Jump to content
Sign in to follow this  
ravalion

Instalowanie niechcianych modów

Recommended Posts

Instaluje mody 8 czy 9 raz... za każdym razem jest ten sam problem - instalują mi się rzeczy z drzewka których nie chcę.
Przykładowo, wybieram OTM od Aslain, zaznaczam sobie kolory, pierwszą linię, drugą, cyfry tieru i koniec. Instaluję razem z usuwaniem wszystkich plików, cache'ów itd... Wchodze na treningówkę, pokazują mi sie te anielskie skrzydełka przy zniszczeniu czołgu. No to odpalam instalatora ponownie, ustawione jest na własną instalację i na pierwszy rzut oka, skrzydełka są zaznaczone... mimo że ich nie kliknąłem, no nie ważne. Instaluje po raz kolejny, upewniając sie ze są odznaczone wszystkie rzeczy których nie chcę. I powtórka z rozrywki... wchodze na treningówkę, znowu skrzydełka, znowu instalator, zaznaczone - odznaczam, i mimo wszystko dalej jest to samo.

Tak samo dzieje się przy minimapce XVM... wybieram wszystkie możliwe opcje, wszystkie linie, kreski, kropki, instaluje, wchodzę do gry - zielona i biała. Otwieram instalator, wszystko odznaczone.

Nie jest to problem tylko u mnie - kumpel ktory nigdy wczesniej z aslaina nie korzystał ma identycznie to samo... wziął spis modów odemnie, zaznaczył u siebie, i też dostaje randomowe dodatki których na 100% nie chciał.

Nie wiem co powoduje ten problem, ale nawet instalowanie modów do osobnego folderu bez wota działa tak samo. Wczesniejsze instalatory działały bez zastrzeżen.

ps. w logach instalacji tego nie widać, tak jakby ich nie instalował... ale mimo wszystko w grze są i w folderze z modami także

Aslains_WoT_Logs.zip

Screenshot 2018-02-08 23-01-54.jpg

Edited by ravalion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przykrością muszę stwierdzić że instalowane były mody których w paczce nie mam:

 

2018-02-08 20:49:04.863: INFO: [SL_PRO] Executed Script: mod_zj_mrl.pyc

2018-02-08 20:49:11.085: INFO: [SL_PRO] Executed Script: mod_redball.pyc

 

Jesli chodzi o minimapke :

 

               HD minimap ShuraBB (uwaga: wyłącza minimapke XVM)

 

Raczej pozaznaczaj wiecej rzeczy niz mniej, jak nie instalujesz/niezaznaczasz czegos to czesto instalowana jest domyslna funkcja, w przypadku mojego konfigu XVM skrzydla anielskie sa domyslne. Dlatego lepiej pozaznaczaj dokladnie co chcesz - jest np. opcja zeby nie pokazywalo skrzydel, wybierz ją.

 

I usuń te paskudztwa, tylko potem nie mów że bana dostałeś za paczkę ;) (chociaż może być już za późno)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.