Jump to content

Gre wywala do windowsa


Recommended Posts

no o artach pisałem ... za twoją sugestią zmieniłem celownik na zwykły dla arty i nie dzieją się te cuda , chodzi mi właśnie o to wywalanie po bitwie i nieraz (rzadko) podczas logowania się do bitwy 

zaraz spróbuję bez moda ATAC

Edited by Valord
Link to comment
  • Administrator

Niestety na chyba 20 bitew w arcie jakie dzisiaj rozegralem na modach w ktorych byly mody ktore mialy crashowac artę, nie udalo mi się tego problemu odtworzyć.

 

Atac moze wysypywac gre jak sie umrze i przelacza prawym guzikiem muszki miedzy czolgami. Czasami wysypywal od razu, innym razem musialem klikac z minute nonstop ;)

 

Nie twierdzę ze to na 100% ten mod w tym wypadu wywalal, ale warto sprawdzic, ja po jego usunieciu nie mialem problemow, a tak wywalalo co bitwe. Aczkolwiek teraz znow to testuję, i przez 5 bitew nie było problemu.  Jakies szalenstwo z tym :/

Link to comment

ATAC usunięty , podczas bitwy po zginięciu i przeskoczeniu na innego gracza wywala nadal :/

co może być przyczyną ? nie mam za wiele modów chyba zacznę po kolei coś wywalać , nakieruj mnie jeśli możesz od czego zacząć 

dołączyłem nowy log

Aslains_WoT_Logs.zip

Aslain.. ja klikam lewym myszy aby się przełączyć na innego gracza po zginięciu i też wywala

teraz miałem przypadek .. po zginięciu ładnie sobie przeskakiwałem po graczach nic się nie działo.. wygrana .. koniec bitwy i wywaliło :/  

Edited by Valord
Link to comment
  • Administrator
7 hours ago, wigzip said:

Mistrzu Aslain dwa pytania, co to jest ekspoint-mods.tk, i czy wiesz czy znikanie dźwięku w jednym kanale podczas gry, to jest błąd w grze czy wina jakiegoś moda ?

O ekspoint pisalem w dzienniku zmian, i to pare razy, wiec zeby sie znow nie powatrzac polecam jego lekturę :) Co do dzwieku to nie wiem.

Link to comment
  • Administrator
1 minute ago, gregori76 said:

to jest jakiś bug gry bo bez XVM też wywalić potrafi. teraz gram z XVM i nie wywala co grę, ale xvm doinstalowany ze strony oficjalnej XVM, a nie z paczki.

arty póki co nie tykam.

W paczce jest ten sam XVM co na stronie oryginalnej oczywiscie.

Link to comment
3 minutes ago, Aslain said:

W paczce jest ten sam XVM co na stronie oryginalnej oczywiscie.

czy możliwe jest że mod GOT`s hit marker powoduje tego buga?? nie instalowałem go przy ostatniej aktualizacji paczki i nie było tego problemu.

za to jest co 10 - 15 bitew sytuacja, że ikonki rzymskie z paczki są odwrócone odbiciem lustrzanym oraz XVM w ogóle nie widać, a ping skacze do 999 i nie da się grać. tylko restart gry pomaga.

Link to comment
  • Administrator
11 minutes ago, lesander said:

Mnie natomiast wywala crash i zamyka gre przy wchodzeniu do gry czolgiem arty premium 105 leFH18B2, mało tego gdy wywali grę, nie mogę się ponownie zalogować puki ten czołg nie skończy bitwy bo cały czas crash, ktoś wie coś na ten temat?

 

Zalacz tez logi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.