go.
 5. @Maveth: a brałeś pod uwagę kątowanie czołgu? im większy kąt czołgu/pancerza w stosunku do toru lotu Twojego pocisku, tym większa wartość efektywna pancerza.
 6. OK. A instalowałeś modpacka z prawami administracyjnymi, bo widzę, że ich nie masz, i coś MUSI Ci wycinać instalowanie ich. Pobierz jeszcze raz na nowo paczkę i zainstaluj z prawami administracyjnymi.
 7. Nie kolego. Wszystko jest ok. Chodzi o to, że musisz źle celować. Tzn. masz pocisk, którego przebicie ma np. 190. A Ty celujesz w czołg i trafiasz tym pociskiem w pancerz o grubości np. 200. I teraz. Tu wchodzi RNG. Albo masz rykoszet, albo trafienie, ale tankowi nic się nie dzieje albo trafiasz nie zadając uszkodzeń. Stą te strzały za 0. MI też zdarza się trafiać za 0 albo IS-3 dingnąć AMX 12t, IS-3 w tył za 0 lub gąska. Tych sytuacji jest wiele. Rada? Zacząć studiować na stronach pokroju tankgg.com modele kolizyjne czołgów i uczyć się, gdzie, w jaką część celować danego czołgu, aby go w 100% przebić (conajmniej w 80%). Wiedząc te rzeczy będziesz trafiać DMG a nie "za 0".
 8. Hmm. Napisz jeszcze, czy masz pliki *.png w katalogu z grą: WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\0.9.19.1.1\GUI\MAPS\ICONS\VELHICLE\CONTOUR\ W podanym katalogu powinno być około 600 ikon z czołgami (kontury @Aslaina). Jeśli je masz - sprawdź jaki masz wpis w pliku ICONSET.XC (WORLD_OF_TANKS\RES_MODS\CONFIGS\XVM\ASLAIN\) w sekcji: " // Path to the atlas with icons for the battle loading screen. // Путь к атласу с иконками для экрана загрузки боя. "battleLoadingAlly": "contour/", "battleLoadingEnemy": "contour/", " Jak widzisz, ikonki aslainowe pokazane w pierwszej części posta odnoszą się bezpośrednio do konfigu ikon podanego w pliku iconset.xc zawartego w drugiej części mojego posta. Gdy ścieżki będą niepoprawne masz 2 rozwiązania: 1) popraw je ręcznie, używając edytora tekstowego np.NOTEPAD++ (bardzo polecam). NIE UŻYWAJ NOTATNIKA windowsowego, bo skopie Ci kodowanie całego pliku i możesz narobić sobie bałaganu. 2) ponownie zainstaluj paczkę na prawach administracyjnych (prawy klawisz myszy na instalatorze i wybierz: URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR
 9. 1. Spróbuj wyczyścić cały katalog RES_MODS 2. Wyczyść cały katalog MODS 3. Wyczyść wszystko, co znajduje się w katalogu %appdata% (mnu start -> uruchom) w następnym oknie kliknij w folder WorldOfTanks i usuń wszystko, co się tam znajduje. 4. Usuń pliki w katalgu wota o nazwie ASLAIN_INSTALLER*.* (są to 4-ry pliki) 5. Odpal instalkę ponownie zaznaczając swoje ustawienia. I po tym zabiegu MUSI działać. W przypadku, gdy nie zadziała - pokaż swoje logi (informacja o logach w poście @Aslain-a w dziale rozwiązywania problemów).
 10. Piszesz o swoim pomyśle w stronę WG, że "im pokażemy", "możemy się pokłócić" itp. A zasadnicze pytanie: Na jakiej zasadzie zarzucałbyś WG kłamstwa i oszustwo? Pozew sądowy? DO kogo byś go składał? Skąd miałbyś dowody, że dane są prawdziwe a nie sfabrykowane? Poza tym: wszelkie obliczenia są wykonywane na serwerze a nie kliencie i do tych algorytmów NEI MASZ DOSTĘPU i nei wiesz na jakiej zasadzie są budowane. Klient WOT-a otrzymuje tylko WYNIK KOŃCOWY, który możesz zafałszować, a to z kolei już podważy Twoje dane. Nawet, gdyby taki mod powstal, WG stwierdzi, że jest nielegalny i co wtedy? Będziesz używać go i w zamian WG wywali CI perm-bana. Więc uogólniając: kompletna paranoja z Twoimi propozycjami. Przy WOT masz grać/spędzać miło czas a nie bawić się w statystykę.
