Jump to content

Recommended Posts

witam mam kłopot , podczas instalacji i wyborze modów z paczki część się nie instaluje np. ikonki , kobieca załoga , statystyki sesji i jeszcze kilka innych. Do tej pory nigdy nie miałam takiego problemu

odinstalowałem wota , wszystkie mody i nic nie pomogło 

co może być przyczyną ?

Załącz log, info w podpisie jutro może sprawdzę. Problem pewnie lokalny, cos na kompie przyblokowalo instalator.

zaczęło się już w wersji wot 9... itd. potem odinstalowałem wszystko . Wyczyściłem do zera , po czym zainstalowałem wot 1.0 i zacząłem instalację paczki od nowa a to bez zmian : część modów z paczki się nie instaluje. 

Może na kompie w tempo rarach coś utknęło , nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

piszesz o załączeniu log ; nie kumam :(

W podpisie moich postów jest informacja o logach.

Nie, by wygenerowac logi ktore potrzebuje nalezy odpalic Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe (tworzy tez skrot na pulpicie jesli sie wybralo taka opcje) i on zrobi logi ktore mozna zalaczyc.

użyłem Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe otworzyłem i niestety "ten folder jest pusty :(

C:\Games\World_of_Tanks\Aslain_Modpack\Archiver

spróbowałem też LOADINF_for_Aslains_Installer.exe , wyczyściłem i kolejna nowa instalacja bez zmian :( 

Ciezko tutaj cokolwiek pomoc, bo problem nie lezy w instalatorze ale w windowsie na ktorym go uzywasz, cos tam powoduje problemy. To ze np. generator logow otworzyl pusty katalog jest tego dowodem, ze nawet jego cos przyblokowalo i nie wykonal zadania.

Rozne rzeczy moga to powodowac na komputerze, np. antywir, instalowanie do sandboxa, nietypowe ustawienia uprawnien, brak praw admina itp.