Jump to content

Co z modem "Arty Aim Location" czy wróci do paczki?


Recommended Posts

Witam

Jak wyżej w temacie czy powróci mod pokazujący miejsce celowania sojuszniczej arty? Był już kiedyś w paczce,  baaa nawet można było go skonfigurować w instalatorze, a szkoda że go nie ma.. Podobno jest dozwolony więc w czym jest problem? :)  Fajna opcja dla arty, zastanowisz się ?  :

 

Pozdrowionka

Link to comment

A mógłbyś coś więcej napisać? Bo dorzuciłem moda manualnie mam nadzieje że nic złego mimo to mi nie zrobi ten mod.. ale po przeczytaniu tego posta od razu go usunąłem... Czekam na jakieś twoje wieści jeśli możesz taką informacją się ze mną i forumowiczami podzielić.
Szkoda że nie ma alternatywnego moda... :(

Link to comment
  • Administrator

Mod ten jak wiele innych modow ze szemranych stron zostal zasilony o kod ktory bez wiedzy uzytkownika robi rozne rzeczy w tle, np. laczy sie z dziesiatkami ruskich stron z reklamami czego efektem potem moze byc zawirusowany komputer, utrata wrazliwych danych z komputera, wyswietlanie reklam w czasie grania w gre, czy spowoleninia z powodu dzialania koparki bitcoinow.

 

Na te chwile mody ktore to moga zawierac to cheaty, mody of polarfox, ekspoint, pavel3333, stealthz i jeszcze paru by sie znalazlo.

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.