Jump to content

Błąd Type 59 remodel do T54 AM


Recommended Posts

A gdzie one są ?

 

 W każdym razie 1,5h męczyłem co jest nie tak  ( wcześniej miałem ten pierwszy remodel gdzie tylko wygląd działa jest zmieniony plus dodakowy ekwipunek) i w końcu zmieniłem remodel na poprzedni i wreszcie mogłem się zalogować.

Link to comment

Ok dzięki, bo chciałem mieć jakiś Polski akcent w grze a T54 AM idealnie się wpisuje :)

 

BTW -  zapewne masz kontakty z różnymi moderami. Jak byś szepnął słówko Milkym$nowi co by zrobił remodel M4A1 Revalorise na Izraelski M51ISherman to był bym bardzo dźwięczny :) bo w sumie Revalorise to fikcja oparta właśnie na  M51 ISherman ( to samo działo tyle że z innym osprzętem).

Link to comment

Super, jak coś to podrzucam link do wiki : https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Sherman

 

Milkym4n jest znany z przywracania modelom w WoT realizmu, a M51 ISherman z Francuską 105 bliższy jest historycznemu realizmowi niż fikcyjny Revalorise . No i nie zapominajmy że Revaloris istniały może ze 3 niepotwierdzone prototypy a M51 ISherman było całe 180 sztuki które dały się we znaki Egipskim T54 i T62 :)

Link to comment

Dzięki wielkie jeszcze raz :) Ps : też ostatnio częściej korzystam z Discorda niż z Teamspeak-a, szczególnie że do Discorda wystarczy mi przeglądarka.

 

A - i jeszcze jedno : czemu za każdą aktualizacją na nowo pobiera mi remodel Sherman Firefly Boiler, skoro wcześniej był pobrany ? No i jak już jesteśmy przy błędach to na Win 10 x64 instalator się krzaczy - tzn. po zakończeniu instalacji jak już kliknę przycisk zakończ (tam gdzie się wybiera opcję aktywacji xvm i uruchomienia WoT) to najpierw dłuższy czas mieli a później crashuje i windows pokazuje komunikat że program nieoczekiwanie zakończył działanie. Ale to na najnowszym buldzie Win 10 bo na wcześniejszych wywalało błąd dostępu do pamięci tak jakby na koniec jakiś memory leak się robił.

 

W sumie mi to nie przeszkadza bo modpack instaluje się prawidłowo, tylko póniej muszę poczekać po zakończeniu paręnaście sekund aż go wywali :)

 

Edited by Zriel
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.