Jump to content

Znikający AMX M4 54


Recommended Posts

Może to nie problem uniemożliwiający gre ale za to strasznie denerwujący.. od 1-go lutego czyli od kiedy AMX pojawił się na wierzchołku drzewa czołg ten przestał się wyświetlać na karuzeli. W tej chwili jedyna opcja żeby go wybrać do bitwy to wejść w badania, kliknąć prawy i "pokaż pojazd w garażu". Dodam jeszcze że po instalacji wszystkich wybranych obecnie modow poza karuzelą problem znika i pojazd normalnie znów sie wyświetla.

Aslains_WoT_Logs.zip

shot_005.jpg

Link to comment

Też bym chciał żeby odpowiedź była taka prosta.. tyle że uwierz mi, sprawdziłem wszystko 5 razy. Zresztą jak widac na zdjeciu wszystkie filtry są wyłączone i z jakiegoś powodu od 1-go lutego jest to jedyny czołg który przestał sie wyświetlać. Poza tym widzisz że czołg jest wybrany i gotowy do bitwy a na pasku karuzeli po prostu nie istnieje.

Link to comment
  • Administrator

Sprawdz jeszcze raz, czolg nie moze ot tak po prostu zniknac bez powodu, zawsze jest to ten sam problem: filtry karuzeli :)

 

Na obrazku który załączyłeś zaznaczyłeś że widac 83/84 czołgi, to dowód tego właśnie, że jeden z filtrów schował ten czołg.

 

Ewentualnie jak zabawa z filtrami nic nie pomoze to wykasuj zawartosc tego folderu:

 

GxPtMxA.jpg

Link to comment

Dzięki bo dopiero skasowanie ustawień filtrowania w folderze uświadomiło mi co robiłem źle. Sądziłem że jeśli żaden z filtrów nie jest aktywny jak widać na zdjęciu to automatycznie widać wszystkie czołgi w garażu nie ważne czy są podstawowe, bez załogi itd. Z opcji chowania czołgów jako rezerwowe nie korzystałem nigdy wcześniej i AMX-a musiałem tam dodać przez przypadek chcąc go ustawić jako podstawowy ( no coż.. jedna opcja zaraz nad drugą ) wiec zwykły miss click zrobił mi wodę z mózgu w tym wypadku. Wybacz za zawracanie głowy o pierdoły i jeszcze raz dzięki za pośrednie uświadomienie mi mojej głupoty ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.