Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Nie znalazlem nic konkretnego w logach.

 

w logu XVM jest jakis blad, ale to odnosnie drzewka rozwoju w hangarze

 


2018-06-02 11:48:16: [ERROR] Traceback (most recent call last):
  File "res_mods/mods/xfw_packages\xvm_techtree\python\__init__.py", line 36, in ModuleInfoWindow_as_setModuleInfoS
    veh_id = self._ModuleInfoWindow__vehicleDescr.type.compactDescr
AttributeError: 'NoneType' object has no attribute 'type'


 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Witam.

Nigdy w mojej historii gry w WoT nie miałem po nowym patchu problemów z uruchomieniem gry z Twoją paczką modów.
Aż do dzisiaj.
Zainstalowana najnowsza wersja paczki v.1.0.2.1_00. Uwzględniłem konieczność nieinstalowania dwóch modów, o których napisałeś na forum WoT. Tych z ramką wokół czołgu na karuzeli w garażu i tego drugiego z belką amunicji na dole w bitwie.

Próba uruchomienia WoT z modami skutkuje po chwili ładowania wywaleniem do pulpitu. Proces WoT nie zostaje w pamięci.
 

Załączam plik Aslains_WoT_Logs 
Nadmienię, że bez modów, czysty klient uruchamia się bez najmniejszych problemów. Bitwy również odbywają się bez zakłóceń.

Pozdrawiam.
 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator
23 minutes ago, Forged73 said:

Witam.

Nigdy w mojej historii gry w WoT nie miałem po nowym patchu problemów z uruchomieniem gry z Twoją paczką modów.
Aż do dzisiaj.
Zainstalowana najnowsza wersja paczki v.1.0.2.1_00. Uwzględniłem konieczność nieinstalowania dwóch modów, o których napisałeś na forum WoT. Tych z ramką wokół czołgu na karuzeli w garażu i tego drugiego z belką amunicji na dole w bitwie.

Próba uruchomienia WoT z modami skutkuje po chwili ładowania wywaleniem do pulpitu. Proces WoT nie zostaje w pamięci.
 

Załączam plik Aslains_WoT_Logs 
Nadmienię, że bez modów, czysty klient uruchamia się bez najmniejszych problemów. Bitwy również odbywają się bez zakłóceń.

Pozdrawiam.
 

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Zobacz na najnowszym modpacku.

Link to comment

Jest poprawa :)
Zalogowałem się garażu. Zaraz będę testował, czy wszystko działa w bitwach.
W stosunku do tego co miałem zainstalowane z poprzedniej paczki, to obecnie nie ma dźwięków dział i silników. Więc to chyba one powodowały wywalanie do pulpitu przed możliwością zalogowania do gry. Jeżeli w bitwach wszystko także będzie w porządku, to już nie będę o tym pisał, żeby nie zawracać głowy.

Jeśli potrzebujesz aktualnych logów, to napisz a Ci wyślę.
 

Dziękuję.

Link to comment
  • Administrator

Co do samego wywalania po bitwie itp. to nie mam na to wplywu na razie, jak tylko pojawi sie nowsza wersja XVM to zaktualizuje do niej. Devsi XVM od 2 dni probuja to naprawic, ciezko im cos idzie, w najgorszym wypadku odinstaluj wszystko z sekcji XVM i czekaj az przyjdzie aktualizacja poprawiajaca te crashe.

Link to comment

Miałem ten błąd.

Wywalało po zalogowaniu na EU1 w 100%, losowo dało się zalogować na EU2 ale na 100% wywalało po bitwie.

 

Wyłączyłem karuzelę z XVM to ustąpiło. Tak z 10x próbowałem czy wywali po zalogowaniu i jest ok. Walk zrobiłem 4 i też było ok.

 

update:

Jednak nadal potrafi wywalić po walce do pulpitu. Ale przynajmniej da się bezproblemowo zalogować.

Edited by Zwierzak220
Link to comment

Update do mojego posta:

 

Aktualnie na gram na paczce 1.0.2.1 ustawiając opcję minimalistycznego hangaru (czołg na czarnym tle, jest to ustawienie z paczki). Nic złego się nie dzieje, logowanie ok, powroty do hangaru po bitwie bez problemu.

Wydaje mi się, że problem stwarza "oczo wybijający" hangar z dzisiejszego update. Kiedyś już taki problem był a dodatkowo skutkował sporym obciążeniem grafiki.

Klepie WoT 2h i nie widziałem błędu.

Edited by Zwierzak220
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment

Witam. Podobnie dla mnie z wersją Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.0.2.1_02 i żadną z naszych modyfikacji. Pozdrowienia

 

Przepraszam, Aslaina, przestań aktualizować WG, nie ma szacunku dla twórców modów, takich jak ty i inni. Osobiście, zmęczony wszystkim, to problem. Zatrzymuję to za pomocą WORLD OF TANK. Uwaga dla ciebie. pozdrowienia

Link to comment
2 godziny temu, chaszy napisał:

 choc musze przyznac ze nie co kazda bitwe . jest poprawa ale problem nierozwiazany

Aslains_WoT_Logs.zip

Rozwiązanie bardziej tyczyło wywalania tuż po zalogowaniu i prawie 90% szansy na wywalenie po bitwie.

Jeśli wywala po bitwie mimo ustawienia minimalistycznego hangaru to jest inny problem. A nie do końca może być związany z addonami.

Mnie po bitwie wywala 1x na 2-3 dni ale ja wiem, że to przez FF który czasem nie zwalnia mi obszaru pamięci po wyłączeniu.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.