Jump to content

riload

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Poland

Community Reputation

1 Neutral

About riload

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Server
  EU

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Ponad 11k. Zobaczymy jak to będzie. Na piaskownicy jak mapy HD były testowane to bez kłopotu 60-70fps a czasami nawet 80 na ultra. Mody ograniczają od 15 do 20fps.
 2. problem z modem

  Zaznaczyłeś czyszczenie cache w instalatorze?
 3. gra nie startuje

  Nie zainstalowałem żadnego moda z sekcji 'Modyfikacje dźwiękowe' i uruchamia się poprawnie. Czyli problem leży gdzieś w dźwiękach... Przynajmniej u mnie.
 4. gra nie startuje

  U mnie nadal nie gra nie startuje. Robiłem sprawdzanie plików i usuwałem te mody, które podejrzewane były o crashowanie. Klient dochodzi do pewnego miejsca i ciągle się restartuje. Bez modów wszystko gra. Aslains_WoT_Logs.zip
 5. Nowa polityka WG co do modów

  Dopóki nie będą mówili za co ban to sobie możemy gdybać. Wystarczy np. żeby było 2 banujących moderatorów i interpretacja tego samego moda może być inna.
 6. Oto moje logi. Aslains_WoWs_Logs.zip Co ciekawe, ten sam efekt jest w WoT. Ale tylko w trybie Wielkiej Bitwy 30 vs 30
 7. Czy tylko ja mam prawe ikony okrętów w lustrzanym odbiciu?
 8. Cześć, Czy można znów dodać teksty hallacka do paczki? Zostały zaktualizowane do nowego silnika i dodane sporo nowych tekstów. Link do tematu na forum WoT: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/451220-audio-teksty-hallacka-zamiast-zalogi/ Pozdrawiam
 9. Nowy mod „Arty Aim Location”

  Rykoszet potwierdzał legalność. http://rykoszet.info/2017/03/27/nowy-mod-arty-aim-location/
 10. Nowa polityka WG co do modów

  A lista baników to jest tiuuu: http://wot-cheaters.tk/?p=stat
 11. Nowa polityka WG co do modów

  Czyżby z tego wszystkiego wynikało, że będą brani pod lupę głównie ci co mają 'wywalone w kosmos' statystyki? No to mi na szczęście nic nie grozi Losowania mam tak mizerne, że może gdybym używał wszystkich możliwych cheatów to miałbym jakiś niezły wynik. Z listy zakazanych to jak widzę używałem tylko pokazywania kierunku celowania i czas przeładowania. I autoaima ale zwykłego a nie tego z wyprzedzeniami i weakspotami. Tak więc WG, banujcie mnie Z chęcią przesiądę się w 100% na WoWs. Zarobki za bitwy o niebo lepsze, eventy też niczego sobie. Oczywiście ewnetualne bany będą tylko na WoTa? Czy będą rozciągały się na całe WG?
 12. Nowa polityka WG co do modów

  Widoczniej łatwiej im blokować za mody niż opracować porządny, zbilansowany MM. Ostatnio, po wprowadzeniu eventu gra staje się bezsensu. Większość losowań poniżej 40% a gdy przydarzy się jakieś >50% to kilka osób gra pod siebie a nie dla zespołu. Sama widoczność wskaźnika winchance potrafi pomóc. Jak widzisz 20-30% to nie lecisz do przodu bo wiesz, że ci nikt tyłka nie ochroni i zginiesz w ciągu 2 pierwszych minut. Nie sądzę, żeby banowali osoby za używanie jednego czy dwóch jakichś mało pomagających modów. Raczej wezmą się, przynajmniej w pierwszej kolejności, za tych co przeginają na bezczela.
 13. To nie chwalenie się tylko stwierdzenie, że na różnych konfiguracjach instalator i modpack zachowywał się poprawnie. Skoro na różnych jest dobrze a na jednej nie to....sam wywnioskuj. Skoro wersja 03 działa bez problemu to EOT.
×