Jump to content

Recommended Posts

za kazdym razem mnie wywala do pulpitu.Jest jakis blad 

Coz taka informacja to mi nic nie daje, zalacz logi napisz szczegoly, np. wywala kiedy itp itd.

Witam, mnie wywaliło ze trzy razy zaraz po wejściu do bitwy, bez modów jest wporzo. Spróbuję bez celownika (używam zielonego niszczyciela)

Aslains_WoT_Logs.zip

Pamietajcie aby uzywac nowych paczek, logi sa ze starych, nie twierdze ze w #03 problemu nie bedzie, ale taka jest zasada zglaszania problemow.

Skórki czołgów mogą crashować.

Posted (edited)

Bez celowników też wywaliło (v 3.) To teraz próbuję bez skórek :)

BEZ  SKÓREK GRA JAK NA RAZIE HULA. To teraz zrobię teścik: bez skórek ale z celownikiem - niszczyciel niebieski + serwerowy stylizowany

Edited by Ankuba

to nie Lowe  wyzucilem skorki lowe i dalej wyrzuca do pulpitu gra sie zaladuje  skoczy odliczanie i pulpit

możliwe.. wszystkie skiny zdjęte i nadal wywala, a jak odinstalowalem mody.. to znow nic nie widze, nazwy czolgu,gracza,tieru NIC. powłączane wszystko restartow z 4 i nadal lipa

Witam !

Kilkakrotnie zainstalowałem mody :) miałem na początku które zaznaczone przed patchem :) wszystko było ok. Ale gdy dziś wyszło patch 1.0 :) i pobrałem odrazu zainstalowałem mody. Gdy wpuściłem bitwę ładnie wczytuje i nagłe jebut do pulpitu "mój mózg mówi O nie gra się crashowała" to ponownie włączam grę i loguję aż za 12 razem zalogowałem do bitwy D: ale już końcówka :D 
Więc powoli masowo odznaczyć pole wyboru modów i nie wiem co mogło przyczynić D: Narazie takie logi wyślę :)
Aslains_WoT_Logs.zip

Jeśli nadal ten coś logiem nic nie działa ale spróbuję jeszcze odznaczyć.
Dla tych co polecam narazie odpuście jeśli macie zamiar zainstalować moda bo więcej będzie wam kosztować ku*wicy :) 

Jeśli coś sam znajdę przyczynę to mogę wam dać znać bo wiem że jakiś mod odpowiada w bitwie :) bo w garażu jest miarę okey :)

Pozdrawiam i miłego nocy lub dnia (zależy kto czyta).

I po co zakładasz temat o tym samym, przecież już jest taki. U mnie wywalanie powodowały ,,skórki" na czołgi. Po ich odhaczeniu z instalatora gra działa bez problemu.

U mnie pozbycie się ,,skórek" pomogło. Włączyłem sobie ulubiony celownik NISZCZYCIEL i wszystko działa nakeżycie.

12 minut temu, Ankuba napisał:

I po co zakładasz temat o tym samym, przecież już jest taki. U mnie wywalanie powodowały ,,skórki" na czołgi. Po ich odhaczeniu z instalatora gra działa bez problemu.

:D soryy :D sam jestem ostatnio ślepy xDDD

Pobrałem kolejną wersje modpacka tym razem -"04" i nadal ten problem znów raz podczas wczytania do garażu crash oraz drugi raz gdy wczytuje bitwa więc pewnie albo te białe wraki lub dźwiękami sam nie mam pewności. Trudno mi identyfikować ten problem  :C 
Logi:
Aslains_WoT_Logs.zip

Pozdrawiam

ten sam problem.. 30 s.. i gre wywala.. rozne konfiguracje 455 reinstalowalem mod pack... zostaje czysty klient do rozwiazania problemu

Aslains_WoT_Logs.zip

1 hour ago, Dej Vid said:

ten sam problem.. 30 s.. i gre wywala.. rozne konfiguracje 455 reinstalowalem mod pack... zostaje czysty klient do rozwiazania problemu

Aslains_WoT_Logs.zip

Na tych samych modach i nic sie nie dzieje, widzialem jakies bledy w logach ale ciezko powiedziec skad. Zobacz bez Received Damage Announced od Elkano.

Witam, 

paczka 03, 8 gier rozegranych, 3 razy wywaliło mnie do pulpitu, z czego dwa razy w jednej bitwie (jeśli coś pomoże to 2 x mapa Karelia i 1 x Cichy brzeg).

Aslains_WoT_Logs.zip

Nie wspieram starych paczek. Sciagnij 04 albo poczekaj na 05 bedzie za ok 30min.

u mnie problemem okazał się mod pokazujący szanse na wygraną w trakcie bitwy

Bez modów również wywala :) czyli chyba nie wina modów ;) Ale sprawdzę gdy ściągnę na nowo i zainstaluję wota na innym dysku w celu sprawdzenia crashu bo bez modów też tyczy crash.

Problem rozwiązany narazie po weekendowym turnieju sprawdzę mody zaktualizowałem sterowniki :) i dało nieco więcej FPS i problem rozwiązany z crashem :) a i zainstalowałem świeżo wota :) też miał problem :) więc wina sterowników :) jak dla mnie to narazie problem zniknął w poniedziałek sprawdzę jak z modami :) 

Posted (edited)

Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.

Edited by Ankuba

10 hours ago, Ankuba said:

Na forum jeden z uzytkowników napisał, że HangarManager wywala do pulpitu. Zainstalowałem tego moda (ten od Goofiego)jak tylko dodałes tę wersję paczki i nic się nie dzieje. Wprawdzie nie wybierałem żadnego z dostepnych bo nie ma tego czego chciałem (retro garaż) ale nic złego się nie dzieje. Piszę tu bo na forum WOT mam bana ;-). Pozdro.

Moze Hangman sie gryzie z jakims modem, albo to czysty przypadek, osobiscie wydaje mi sie ze to nie Hangman. Ten mod jest popularny i duzo ludzi go instaluje, bylbym zalany podobnymi zgloszeniami jak na polskim forum.