Jump to content

pr0zn

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pr0zn

 1. pr0zn

  statystyki beta

  Drobna uwaga. Na statystykach beta w opisie powinno być "Zarobek netto" a jest "Zarobek brutto".
 2. pr0zn

  statystyki beta

  U mnie w końcu jest OK. Wielkie dzięki Aslain
 3. pr0zn

  statystyki beta

  Właśnie chodzi mi o to co jest na podglądzie moda w modpacku i o tym mówię, że działa po podaniu z pliku YK spod linku, a z wyboru z modpacka nie działa. Oczywiście rozumiem, że to dodatek beta. Dzięki tak czy inaczej.
 4. pr0zn

  statystyki beta

  Jeśli instalowałeś mody to w katalogu z grą masz plik Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe Uruchomisz go i zostanie utworzony log z wymaganymi plikami spakowany zipem.
 5. pr0zn

  statystyki beta

  Mam to samo. Próbowałem różnych konfiguracji modów ale bez efektu. Co ciekawe dodatek świetnie spisuje się po ręcznym dodaniu YasenKrasen Seasson Statistics 1.0.2.1c: z forum WoTa link do pliku: https://drive.google.com/uc?export=download&id=1vm2hikZ6UcID2FQqco6Q4AE-y4TC-IAG
 6. Same here. Any suggestions?
 7. A ja myślałem, że to jakiś bug :/
 8. Chyba tylko ja używa celownika standardowego na biało od początku wersji 9.22.0.1 z takim efektem jak na poniżej w trybie auto celowania. .
 9. Sorry, powinno być: Dodatkowo w drużynie przeciwnej Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB). Edit: Dodałem zdjęcia dla zobrazowania problemu.
 10. @Aslain Mam chyba ten sam problem ze znikającymi odznakami biegłości z prawej strony paska życia Twojego OTM. Próba czyszczenia i reinstalacji nie przyniosła żadnego efektu. Dodam, że korzystam z alternatywnego zestawu kolorów (CB) w grze i instalatorze. Na wrzuconej przez Ciebie powtórce odznaki biegłości na Grillu pojawiają się u mnie pod koniec bitwy, gdy do zakończenia ok. 8 min z 15 min. Dodatkowo w mojej drużynie Odznaki biegłości oraz OTM ikonki klas: Domyślne są koloru czerwonego zamiast fioletowego (CB).
 11. Zdarza się raz na kilkanaście bitew, że w trakcie bitwy nagle odłączony zostaje dźwięk w lewej słuchawce i słychać go tylko w prawej. Jednak w innych aplikacjach i w systemie po wystąpieniu takiej sytuacji nadal słychać dźwięk normalnie w dwóch słuchawkach. Nie wiem czy czasem nie zdarza się to po wystrzale z działa dużego kalibru. Nie korzystam w ogóle z modyfikacji dźwiękowych modpaka za wyjątkiem dźwięku szóstego zmysłu. Wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie rozwiązuje problem na następne kilkanaście bitew. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
 12. Włączony w ustawieniach Alternatywny zestaw kolorów oraz w modpacku Schemat kolorów: zieloni kontra fioletowi (CB). Celownik Standardowy na biało jest fioletowy w wersji 9.21.0_02 Jak na srtonie http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html Można coś z tym zrobić żeby był biały jak w wersji 9.21.0_01 bez zmiany zestawu i schematu kolorów? Z góry dzięki za pomoc.
 13. @Aslain Po sprawdzeniu w plikach moda ze strony http://wotsite.net/pritsely/6098-belyj-pritsel-world-of-tanks.html widzę, że autor moda proponuje 3 wersje do wyboru: nowa 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - działa OK stara 0.9.21.0 - biały celownik bez względu na ustawienia gry i modpacka - nie komplentny alternatywna (CB) 0.9.21.0 - biały lub fioletowy celownik w zależności od ustawień gry i modpacka - działa OK Czy mógłbyś dodać czystą białą wersję (poz. 1) do swojego instalatora?
 14. Problem rozwiązany: po ponownym uruchomieniu systemu instalacja przebiegła bez problemów. Przy próbie aktualizacji z ver. 3 do 5 lub ponownej instalacji ver. 3, również z uprawnieniami administratora. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 15. pr0zn

  Szybkiego powrotu do zdrowia Aslain!!!!!

  Powodzenia. Wszystko będzie ok. Wracaj szybko do zdrowia. Czekamy.
 16. Podczas instalacji najnowszego pack'a. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
 17. W opcjach gry, to było to Chyba byłem ślepy. Wielkie dzięki Aslain za pomoc
 18. W plikach: battleLoadingTips.xc statisticForm.xc mam "removeVehicleLevel": true, ale w pliku battleLabels.xc nie ma takiej linii jak "removeVehicleLevel": ?? _Aslain_logs.zip python.log xvm.log Wróce za godzinę.
 19. Kiedy właśnie używam Twoich paneli. Mam tak jak na fotkach.
 20. Podepnę się pod temat. Gdzie w ustawieniach gry oznaczyć opcje wyświetlania numeru tieru na ikonach czołgów w bitwie? Teraz mam tak jak na załączonych zdjęciach, czyli podwójnie. Z góry dzięki.
 21. U mnie odznaczenie vehicle_exp_extended i Hangar Manager 'HangMan" z kilkoma garażami rozwiązało problem, dzięki Aslain.
 22. 9.15.1.1 build 22 (04-09-2016) Grę wywala za każdym razem przy wchodzeniu do garażu po zalogawaniu się do gry Dodałem zmodyfikowany przez siebie battleLabelsTemplates.xc z sztywnym ustaleniem pozycji wyświetlania hitloga (x, y) _Aslain_logs.zip xvm.log python.log battleLabelsTemplates.xc
 23. Nie dochodzę nawet do ekranu logowania Proszę o pomoc. _Aslain_logs.zip python.log xvm.log debug.log
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.