 11. Bez logów ciężko stwierdzić. Poza tym wczoraj nowa paczka od WG przyszła. Do tego pewnie mody są niedopracowane, co @Aslain zresztą napisał w poście w downloadzie. Więc poczekać trzeba na kolejne paczki, aż autorzy poszczególnych modów poprawią swoje wersje. XVM zresztą też jest w wersji DAILY (codziennej) i nie ma wersji stabilnej ostatecznej. JEdyna rada: albo granie bez modów albo czekanie na aktualizacje. EDIT:jest paczka XVM w wersji v6.8.0 z 13.072017r - może ją spróbuj zainstalować: http://www.modxvm.com/en/download-xvm/
 12. Zadam zasadnicze pytanie. Po co? Zanim nauczysz się wjeżdżać na boosty odpowiednimi pojazdami (nie każdy potrafi) albo Cię arta lub człgi przeciwnika rozwalą. Jeszcze gorzej, że przy próbie wjazdów nie uczestniczysz w bitwie i zamiast pomagać - o 1 tanka jest mniej. A jeśli chcesz - to sam sobie zainstaluj.
 13. Serwery siadły od zapytań kilentów o nową paczkę. http://www66.zippyshare.com/v/01gVKeBf/file.html tu jest plik torrent dla paczki nowej http://www66.zippyshare.com/v/YFYu2OgY/file.html tu jest kompletna paczka @Aslain v0.9.19.1_00 - nie używajcie wspomagaczy pobierania tylko zapisujcie ZAPISZ JAKO... Sprawdzałem przed chwilą i działa wszystko ok.
 14. http://www66.zippyshare.com/v/01gVKeBf/file.html this is torrent file for new modpack http://www66.zippyshare.com/v/YFYu2OgY/file.html this is complete modpack @Aslain v0.9.19.1_00 - please DO NOT USE download managers!!! Everythning work for me.
 15. Pociągnij plik torrent: http://www66.zippyshare.com/v/01gVKeBf/file.html Odpal klienta torrenta i paczkę w mig pociągnie. POtem standardowa instalka i będzie ok
 16. I się zaczęło Masz 2 wyjścia: 1. Odpalasz WOT-a bez modów i grasz bez zwiech 2. Czekasz, aż @Aslain wróci z urlopu w Azji (pisze o tym aktualnie na czacie).
 17. @3vil_PL : Wyluzuj chłopie. Zawsze przecież jest tak, że po wypuszczeniu nowej łaty od WG przez parę dni jest "nagonka" na modujących aby wypuścili aktualną paczkę. Zawsze, le to zawsze liczyć się trzeba z tym, że MUSI upłynąć trochę czasu na testowanie przez modera, czy to będzie @Aslain czy inny moder. Nie pozwolą sobie stracić reputacji aby wypuścić "babola", bo więcej user nie ściągnie modpacka źle działającego i przerzuci się na inną. Więc proszę o spuszczenie z tonu i wyluzowanie. Po drugie: ton rozkazujący wręcz wulgarny w niczym nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Po trzecie: @Aslain pisał, że nie będzie osiągalny przez tydzień (ma również swoje prywatne sprawy do załatwienia a nie czekanie 24h/doba i grzebanie w modpacku). Po czwarte: Również ma swoje prywatne życie i to należy PRZEDE WSZYSTKIM uszanować. Wypuści modpacka jak będzie miał czas, chęci oraz w 100% będzie przekonany, że będzie działać poprawnie na nowej łacie od WG.
