Jump to content

brak instalacji niektórych modów


Recommended Posts

Cześć

 

stosuję twoją instalkę już od jakiegoś czasu ok. 6 m-cy i było wszystko ok. Od ok 2 miesięcy nie instalują mi sie niektóre mody. Np. zawsze instalują ikony Man1aq a są tylko ikony regular i taki tez jest folder. Więc ręcznie kopiuje Ikony Man1aq do folderu regular i jest ok. Zauważyłem także, że nie działają lub nie instalują mi się następujące mody:

- marker stockowej wieży

- marker niskiego poziomu HP

- HitBox shaded kopiuje sam ręcznie katalog vehicles

nie wiem jeszcze jakie mi się nie instalują mody.

Zauważyłem również, że nie mogę również zainstalować dodatkowych modów zgodnie z instrukcją "Custom_README" w katalogu Aslains_Custom_mods.

Po 3 nie wiem dlaczego a szukałem już na różnych forach zatrzymuję mi się ekran bitwy,  pasek postępu  nigdy nie ładuje sie do końca tylko wchodzę do gry zawsze z czasem odliczania do rozpoczęcia bitwy 0:00 lub kilka sekund później i widzę mój pojazd ale nie mogę nim ruszyć ale słyszę odgłosy mojego pojzadu i innych. Ping mam np. 999 po kilku sekundach spada do 50-100 i wtedy mogę ruszyć moim pojazdem. 

Instalowałem grę na nowo aby wykluczyć błędy gry i jak nie instaluje żadnych modów za pomocą instalki Aslaina to wtedy jest ok i wchodzę do gry normalnie tzn. widzę jak jest odliczany czas do startu gry. Po zainstalowaniu instalatora  "Aslain's XVM Mod + ModPack Instalator"  wchodzę do gry równo z czasem odliczania 0:00 albo już po odliczaniu i dzieje się jak opisałem powyżej.

Pomóc mi proszę bo nie wiem co jest tego przyczyną. A chce używać twojej instalki bo robisz WIELKĄ, PRAKTYCZNĄ I UŻYTECZNĄ ROBOTĘ :-). I wielkie dzięki Ci za to.
Pozdrawiam

Krzysiek

xvm.log

_Aslain_logs.zip

python.log

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.