Jump to content

Lista czołgów w bitwie/Brak nowych dźwięków załogi


Recommended Posts

Witam, piszę do was ponieważ nie działają mi 2 rzeczy

- Lista czołgów w bitwie

- Niemiecki dźwięki załogi

 

Problem pojawił się jakiś czas temu po wejściu aktualizacji na Hallowen, problem z dźwiękami mniej mało co interesuje ponieważ bardziej irytuje mnie wygląd listy czołgów który nawet po zmianie wyglądu podczas instalacji mod'a się nie zmienia

W ss widać że nicki graczy oraz ich statystyki normalnie się zmieniły a miniaturki czołgów pozostały bez zmian

https://imgur.com/gallery/ZCmoI

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Gdyby to byl problem z instalatorem to bym mogl go odtworzyc u siebie na PC, jednak jak pisalem wczesniej wszystko dziala ok.

 

Pokaz jeszcze raz najnowsze logi.

 

Instalujesz do wlasciwego folderu? Moze jakis tryb antywirusa, tworzacy i instalujacy do sandboxa zamiast tam gdzie trzeba.

Link to comment
  • Administrator

Mam, znalazlem to, prawdopodobnie albo problem z nośnikiem danych na którym instalujesz gre i mody, albo problem z uprawnieniami do plików modów. WoT nie potrafi otworzyc niektóre pliki z powodu jednej z tych rzeczy.

 

Jeśli ten drugi problem to przejmij uprawnienia plików modów dla aktualnego usera.

Link to comment
  • Administrator

Ok, to inaczej.

 

Zobacz czy masz te pliki w folderze Aslains_DLC_cache:

- Aslains_contour_icons_roman_9210c.7z

- crew_voices_czterej_pancerni_9210.7z

 

Jeśli masz masz to sprawdź czy da sie do nich wejść i je rozpakowac bez błędów (np. używajc programu 7zip, albo Total Commander). Może dasz radę podać mi ich sumy controlne. np. SH-256. (m.in. Total Commander może to zrobić)

 

Link to comment

Czysto teoretycznie działa, jeszcze pozostaje kwestia odbić lustrzanych (prawdopodobnie nie zaznaczyłem tego podczas instalacji mod'a) oraz dlaczego musiałem dodać to manualnie ?
 

Kolejnym błędem było to że na początku ładowania bitwy gra się wyłączyła ale jak ją włączyłem to wszystko było okej zresztą jak widać na ss

shot_007.jpg

Link to comment
  • Administrator

U mnie w XVM lustrzane odbicie ustawiasz w res_mods\configs\xvm\Aslain\battle.xc

 

  "battle": {
    // false - Disable tank icon mirroring (good for alternative icons).
    // false - отключить зеркалирования иконок танков (полезно для альтернативных иконок).
    "mirroredVehicleIcons": true,

 

Sumy kontrolne zgadzaja sie z moimi. Wiec pozostaje komputer, coś w nim powoduje to ze instalacja nie jest kompletna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.