Jump to content

Podmiana minimapy pod przyciskiem


Grucha

Recommended Posts

Witam, jest w paczce dostępny mod, który bierze obrazki z tej stronki https://www.o7gaming.com/maps
Jednak obecnie mamy minimalistyczne minimapki i te obrazki już są troche przestarzałe, jestem w trakcie przerabiania tych map na nowsze minimapy. Mody są dwa i jeden z nich jest kompatybilny z XVM. Narazie udało mi się do tego moda wgrać własne mapki, ale nie potrafię za wiele w nim zmienić, jedynie zmienić wartości w json i jedyne co można osiągnąć to
włączenie mapy pod A
wyłączenie mapy pod A
flash mapy na środku ekranu pod B
gdzie A to wcisniecie przycisku A lub kombinacji A
    B wcisniecie przycisku B lub kombinacji B
najbardziej by mnie interesowal flash w dolnym prawym rogu, czyli wyswietlenie tej minimapy podczas wcisniecia przycisku alt, moze potrafi ktos z tym pomoc tutaj i wie jak to zrobic i bylby chetny?

Link to comment
  • Administrator

W paczce są dwa mody do pokazywania swoich minimapek. Jeden to Tactical Minimap a drugi jest tez w poblizu. Mam doswiadczenie w podmienianiu obrazow minimapek, mozesz mi podeslac bardziej aktualne wersje to je podmienie. W dowolnym modzie obrazow minimapki w paczce.

Link to comment

Mapki juz moge w dds dzialajace robic do expointa, narazie zrobilem 6 i tak planuje w jeden tydzien zrobic wszystkie, ale problem dalej mam problem z ich wyswietleniem w grze. Cos na styl alternatywnej mini mapy chcialbym uzyskac, a jedynie moge to osobno wlaczyc i osobno wylaczyc tzn wymaga to dwoch klikniec, a wolalbym zrobic w jednym tak i zgrac to z nazwami czolgow z XVM, tzn w trybie normalnym lekko widoczne nazwy czolgow, a w trybie alternatywnym nowa minimapa + lepiej podswietlone nazwy czolgow. Przydaloby sie tez przetestowac potem, na wszelki wypadek zachowuje jsony z http://en.wottactic.com/wot

Edited by Grucha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.