Jump to content

pr0zn

Members
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

0 Neutral

About pr0zn

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Server
  EU
 1. Zdarza się raz na kilkanaście bitew, że w trakcie bitwy nagle odłączony zostaje dźwięk w lewej słuchawce i słychać go tylko w prawej. Jednak w innych aplikacjach i w systemie po wystąpieniu takiej sytuacji nadal słychać dźwięk normalnie w dwóch słuchawkach. Nie wiem czy czasem nie zdarza się to po wystrzale z działa dużego kalibru. Nie korzystam w ogóle z modyfikacji dźwiękowych modpaka za wyjątkiem dźwięku szóstego zmysłu. Wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie rozwiązuje problem na następne kilkanaście bitew. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
 2. @Aslain Po sprawdzeniu w plikach moda ze strony http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html widzę, że autor moda proponuje 3 wersje do wyboru: nowa 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - działa OK stara 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - nie komplentny alternatywna (CB) 0.9.21.0 - biały lub fioletowy celownik w zależności od ustawień gry i modpacka - działa OK Czy mógłbyś dodać czystą białą wersję (poz. 1) do swojego instalatora?
 3. Włączony w ustawieniach Alternatywny zestaw kolorów oraz w modpacku Schemat kolorów: zieloni kontra fioletowi (CB). Celownik Standardowy na biało jest fioletowy w wersji 9.21.0_02 Jak na srtonie http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html Można coś z tym zrobić żeby był biały jak w wersji 9.21.0_01 bez zmiany zestawu i schematu kolorów? Z góry dzięki za pomoc.
 4. Problem rozwiązany: po ponownym uruchomieniu systemu instalacja przebiegła bez problemów. Przy próbie aktualizacji z ver. 3 do 5 lub ponownej instalacji ver. 3, również z uprawnieniami administratora. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 5. Szybkiego powrotu do zdrowia Aslain!!!!!

  Powodzenia. Wszystko będzie ok. Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy.
 6. Podczas instalacji najnowszego pack'a. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
 7. W opcjach gry, to było to Chyba byłem ślepy. Wielkie dzięki Aslain za pomoc
 8. W plikach: battleLoadingTips.xc statisticForm.xc mam "removeVehicleLevel": true, ale w pliku battleLabels.xc nie ma takiej linii jak "removeVehicleLevel": ?? _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Wróce za godzinę.
 9. Kiedy właśnie używam Twoich paneli. Mam tak jak na fotkach.
 10. Podepnę się pod temat. Gdzie w ustawieniach gry oznaczyć opcje wyświetlania numeru tieru na ikonach czołgów w bitwie? Teraz mam tak jak na załączonych zdjęciach, czyli podwójnie. Z góry dzięki.
 11. U mnie odznaczenie vehicle_exp_extended i Hangar Manager 'HangMan" z kilkoma garażami rozwiązało problem, dzięki Aslain.
 12. 9.15.1.1 build 22 (04-09-2016) Grę wywala za każdym razem przy wchodzeniu do garażu po zalogawaniu się do gry Dodałem zmodyfikowany przez siebie battleLabelsTemplates.xc z sztywnym ustaleniem pozycji wyświetlania hitloga (x, y) _Aslain_logs.zip xvm.log python.log battleLabelsTemplates.xc
 13. Problem pojawia się też na najnowszym instalatorze. Wcześniej wklejałem katalog res_mods i nie było problemu. Wygląda jakby system coś blokował, bo w trybie administratora mogę uruchomić grę z modami, w trybie użytkownika mogę uruchomić ale bez modów. Gdzie szukać problemu? Jak sprawdzić co blokuje mody? Zaporę i antywira wykluczyłem. System to win10
 14. Nie dochodzę nawet do ekranu logowania Proszę o pomoc. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log debug.log
×