Jump to content

nie zapisuje


Recommended Posts

A ja mam inny problem - już od kilku wersji modpacka wstecz  nie zapisuje mi w ustawieniach konfiguracji instalatora moda automatycznie przenoszącego załogę do czołgu premium i z każdą nową aktualizacją paczki muszę zaznaczać go ręcznie. co ciekawe  poprzedni wybór wszystkich innych modów jest poprawnie odtwarzany .

Link to comment
  • Administrator

Jesli cos wybrales a potem po kolejnym odpaleniu instalatora nie jest to wybrane, to oznacza ze automatycznie zostalo odznaczone, poniewaz wybrales juz cos podobnego gdzie indziej. To nie jest blad. XVM ma opcje przenoszenia zalogi, wiec jak go instalujesz to osobna opcja (nie z XVM) zostanie wylaczona.

Link to comment

Tyle że jak tego nie zainstalowałem raz bo nie zauważyłem - to owszem, po zaznaczeniu odpowiedniej opcji przenosi mi automatycznie załogę do czołgu normalnego z czołgu premium, natomiast już do czołgu premium nie. Także ten - funkcja z XVM jest niedorobiona/niedokończona i nie obsługuje w pełni wszystkich czołgów, zapewne dlatego powstał ten dodatkowy mod który przenosi załogi tylko do czołgów premium. Dobrze by więc było gdyby był on zaznaczony przy aktualizowaniu paczki, no chyba że ekipa XVM się zbierze i uaktualni tą funkcję tak aby obsługiwała wszystkie czołgi.

Link to comment
  • Administrator

Te mody nie mozna instalowac bo gra moze sie zabugowac.

 

Podaj przyklad czolgu gdzie zaloga nie jest przenoszona, sprawdzales na samym XVM bez innych modow? Zawsze jest szansa ze to jakis inny mod jeszcze koliduje.

 

Jesli problem jest nadal to musialbys zglosic ten problem na forum devsow XVM: koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/ (po angielsku).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.