Jump to content

Błąd z załogą


Recommended Posts

Witam. Po zainstalowaniu paczki modów i wejściu do garażu nie mam wszystkich załogantów. W każdym czołgu jest tylko dowódca, a reszta miejsc jest pusta i świecą się miejsca początkowo na czerwono, a po chwili czerwony kolor niknie i są puste miejsca. Wiadomo jaki mod powoduje ten błąd ? 

 

Przesyłam też screena....

Błąd.JPG

Link to comment

Zresetowałem kompa, po włączeniu wyłączyłem chwilowo antywirusa. Ściągnołem raz jeszcze najnowsza paczkę modów, zainstalowałem, odpaliłem wota i nadal jest ten sam błąd :/ i to wszystko robiłem przy wyłączonym antywirusie. Nie wiem co się dzieje. Przed aktualizacją, grałem normalnie na modach i wszystko działało b.dobrze

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, Rafal90 said:

Zresetowałem kompa, po włączeniu wyłączyłem chwilowo antywirusa. Ściągnołem raz jeszcze najnowsza paczkę modów, zainstalowałem, odpaliłem wota i nadal jest ten sam błąd :/ i to wszystko robiłem przy wyłączonym antywirusie. Nie wiem co się dzieje. Przed aktualizacją, grałem normalnie na modach i wszystko działało b.dobrze

 

To cos u Ciebie, zainstalowalem te same mody i mam cala zalogę.

Link to comment

u mnie problem ten sam, w garażu po zainstalowaniu modów jest widoczny tylko jeden załogant, nie działa celownik jimbo a w czasie bitwy wogóle nie widać składów drużyn. na karuzeli z czołgami w garażu brak odznak biegłości, ilości bitew, ilości uszkodzeń itd. W sumie działają tylko statystyki sesji. Minimapka też wot-owska bez żadnych dodatkowych wskaźników. Wczoraj spędziłem bardzo dużo czasu na koejnych instalkach bez użycia kolejnych modów i nic to nie dało. ostatnia wersja to praktycznie tylko celownik jimbo, statystyki sesji i info na karuzeli o sukcesach na poszczególnych czołgach. początkowo myślałem ze to xvm ale przeprowadzona instalacja bez tego też nic nie dała. Totalnie zero pomysłu co może to powodować

 

Link to comment

Jest tak jak myślałem :) wszedł nowy minio path z tym świątecznym garażem i wszystko się zmieniło. Plus dodatkowo ściągnąłem nowy modpack i już wszystko śmiga :) załoga w komplecie i wszystko gra :) U mnie rozwiązał sprawę, nowy mini path. Pozdrawiam :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.