 18. Od ponad 2 lat instaluję paczki @Aslain i nigdy nie miałem żadnych wirów ani ostrzeżeń przed nimi w paczce. Zawsze ściągam z tej strony paczki i w systemie siedzi NOD32 i nigdy, ale to nigdy nie miałem żadnych komunikatów ostrzegających o podejrzanej działalności paczki.
 19. Witam serdecznie. Mam problem już od dłuższego czasu i nie mogę sobie z nim poradzić. Otóż chodzi o mimimapę i klikanie kwadratów (zaznaczanie pozycji). klikając w bitwie [enter] i potem lewym klawiszem myszki na dowolny kwadrat minimapy - po prostu nic się nie dzieje. Mam tylko "kropkę". Wiem, że XVM ma możliwość rysowania na minimapie ale nie o to mi chodzi. Po prostu nie mogę kliknąć jakiegokolwiek kwadratu. Natomiast widzę je gdy inni gracze klikają. Mogę to zrobić przytrzymując klawisz LEWY_CTRL i dopiero lewym klawiszem na minimapie mogę to zrobić. Ale nie o to mi chodzi. Skąd się wziął ten dodatkowy "lewy kontrol"? Nie ukrywa, że wkurza mnie dodatkowa kombinacja klawiatury. Paczkę @Aslain instaluję już od dłuższego czasu (prawie te same mody) i działało. "Zepsuło się" parę miesięcy temu. Posiadam jeszcze moda _Patrola (do statystyk sesji) ale nawet bez niej mam ten sam problem. Czyściłem cache gry (kasowałem wszystkie pliki z %appdata%\WorldOfTanks), sprawdzałem integralność plików w kliencie gry - i pomimo tego wszystkiego nadal mam ten sam błąd. W załączeniu log z paczki @Aslaina Aslains_WoT_Logs.zip
 20. A czyściłeś cały katalog WORLDOFTANKS w systemowym katalogu %APPDATA% ??? A garaż wygląda normalnie?
 21. Miałem to samo w wersji modpacka 9.16 i wywalenie całego TEMPA pomagało. A u Ciebie jest błąd z przeniesieniem pliku. Coś w systemie Ci blokuje. Więc moja rada: 1) wyłącz antywira na czas instalacji modpacka 2) wyłącz defendera (o ile jest włączony) 3) Odpal instalator z prawami administracyjnymi. Oczywiście wot nie może być odpalony podczas uruchomienia instalatora modpacka.
 22. Rozwiązanie masz podane w komunikacie błędu. Po prostu skasuj zawartość całego katalogu TEMP, podanego w lokalizacji i ponownie odpal instalator
 23. Odpiszę tak: Twórcy XVM-a wyłączyli ten ficzer w związku z wersją 9.18 WOT-a, gdzie poprawiany jet MM. Więc także @Aslain wyłączył u siebie.
 24. W sumie przecież modpack już w sobie ma 100MB, więc dużo modów jest napakowanych i przybranych w instalatorze. Problem tu widzę 1: mianowicie serwer, transfer danych, który kosztuje i to całkiem sporo. I tu jest "kłopocik" Obciążenie takiego serwera pewnie byłoby duże, do tego sam traffic (przesył danych) firma obsługująca serwer naliczyłaby dość wysokie opłaty. Nie mam pojęcia ile @Aslain płaci za serwer, ale pewnie całkiem sporo. Więc wg mnie pomysł chybiony. Przecież masz listę modów w paczce, lub czytać changeloga (bynajmniej ja tak robię) gdy widzę nowy numer paczki, czy warto pobierać akurat teraz czy nie. POdawany był tu kiedyś bezpośredni link do serwera, na którym umieszczone są paczuszki z modami, ale nie zapisałem sobie tego "sznureczka". Więc musiałbyś poszukać tu na polsko języcznym forum.
 25. I dlatego CI nie zaliczyło. DMG po asyście się nie liczy. Musisz mieć 1000DMG po Twoich pociskach, wtedy CI zaliczy.