Jump to content

statystiki


Recommended Posts

  • Administrator

Autor moda Krzysztof_Chodak ponoc twierdzi ze działają one poprawnie, więć nie będzie pewnie próbował je naprawiać, niestety nie działają one poprawnie a przynajmniej w niektórych kombinacjach modów, i ludziom wieszają gre w specjalnych bitwach, dlatego nie moge je dodać na tę chwillę.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Witam Was.

Mam do Was pytanie które od chyba początku gdy zacząłem grać w WOT na które to pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi i uzasadnienia.

Otóż chodzi mi o winrate stats te procentowe. A wiec moje pytanie. Jeśli ja gram w randomach i staram się grać dobrze, celuję i nie wystawiam się na wrogie opstrzały jak debil, to jeśli mam tyle przegranych to dlaczego mam być oceniany jako zły gracz bo mam bardzo dużo przegranych bitew???? Przecież szanse wygranej czy przegranej bitwy nie są zależne od jednego gracza??? Proszę jeśli potraficie mi to wytłumaczyć to będę bardzo wdzięczny. Zrobiłem pod ten problem sobie nawet specjalny nick GreatestNoob2018 w grze to możecie sobie zobaczyc moje stats. Nie wiem gdzie gracze nabijają winrate stats ale na 100% nie w random bitwach, prawdopodobnie robią to na grupowych bitwach levelu VIII. 

Pozdrawiam wszystkich.

Edited by ________H_________
zrobiony
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.