Jump to content

Gra się nie uruchamia, wywala do jakiejś strony z modami. :-(


Recommended Posts

  • Administrator

Nie wiem co uzywales wczesniej, ale sciagnij najnowsza paczke i zobacz, tak chyba najprosciej, bez pytania innych czy maja ten problem dalej.

 

Jesli problem jakis wystepuje, opisz go i zalacz logi wg instrukcji w moim podpisie.

Link to comment

Używam tylko tych nigdy innych nie instalowalem  dzisiaj zaktualizowalem i lipa problem jak wszyscy wyzej

Czyli przy uruchomieniu gry wczytywanie się zatrzymuje na samym początku i po chwili wywala w przeglądarce ekspoint moda wszystkimi rusku i teraz pobieram wota od nowa i mam obawy czy po zainstalowaniu nie będzie tak samo

Link to comment

Nie jestem ekspertem itd. ale zadam takie  pytanko czy te wywalanie do pulpitu nie  jest odpowiedzialny XVM może to być tez  wina  z  jego strony i może  trzeba poczekać az cos z tym zrobią a nasz dobrodziej zrobi nowa  paczkę
PS> mnie tez to bardzo irytuje

Link to comment

@konsta Może i tak, ale jak na razie u mnie w klanie i u znajomych ten problem pojawia się w przypadku paczki Aslaina i pro tanków. Ci co mają tylko XVM, nie narzekają na dropy jak na razie więc nie wiem.

@szalakal Właśnie też o tym temat założyłem bo się przestraszyłem że wirus jakiś albo co ;/ Wrzuć logi dla Aslaina, może to jakoś pomoże w wykryciu moda który to powoduje.

  • Upvote 1
Link to comment
11 hours ago, szalakal said:

znam ludzi którym wota wywala a nie wiedzą co to xvm czy mody :)

Potwierdzam, jest z tym problem, co ciekawe problem pojawił się od momentu jak zagrałem pierwszy raz wczoraj w ten nowy tryb, to frontcośtam. Wywala mnie do pulpitu przy wyjściu z plutonu, czasem podczas wczytywania randomu. Nie mam pewności co się skopało, ale jest jakaś kolizja na linii gra i xvm lub mody po ostatnim patchu. Mam tylko xvm, yasen i autoequip w sumie.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.