Jump to content

Instalowanie niechcianych modów


Recommended Posts

Instaluje mody 8 czy 9 raz... za każdym razem jest ten sam problem - instalują mi się rzeczy z drzewka których nie chcę.
Przykładowo, wybieram OTM od Aslain, zaznaczam sobie kolory, pierwszą linię, drugą, cyfry tieru i koniec. Instaluję razem z usuwaniem wszystkich plików, cache'ów itd... Wchodze na treningówkę, pokazują mi sie te anielskie skrzydełka przy zniszczeniu czołgu. No to odpalam instalatora ponownie, ustawione jest na własną instalację i na pierwszy rzut oka, skrzydełka są zaznaczone... mimo że ich nie kliknąłem, no nie ważne. Instaluje po raz kolejny, upewniając sie ze są odznaczone wszystkie rzeczy których nie chcę. I powtórka z rozrywki... wchodze na treningówkę, znowu skrzydełka, znowu instalator, zaznaczone - odznaczam, i mimo wszystko dalej jest to samo.

Tak samo dzieje się przy minimapce XVM... wybieram wszystkie możliwe opcje, wszystkie linie, kreski, kropki, instaluje, wchodzę do gry - zielona i biała. Otwieram instalator, wszystko odznaczone.

Nie jest to problem tylko u mnie - kumpel ktory nigdy wczesniej z aslaina nie korzystał ma identycznie to samo... wziął spis modów odemnie, zaznaczył u siebie, i też dostaje randomowe dodatki których na 100% nie chciał.

Nie wiem co powoduje ten problem, ale nawet instalowanie modów do osobnego folderu bez wota działa tak samo. Wczesniejsze instalatory działały bez zastrzeżen.

ps. w logach instalacji tego nie widać, tak jakby ich nie instalował... ale mimo wszystko w grze są i w folderze z modami także

Aslains_WoT_Logs.zip

Screenshot 2018-02-08 23-01-54.jpg

Edited by ravalion
Link to comment
  • Administrator

Z przykrością muszę stwierdzić że instalowane były mody których w paczce nie mam:

 

2018-02-08 20:49:04.863: INFO: [SL_PRO] Executed Script: mod_zj_mrl.pyc

2018-02-08 20:49:11.085: INFO: [SL_PRO] Executed Script: mod_redball.pyc

 

Jesli chodzi o minimapke :

 

               HD minimap ShuraBB (uwaga: wyłącza minimapke XVM)

 

Raczej pozaznaczaj wiecej rzeczy niz mniej, jak nie instalujesz/niezaznaczasz czegos to czesto instalowana jest domyslna funkcja, w przypadku mojego konfigu XVM skrzydla anielskie sa domyslne. Dlatego lepiej pozaznaczaj dokladnie co chcesz - jest np. opcja zeby nie pokazywalo skrzydel, wybierz ją.

 

I usuń te paskudztwa, tylko potem nie mów że bana dostałeś za paczkę ;) (chociaż może być już za późno)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.