Jump to content

Auxilium ?? znika zloto


Recommended Posts

po wgraniu nowej wersji nie dosc ze uzupleniajac cole itp jakis mod wydaje zloto - nawet z wlaczona blokada i ustawieniem w grze ze ma wydawac srebro !! to dodatkowo moduly zaklada jak popadnie... na kazdy czolg z wolnym slotem na eqwipunek wsadza mi np stabilizator pionowy czyli kolejne stracone zloto zeby to zdjac..  o co chodzi ?  pierwszy raz taka porazka...

Edited by Dej Vid
Link to comment
  • Administrator

Mod to co sie nauczy zapisuje do pliku: res_mods\configs\BBMods\Auxilium.dat, installator zabezpiecza ten plik automatycznie i zapisuje do Aslains_Backup\Auxilium\Auxilium.dat. Generalnie jesli instalujesz normalnie, i nic recznie nie kasujesz to w przyszlosci nie trzeba sie o nic bac. Instalator odtworzy ten plik przy kazdej instalacji nawet po aktualizacjach od WG itp.

Link to comment

Bylo by fajnie..tylko czy mam sie obaiwac o utrate kamuflarzy kupionych za GOLD>.bo przy ilosci posiadanych czolgow...teraz jestem ajk zagubione dziecko we mgle i nie pamietam jaki kamuflarz mialem na jakim czolgu..zwlaszcza na premkach i tych newralgicznych czolgach dla klanu...

Link to comment
7 godzin temu, benek napisał:

Bylo by fajnie..tylko czy mam sie obaiwac o utrate kamuflarzy kupionych za GOLD>.bo przy ilosci posiadanych czolgow...teraz jestem ajk zagubione dziecko we mgle i nie pamietam jaki kamuflarz mialem na jakim czolgu..zwlaszcza na premkach i tych newralgicznych czolgach dla klanu...

po reinstalcacji ...ten sam problem... do tego cale consumables sciagniete na kazdym czolgu trzeba zakladac... camo to samo... i czy sie uczy... na t 34 musze 4 raz wchodzic i klikac zastosuj...

Link to comment
  • Administrator

Jak nie potrzebujesz moda do automatycznego zakladania konsumów to go nie instaluj może? Generalnie poki co nikt nie zglasza problemow po za tym tu wątkiem, a mod ten zainstalowany był przed duza ilosc ludzi.

 

Jesli sie potwierdza jakies problemy na wieksza skale to przywroce mody ekspointa.

Link to comment
  • Administrator
4 hours ago, Dej Vid said:

jak mam to g.. wylaczyc.. juz stracilem 300 golda zdejmujac ten je.. stabilizator pionowy który ten mod zakłada na każdy czołg ze slotem...

moge wiedzieć które pliki sa odpowiedzialne ??

 

dodaje log...

Aslains_WoT_Logs.zip

 

W logach nie masz moda do zakladania rzeczy od Auxilium. Jedynie Equip Auto Return z XVM, ale to ma kazdy, i nikt z tym nie zglaszal problemow. Dziwny ten Twoj problem bardzo... Jestes pewien ze ktos Ci sie nie bawil na koncie i nie powkladal recznie tego stabilizatora do czolgow? Bo serio, mody do zakladania modolow uzywaja tysiace ludzi, i zeby tylko jeden osobie zakladal cos takiego.

Link to comment
5 godzin temu, Aslain napisał:

 

W logach nie masz moda do zakladania rzeczy od Auxilium. Jedynie Equip Auto Return z XVM, ale to ma kazdy, i nikt z tym nie zglaszal problemow. Dziwny ten Twoj problem bardzo... Jestes pewien ze ktos Ci sie nie bawil na koncie i nie powkladal recznie tego stabilizatora do czolgow? Bo serio, mody do zakladania modolow uzywaja tysiace ludzi, i zeby tylko jeden osobie zakladal cos takiego.

nikt nie ma dostępu do konta, nawet do komputera... 

uzywam Twojego moda od lat i naprawde pierwszy raz cos takiego.. nie instaluje nic "dodatowego" 

Link to comment
34 minuty temu, Dej Vid napisał:

nikt nie ma dostępu do konta, nawet do komputera... 

uzywam Twojego moda od lat i naprawde pierwszy raz cos takiego.. nie instaluje nic "dodatowego" 

zglos problem do dzialu technicznego WG https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wot/ opisz dokladnie problem ze znika ci gold z konta (kiedy, w jakich sytuacjach - zalacz printscreen itp). A tak apropos czy w trybie bezpiecznym tez to wystepuje????? Dzial wsparcia dokladnie sprawdzi wszystkie polaczenia klienta gry z serwerem i ewentualne IP kazdego z nich i co bylo robione na koncie uzytkownika. W razie doprecyzowania zgloszenia bedzie sie z toba kontaktowal. Ale tak jak Aslain pisze to dziwny przypadek i w sumie jeszcze sie nie spotkalem aby jakis mod dokonywal takich rzeczy. Widzialem juz wiele "ukrytych" skryptow do przejecia konta lub wrecz podawania loginu i hasel przez usera innym  ale czegos takiego to jeszcze nie. 

Link to comment
  • Administrator
2 hours ago, Dej Vid said:

nikt nie ma dostępu do konta, nawet do komputera... 

uzywam Twojego moda od lat i naprawde pierwszy raz cos takiego.. nie instaluje nic "dodatowego" 

 

Rozmawialem z twórcą Auxilium na temat wydawania golda przez jego moda. Powiedzial ze może tak się stać jak używaleś jego moda, a potem go przestales używać. Wtedy trzeba zrobić przegląd co masz na czołgach inaczej gra może dokupić jakies konsumy goldowe. Jeśli chodzi o zakladanie stabilizatora bez wiedzy użytkownika, to nie ma takiej możliwości - tak powiedzial.

Link to comment
Godzinę temu, Aslain napisał:

 

Rozmawialem z twórcą Auxilium na temat wydawania golda przez jego moda. Powiedzial ze może tak się stać jak używaleś jego moda, a potem go przestales używać. Wtedy trzeba zrobić przegląd co masz na czołgach inaczej gra może dokupić jakies konsumy goldowe. Jeśli chodzi o zakladanie stabilizatora bez wiedzy użytkownika, to nie ma takiej możliwości - tak powiedzial.

no... to trzeba uwazac.. moze jestem akurat pechowym uzytkownikiem 1/1000 ale stalo sie... 

po pojawieniu się tego moda tak jak pisalem.. mam strasznie pomieszane w ekwipunku.. na wielu pojazdach mam zdjęta wentylację na innych znow tak jak pisalem stabilizator..totalny bałagan.. moda nie instalowalem i teraz kazdy czolg przed bitwa sprawdzam co trzeba "poprawić". Dziekuje za pomoc

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.