Jump to content

swawolnymarian

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About swawolnymarian

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. swawolnymarian

  Różnice w wynikach WN8

  Aaaa dzięki Pogooglowałem trochę i trafiłem potem do informacji na stronie xvm, że korzystają z tabel oczekiwanych wyników v29.1, podczas gdy prawie wszystkie strony jadą już na v30, którą xvm uznaje za nieprawidłową.
 2. swawolnymarian

  Różnice w wynikach WN8

  Hej! Od dawna mnie to zastanawiało, mianowicie skąd biorą się różnice w ocenie WN8, np. między tym co pokazuje xvm w grze a statystykami na różnych stronach pokroju wot-life, noobmeter, itd. Ktoś posiada tą tajemną wiedzę? Podam przykład, na moim koncie xvm w grze pokazuje 1694, noobmeter: 1770, wot-life: 1768, wotstats: 1807, wot-numbers: 1768, wotinfo: 1768, wotlabs: 1768. Widać, że poza wotstats całość wyników w miarę blisko siebie. Ale skąd bierze się różnica między tymi wynikami a xvm w grze?
 3. swawolnymarian

  Uszkodzone wyniki bitwy

  Nie tylko wy tak macie. Na forum WOT jest w temacie Aslaina informacja, że ten błąd został już zgłoszony i będzie update.
 4. swawolnymarian

  Mod HP, edycja

  Nadal mam z tym problem :)
 5. swawolnymarian

  Mod HP, edycja

  To chyba od Armagomena
 6. swawolnymarian

  Mod HP, edycja

  Nie mogę namierzyć w jakim pliku, i czy w ogóle, da się edytować Health Panel drużyn, który pokazuje się na górze. Chodzi mi o usunięcie liczby dmg z lewej i liczby dmg potrzebnej do uzyskania medalu, która wyświetlana jest po prawej.
 7. swawolnymarian

  Edycja plików *.xc

  Dobra, już znalazłem rozwiązanie problemu. Okazało się banalne, po usunięciu plików pomocniczych i restarcie gry wszystko zaczęło śmigać. We wcześniejszych wersjach gry wystarczyło wprowadzić zmiany lub podmienić pliki i w kolejnej bitwie już działało. Teraz trzeba grę restartować, przynajmniej u mnie :|
 8. swawolnymarian

  Edycja plików *.xc

  Zacząłem od kolorów. Otworzyłem plik colors.xc i chciałem zmienić defaultowy fioletowy którzy się wyświetla przy uszkodzeniach zadanych przeze mnie na inny. Jeżeli dobrze rozumiem chodzi o te wartości: "player_ally_blowup": "player_ally_hit": "player_ally_kill": "player_allytk_blowup": "player_allytk_hit": "player_allytk_kill": "player_enemy_blowup": "player_enemy_hit": "player_enemy_kill": "player_enemytk_blowup": "player_enemytk_hit": "player_enemytk_kill": "player_squadman_blowup": "player_squadman_hit": "player_squadman_kill": I po ich edycji nie zmieniają się kolory tych uszkodzeń.
 9. swawolnymarian

  Edycja plików *.xc

  Chciałbym trochę popracować nad wielkościami i kolorystyką markerów w grze ale mam problem żeby namierzyć pliki w których to zrobić. Wydaje mi się, że powinny to być np. "markersAliveNormal.xc" ale po ich edycji czy też podmianie na te które kiedyś zrobiłem nie widzę żadnych zmian. Moda instalowałem przez instalator i mam wuchtę plików o podobnych nazwach z rozszerzeniem .patch Gdzie tego szukać?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.