Jump to content

jak usunąć flagę języka klientga gry w XVM


Recommended Posts

Czołem czołgiści.

Niecodzienne pytanie może, jednak interesuje mnie kwestia usuwania flagi w XVM pokazującej wybrany język gry. Wiem gdzie i jak można zmienić flagę na dowolną inną na stronce XVM, ale zauważyłem, że wielu graczy w ogóle nie ma flag w randomie. Sam mam zmienioną flagę na inną, a chciałbym ją w ogóle wyrzucić. Mod w mod paku gdzie jest w opisie usuń flagę i znacznik xvm nie usuwa faktycznie tych informacji, a jedynie u mnie w kliencie nie wydzę tych informacji, natomiast inni i tak widzą wybraną przeze mnie flagę. Kiedyś był mod pokazujący rzeczywisty język klienta gry z pominięciem ustawionej flagi na stronie XVM, więc była jakoś ta informacja pobierana przez mod z serwera WG chyba??

 

Jakieś pomysły??

Pozdrawiam

shot_315.jpg

Link to comment
  • Administrator

Moda pokazującego prawdziwą flagę usera nie ma już od dlugiego czasu, autor zaprzestal jego tworzenia.

 

Tak jak napisałeś możesz ukryć flagi w swoich kliencie ale to i tak nie zmieni faktu że inni nadal będą widzieli co używasz. To ze niektorzy flagi nie maja to nie fakt że ją ukryli to cos innego. Nie powiem co bo musialbym sie wypytac, mozliwe ze blad. Sam przy sobie czasem flagi nie widzie, a wcale jej nie ukrywalem.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Aslain said:

Moda pokazującego prawdziwą flagę usera nie ma już od dlugiego czasu, autor zaprzestal jego tworzenia.

 

Tak jak napisałeś możesz ukryć flagi w swoich kliencie ale to i tak nie zmieni faktu że inni nadal będą widzieli co używasz. To ze niektorzy flagi nie maja to nie fakt że ją ukryli to cos innego. Nie powiem co bo musialbym sie wypytac, mozliwe ze blad. Sam przy sobie czasem flagi nie widzie, a wcale jej nie ukrywalem.

 

 

wydaje się to dziwne, bo z reguły fioletowi gracze nie mają pokazanej flagi, albo kompletne pomidorki. i to czasami spotykam tych samych graczy kilka razy w nocy jak gram i zawsze mają niewidoczne flagi.

Ktoś mi mówił, o pliku pyton, że wystarczy go ustawić jako tylko do odczytu, ale po sprawdzeniu okazuje się to bez związku i nadal flagę widać.

Edited by gregori76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.