Jump to content

statystyki beta


Recommended Posts

  • Administrator

Zalacz logi. Samo podanie faktu ze zainstalowales statystyki beta niekoniecznie pomoze w identyfikowaniu problemu, trzeba miec ogolny wglad we wszystko co bylo instalowane, tym bardziej ze dodatki beta slyna z niekompatybilnosci z innymi modami.

Link to comment

Jeśli instalowałeś mody to w katalogu z grą masz plik Aslains_WoT_Logs_Archiver.exe

Uruchomisz go i zostanie utworzony log z wymaganymi plikami spakowany zipem.

Edited by pr0zn
Link to comment
  • Administrator
6 hours ago, pr0zn said:

Mam to samo.

Próbowałem różnych konfiguracji modów ale bez efektu.

Aslains_WoT_Logs.zip

 

Co ciekawe dodatek świetnie spisuje się po ręcznym dodaniu YasenKrasen Seasson Statistics 1.0.2.1c: z forum WoTa

link do pliku: https://drive.google.com/uc?export=download&id=1vm2hikZ6UcID2FQqco6Q4AE-y4TC-IAG

 

 

Dodatki beta to juz nie to samo co kiedys, teraz to tylko to widac na podgladzie moda w modpacku, jesli chodzi o wn8 po bitwie na ekranie konca bitew to jest to wbudowane juz w normalny yasen krasen... Stad wydaje Ci sie ze "dodatki nagle dzialaja" jak zainstalujesz zwykly YK spod linku ktory podales.

Link to comment

Właśnie chodzi mi o to co jest na podglądzie moda w modpacku i o tym mówię, że działa po podaniu z pliku YK spod linku, a z wyboru z modpacka nie działa.

Oczywiście rozumiem, że to dodatek beta. Dzięki tak czy inaczej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.