Jump to content
Sign in to follow this  
michal_1986r

WOT v 1.x.x

Recommended Posts

Podyskutujmy o nowej wersji WOT.

Na początek intryguje mnie po co skórki HD w Modach skoro są standardowo już w nowym patchu? Ja rozumiem że niektóre mają "inny wygląd" ale przeanalizuj @Aslain które są potrzebne - posprzątajmy mody :)

Ogólnie u mnie zwiechę dostaje gra Freez'a po ~20 sek. Zanim się grafika załaduje itp to dopiero później można zacząć walkę, ale jeszcze nie udało mi się doczekać klasycznego odliczania w grze :)

Nie ma juz skorek HD w sensie specjalnie dodajacych dany model w HD, takie skorki zostaly usuniete po dodaniu modelu w grze w wersji HD, te co sa zmieniaja po prostu wyglad czolgu a nie podnosza jego jakosc do HD.

Co do problemow z freezami to zalacz logi, ale gra w 1.0 laduje sie duzo dluzej, sprawdz bez modow.

Co do ładowania z modami czy bez laduje sie dlugo wchodzac do bitwy czasem przeleci 20sek bitwy i tu sprawdzalem czy z modami czy bez przy wyl dzwieku laduhe sie nie minute a 10sek ja i paru kumpli przetestowalismy to i tu pytanie jak wyłaczyc muzyke podczas wczytywania bitwy nie wiem czy pomoze ale wydaje mi sie ze moze pomoc

A mógłbyś dodać: [IKONY][1.0.0] man1aqContourMod revived (akt. 25.03.2018)

16 minutes ago, byju said:

A mógłbyś dodać: [IKONY][1.0.0] man1aqContourMod revived (akt. 25.03.2018)

To juz są? Jakos nie zauwazylem, moze przegapilem.

mam pytanie dzis cos szwankuje mi instalator : https://scr.hu/OzMeeZ staje zawsze w tym miejscu i potrafi tak i 3h być potem go zamykam z menadzera czy tojakis błąd czy cos u mnie nie tak