Jump to content

Nie mogę sie ruszać przy starcie bitwy


Recommended Posts

Witam, 

Ostatnio przy każdej bitwie miałem dziwny problem, mianowicie przy każdej rozpoczętej bitwie nie mogłem poruszać się czołgiem gdy tuż po skończeniu odliczania nie kliknąłem żadnego z klawiszy do poruszania się czołgiem, wówczas tylko wieżą mogłem ruszać, lub gdy tuż po skończonym odliczaniu przycisnąłem jakikolwiek klawisz ruchu pojazdu, np. w lewo, czołg jeździł tylko i wyłącznie w kółko w lewo. Każdy czołg, na każdym poziomie, przy każdej bitwie. Proszę o informację które logi mam wrzucić tutaj aby była możliwość sprawdzenia przyczyny problemu.

Link to comment

oraz kolejny log tym razem po zmianie dmg panelu na inny i dalej tańczy czołg swoim życiem

 

Aslains_WoT_Logs.zip

15 minut temu, Aslain napisał:

W logach nic nie widze ciekawego. Usunles tego moda co mowilem? bo nadal go tam widze.

zmieniłem dmg panel chyba że jest jakaś inna możliwość usunięcia konkretnego moda o której nie wiem

 

Link to comment
  • Administrator

Nie instaluj moze żadnego Panelu zniszczeń, przeinstaluj paczke bez panelu.

 

Przy okazji znalazlem maly blad w modzie Odznaki Biegłości na Żywo w Bitwie w aktualnym czołgu, instaluja sie dwa pliki na raz. Moze tez odinstaluj ten mod na chwile.

Link to comment
11 minut temu, Aslain napisał:

Nadal brak bledow w logach.

 

Nie instaluj moze żadnego Panelu zniszczeń, przeinstaluj paczke bez panelu.

 

Przy okazji znalazlem maly blad w modzie Odznaki Biegłości na Żywo w Bitwie w aktualnym czołgu, instaluja sie dwa pliki na raz. Moze tez odinstaluj ten mod na chwile.

usunąłem to wszystko o czym pisałeś i wygląda na to że jest ok. później spróbuje dodać dmg panel i zobaczę czy to tylko kwestia odznak biegłości na żywo i dam znać

ponownie dodałem dmg panel od zayaz i wygląda na to że to była kwestia instalowania dwóch plików na raz modu Odznaki biegłości na żywo w bitwie.

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.