Jump to content

Gre wywala do windowsa


Recommended Posts

U mnie jak i u ciebie problem występuje przy próbie ładowania hangar_premium_v2. Niestety nie wiem który mod na to wpływa i czy w ogóle jakiś ma z tym związek. Osobiście nie mam żadnych modów do zmiany garażu.

 

Quote

2017-12-14 10:56:27.376: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/game.py, 468): [SPACE] Loading space: spaces/hangar_premium_v2
2017-12-14 10:56:27.403: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/helpers/statistics.py, 232): HANGAR LOADING STATE: VEHICLE LOADING START - 597.736999512
2017-12-14 10:56:29.686: WARNING: [WARNING] (scripts/client/gui/Scaleform/framework/managers/containers.py, 1255): Loading of view Hangar[0x30a7b3d0]=[key=ViewKey[alias=hangar, name=hangar], scope=SimpleScope[0x1dd97b10]=[scopeType=subView, parentScope=SimpleScope[0x1dd97a90]=[scopeType=view, parentScope=GlobalScope[0x1dd97a50]=[scopeType=global, parentScope=None]]], state=0] is requested but the container subView is still not exist!
2017-12-14 10:56:34.168: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/helpers/statistics.py, 232): HANGAR LOADING STATE: VEHICLE LOADING END - 604.500976562
2017-12-14 10:56:34.692: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/helpers/statistics.py, 232): HANGAR LOADING STATE: SPACE LOADING END - 605.026000977
2017-12-14 10:56:34.692: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/helpers/statistics.py, 232): HANGAR LOADING STATE: HANGAR READY - 605.026000977
2017-12-14 10:56:34.692: NOTICE: [NOTE] (scripts/client/helpers/statistics.py, 259): HANGAR LOADING STATE: SUMMARY TOTAL = 16.7919921875
 

 

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, wigzip said:

Problem polega na tym że wywala mnie z gry przy zakończonej bitwie, albo jak zginę i wychodzę do garażu, problem raz na jakiś czas. Obojętnie jaka mapa i czołg, oczywiście problem po nowym patchu..

 

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Masz bardzo minimalna instalacje, praktycznie sam XVM + dwa inne mody. Mozliwe ze to sam XVM powoduje, sprawdzal ktos bez niego?

 

Niestety nie mam wlaczonego hangaru premium a to moze z nim powiazany problem, jak pisal kolega w poscie wyzej.

Link to comment
14 minutes ago, Aslain said:

 

Masz bardzo minimalna instalacje, praktycznie sam XVM + dwa inne mody. Mozliwe ze to sam XVM powoduje, sprawdzal ktos bez niego?

 

Niestety nie mam wlaczonego hangaru premium a to moze z nim powiazany problem, jak pisal kolega w poscie wyzej.

Sprawdze bez XVM i dam znać. Jednak jakiś mod ingerujący w hangar mam, a mianowicie statystki w garażu.

Link to comment

Pobawiłem się chwilę w kolejno dodawanie i usuwanie modów. Wywaliło mnie gdy dodałem z powrotem mod "Crew Exp Extended, Vehicle Exp Extended i AutoQuest". Jednak wątpię żeby one były powodem problemu, grę wywala losowo i sporadycznie, za mało mam czasu na sprawdzanie każdego z osobna po kilka bitew. A do tego od 10 bitew dalej nic mimo modów które mam zawsze łącznie z tymi powyżej. Trzeba czekać na XVM'a stabilnego i tyle.

Link to comment
14 minutes ago, Eowina1 said:

U mnie pomogło odznaczenie opcji w ustawieniach gry pokazuj elementy historyczne, przestało wywalać, jak na razie. ;)

Ta opcja nazywa się "ukryj elementy historyczne". Miałem odznaczone cały czas i mimo to mi wywalało.

Edited by bewuemka
Link to comment
12 minut temu, bewuemka napisał:

Ta opcja nazywa się "ukryj elementy historyczne". Miałem odznaczone cały czas i mimo to mi wywalało.

No faktycznie, ukryj nie pokazuj, hehe. U mnie jak na razie pomogło, ale może tylko chwilowo, wywalało co bitwę, na razie spokój. 

Link to comment

Jak zginiecie NIE KLIKAJCIE ESC od razu. poczekajcie PIĘĆ SEKUND, kliknijcie lewy / prawy myszki (przeskok na inny czołg) i dopiero wracajcie do garażu.

 

jeśli chodzi o mnie to nie wywaliło mi Wot'a ANI RAZU. dziś ok. 70 bitew.

 

załączam swoje logi jeśli ktoś chce spróbować te same ustawienia.

 

pozdrawiam

Smoq

Aslains_WoT_Logs.zip

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator
51 minutes ago, Valord said:

Aslains_WoT_Logs.zip

Wywala po bitwie do windy .. Aslain sprawdzisz to? 

nie dawało się grać artą .. zmieniłem celownik na ten z gry ( wczoraj miałem taipan2) ale jeszcze dzisiaj arty nie sprawdzałem . 

 

Gralem 3 bitwy na artach i tych modach z logow, zero problemow, wywala po smierci gre, chyba ze sie NIE KLINIE W PRAWY GUZIK MYSZKI

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.