Jump to content

Zamyka WoT i przekierowuje do gifa.


Recommended Posts

Witam.

Problem polega na zamykaniu gry i tzw. "wyrzucaniu do pulpitu". Ma to miejsce najczęściej po bitwach losowych lub po kliknięciu "Wróć do garażu"(po zniszczeniu naszego pojazdu) jednakże po raz pierwszy doszło do sytuacji kiedy oprócz wyłączenia gry, w tym samym czasie włączyła się przeglądarka internetowa i zostałem przekierowany do gifa.

Problem pojawił się pierwszy raz około godz. 23:00 16.05.2018, po klanowej bitwie o twierdzę tier X, na Type 5 Heavy, na mapie Linia Zygfryda. Miał ktoś podobną sytuację?

Dołączam screen gifa na który zostałem przekierowany i logi Aslains_WoT_Logs.zip. @Aslain W razie potrzeby mogę również przesłać w prywatnej wiadomości logi wota.

 

 

5afca7eed82da_GifWot.thumb.png.aab6d2a70c758b0eb8c338e1d037f8ca.png

Link to comment
  • Administrator
12 minutes ago, Metafan said:

Mało kurwa śmieszny żart,powinieneś moda który za to odpowiada wypierdolić bezpowrotnie z paczki

 

 

I tak zrobie, jak tylko go namierze, to jest wyjatkowo chamskie zachowanie.

 

Moze ktos potestowac te paczki:

Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.1.1_05_test2.exe

 

a potem tą jesli powyzsza dalej ma problem:

 

Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.1.1_05_test1.exe

 

I napisac czy problem nadal wystepuje.

  • Like 1
Link to comment
12 minut temu, Metafan napisał:

Mało kurwa śmieszny żart,powinieneś moda który za to odpowiada wypierdolić bezpowrotnie z paczki

 

 

Dzisiaj rozmawiałem z klanowiczami i takie zdarzenia mają miejsce nie tylko w paczce Aslaina, również protanki mają z tym problem. Może ostatnia aktualizacja wg coś popsuła.

Link to comment
4 minutes ago, Eragon0001 said:

Dzisiaj rozmawiałem z klanowiczami i takie zdarzenia mają miejsce nie tylko w paczce Aslaina, również protanki mają z tym problem. Może ostatnia aktualizacja wg coś popsuła.

WG raczej takiego gifa nie wkleiło

Link to comment

@Metafan Właśnie też ten gif wydaje mi się mocno podejrzany, oczywiście po tej sytuacji przeskanowałem komputer Avast Free Antivirus +  Malvarebytes + AdwCleaner, nic nie wykryły więc zakładam że nie jest to jakiś wirus infekujący system a przynajmniej mam taką nadzieję. Obecnie @Aslain pobrałem i testuję paczkę "test2" dam znać za jakiś czas czy dalej wywala, ale ten gif...

Link to comment
3 minutes ago, Eragon0001 said:

@Metafan Właśnie też ten gif wydaje mi się mocno podejrzany, oczywiście po tej sytuacji przeskanowałem komputer Avast Free Antivirus +  Malvarebytes + AdwCleaner, nic nie wykryły więc zakładam że nie jest to jakiś wirus infekujący system a przynajmniej mam taką nadzieję. Obecnie @Aslain pobrałem i testuję paczkę "test2" dam znać za jakiś czas czy dalej wywala, ale ten gif...

żaden wirus bo mi by w ogóle nie dał nic takiego zainstalować,Eset skanuje kazdy proces na kompie,wył by już przy pobieraniu paczki

 

Link to comment

Raz po bitwie treningowej zacięło mi wota (tj. pojawił się ekran garażu bez żadnych przycisków ani czołgów i dwa duże czarne kwadaraty po prawej i po lewej stronie na dole ekranu. Musiałem zamknąć proces w menadżerze zadań). W razie potrzeby dołączam[Aslains_WoT_Logs.zip] Ale nie pamiętam na której wersji to było, chyba jeszcze na #04. Jak na razie "05_test2" wydaje się spoko, ale nie grałem za bardzo na bitwach losowych. Pogram trochę więcej to zaktualizuję komentarz.

 

UPDATE[godz. 02:39]:

Po kilkunastu bitwach losowych jak na razie dalej ok, nie wywala. W dzień sprawdzę Linię Frontu bo kolegę po każdej bitwie wywalało.

 

UPDATE[23.05.2018]:

Wersja #07 działa jak należy.

Edited by Eragon0001
Link to comment
  • Administrator
10 hours ago, shopen_pl said:

Na najnowszej paczce 1.0.1.1 5b problem nadal występuje i wywala z gry odpalajac gifa.

Dorzucam logi.

python.log

 

Wg. tych logow nadal instalujesz mody ekspointa

 

2018-05-18 18:41:33.667: INFO: [NOTE] Loading mod: ekspointCore, [v.0.7.0 [2018-05-17 15:00:26] WOT: v.1.0.1.1 #873] by Ekspoint
2018-05-18 18:41:33.667: INFO: -------------------------------------------------------------------------
2018-05-18 18:41:33.670: INFO: [NOTE] Loading mod: extraAimInfo, [v.0.1.0 [2018-05-16 08:46:46] WOT: v.1.0.1.1 #873] by Ekspoint

Link to comment
12 godzin temu, Aslain napisał:

 

Wg. tych logow nadal instalujesz mody ekspointa

 

2018-05-18 18:41:33.667: INFO: [NOTE] Loading mod: ekspointCore, [v.0.7.0 [2018-05-17 15:00:26] WOT: v.1.0.1.1 #873] by Ekspoint
2018-05-18 18:41:33.667: INFO: -------------------------------------------------------------------------
2018-05-18 18:41:33.670: INFO: [NOTE] Loading mod: extraAimInfo, [v.0.1.0 [2018-05-16 08:46:46] WOT: v.1.0.1.1 #873] by Ekspoint

A te mody nie mialy wyleciec z paczki?

Jesli tak to jak to mozliwe ze nadal sie laduja? Ja za kazdym razem mam zaznaczone przy instalacji aby kasowac stare mody...

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, shopen_pl said:

A te mody nie mialy wyleciec z paczki?

Jesli tak to jak to mozliwe ze nadal sie laduja? Ja za kazdym razem mam zaznaczone przy instalacji aby kasowac stare mody...

Nie zalaczyles logow ktore sa wymagane, wiec ciezko mi powiedziec cos wiecej. Jesli chcesz to info w moim podpisie jak to zrobic. :)

Link to comment
1 godzinę temu, Aslain napisał:

Nie zalaczyles logow ktore sa wymagane, wiec ciezko mi powiedziec cos wiecej. Jesli chcesz to info w moim podpisie jak to zrobic. :)

Ok, zapamiętam następnym razem :)

Póki co instalacja 06 rozwiązała problem. Na wszelki wypadek przy instalacji poodznaczałem kilka modów które nie uważam za niezbędne.

Dzięki za pomoc i dobrą robotę z paczką modów. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.