Jump to content

Recommended Posts

Mod który wyświetla na czacie informację o wyspotowaniu nie działa właściwie. Na bitwach losowych nie wyświetla komunikatów (nawet gdy jest poniżej 6 graczy z mojej drużyny), w bitwach o twierdzę wyświetla informację, lecz nie pokazuje informacji o "pomocy" (jest taka opcja) + pingowanie jest totalnie zepsute. Zamiast pingować moją pozycję, wyskakuje komunikat jakobym za dużo razy klikał na minimapie - "polecenie zostało zawieszone na 5 sekund" itp.

 

Zepsute jest bodajże od v4.16, lecz myślałem że ktoś to zgłosi. No nic, ja to zgłaszam ;)

 

Pozdrawiam Marcin

Link to comment

Na 100% nie działa właściwie. Gdy mam zaznaczone pingowanie + wzywanie pomocy gdy jest mniej niż 6 graczy w mojej drużynie, to na bitwach losowych (nawet gdy mam żarówkę) ani nie pinguje, ani nie wzywa pomocy, ani nawet nie pisze nic na chacie.

 

Lepiej sprawa wygląda w bitwach drużynowych i twierdzach. Tutaj już wysyłam informację "spotted at A4", ale pingowanie i wzywanie pomocy nie działa. Wydaje mi się, że licznik odpowiedzialny od pingowania jest "zbyt czuły". Możliwe że pinguje zbyt szybko, lub zbyt wiele razy i pojawia się informacja, że: "pingowanie na minimapie zostało zawieszone na x sekund"

 

Bardzo bym prosił o niezależne badania, które potwierdzą powyższe problemy ;)

 

Pozdrawiam Marcin

Link to comment
  • Administrator

Konfig nie pozwala na ustawienie opoznien wysylania rzeczy do czatu, tak jak to ma Radial Menu mod, w ktorym byl identyczny problem ale bylo widac komunikaty bledu: czyli zawieszenie na iles tam sekund, wysylanie na czat. 

 

Spytalem autora, dam znac co mi odpowie.

Link to comment

Konfig nie pozwala na ustawienie opoznien wysylania rzeczy do czatu, tak jak to ma Radial Menu mod, w ktorym byl identyczny problem ale bylo widac komunikaty bledu: czyli zawieszenie na iles tam sekund, wysylanie na czat. 

 

Spytalem autora, dam znac co mi odpowie.

 

Jakbyś mógł podać link do strony/kontaktu autora tego moda, lub jego pełną nazwę, to byłbym ci bardzo wdzięczny. Jest to jeden z lepszych modów na które się natknąłem, i chciałbym poczytać o nim więcej ;)

 

Pozdrawiam Marcin

Link to comment
  • Administrator

Jakbyś mógł podać link do strony/kontaktu autora tego moda, lub jego pełną nazwę, to byłbym ci bardzo wdzięczny. Jest to jeden z lepszych modów na które się natknąłem, i chciałbym poczytać o nim więcej ;)

 

Pozdrawiam Marcin

 

Jasne. 

 

Link do tematu forum http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/353419-094spotmessanger/

Link do gita ze zrodlem moda https://github.com/jstar88/wotmods

 

Napisalem do autora, odpisal mi to:

 

"The mod work except for platoon commands, wg implemented a server system to avoid that. The mod should just try the command,bit nothing should happen. I didn't saw any errore or exception"

 

Jesli dobrze zrozumialem, bo chyba jego angielski troche pokaleczony - to jest jakies problem spowodowany zabezpieczeniem wprowadzonym przez WG.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.