Jump to content
Sign in to follow this  
Zriel

nie zapisuje

Recommended Posts

A ja mam inny problem - już od kilku wersji modpacka wstecz  nie zapisuje mi w ustawieniach konfiguracji instalatora moda automatycznie przenoszącego załogę do czołgu premium i z każdą nową aktualizacją paczki muszę zaznaczać go ręcznie. co ciekawe  poprzedni wybór wszystkich innych modów jest poprawnie odtwarzany .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli cos wybrales a potem po kolejnym odpaleniu instalatora nie jest to wybrane, to oznacza ze automatycznie zostalo odznaczone, poniewaz wybrales juz cos podobnego gdzie indziej. To nie jest blad. XVM ma opcje przenoszenia zalogi, wiec jak go instalujesz to osobna opcja (nie z XVM) zostanie wylaczona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle że jak tego nie zainstalowałem raz bo nie zauważyłem - to owszem, po zaznaczeniu odpowiedniej opcji przenosi mi automatycznie załogę do czołgu normalnego z czołgu premium, natomiast już do czołgu premium nie. Także ten - funkcja z XVM jest niedorobiona/niedokończona i nie obsługuje w pełni wszystkich czołgów, zapewne dlatego powstał ten dodatkowy mod który przenosi załogi tylko do czołgów premium. Dobrze by więc było gdyby był on zaznaczony przy aktualizowaniu paczki, no chyba że ekipa XVM się zbierze i uaktualni tą funkcję tak aby obsługiwała wszystkie czołgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te mody nie mozna instalowac bo gra moze sie zabugowac.

 

Podaj przyklad czolgu gdzie zaloga nie jest przenoszona, sprawdzales na samym XVM bez innych modow? Zawsze jest szansa ze to jakis inny mod jeszcze koliduje.

 

Jesli problem jest nadal to musialbys zglosic ten problem na forum devsow XVM: koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/ (po angielsku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.