Jump to content

pr0zn

Members
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pr0zn

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. Same here. Any suggestions?
 2. A ja myślałem, że to jakiś bug :/
 3. Chyba tylko ja używa celownika standardowego na biało od początku wersji 9.22.0.1 z takim efektem jak na poniżej w trybie auto celowania. .
 4. Sorry, powinno być: Dodatkowo w drużynie przeciwnej Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB). Edit: Dodałem zdjęcia dla zobrazowania problemu.
 5. @Aslain Mam chyba ten sam problem ze znikającymi odznakami biegłości z prawej strony paska życia Twojego OTM. Próba czyszczenia i reinstalacji nie przyniosła żadnego efektu. Dodam, że korzystam z alternatywnego zestawu kolorów (CB) w grze i instalatorze. Na wrzuconej przez Ciebie powtórce odznaki biegłości na Grillu pojawiają się u mnie pod koniec bitwy, gdy do zakończenia ok. 8 min z 15 min. Dodatkowo w mojej drużynie Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB).
 6. Zdarza się raz na kilkanaście bitew, że w trakcie bitwy nagle odłączony zostaje dźwięk w lewej słuchawce i słychać go tylko w prawej. Jednak w innych aplikacjach i w systemie po wystąpieniu takiej sytuacji nadal słychać dźwięk normalnie w dwóch słuchawkach. Nie wiem czy czasem nie zdarza się to po wystrzale z działa dużego kalibru. Nie korzystam w ogóle z modyfikacji dźwiękowych modpaka za wyjątkiem dźwięku szóstego zmysłu. Wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie rozwiązuje problem na następne kilkanaście bitew. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
 7. @Aslain Po sprawdzeniu w plikach moda ze strony http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html widzę, że autor moda proponuje 3 wersje do wyboru: nowa 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - działa OK stara 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - nie komplentny alternatywna (CB) 0.9.21.0 - biały lub fioletowy celownik w zależności od ustawień gry i modpacka - działa OK Czy mógłbyś dodać czystą białą wersję (poz. 1) do swojego instalatora?
 8. Włączony w ustawieniach Alternatywny zestaw kolorów oraz w modpacku Schemat kolorów: zieloni kontra fioletowi (CB). Celownik Standardowy na biało jest fioletowy w wersji 9.21.0_02 Jak na srtonie http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html Można coś z tym zrobić żeby był biały jak w wersji 9.21.0_01 bez zmiany zestawu i schematu kolorów? Z góry dzięki za pomoc.
 9. Problem rozwiązany: po ponownym uruchomieniu systemu instalacja przebiegła bez problemów. Przy próbie aktualizacji z ver. 3 do 5 lub ponownej instalacji ver. 3, również z uprawnieniami administratora. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 10. pr0zn

  Szybkiego powrotu do zdrowia Aslain!!!!!

  Powodzenia. Wszystko będzie ok. Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy.
 11. Podczas instalacji najnowszego pack'a. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
 12. W opcjach gry, to było to Chyba byłem ślepy. Wielkie dzięki Aslain za pomoc
 13. W plikach: battleLoadingTips.xc statisticForm.xc mam "removeVehicleLevel": true, ale w pliku battleLabels.xc nie ma takiej linii jak "removeVehicleLevel": ?? _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Wróce za godzinę.
 14. Kiedy właśnie używam Twoich paneli. Mam tak jak na fotkach.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.