Jump to content

Recommended Posts

to może załącz logi ? bo bez tego ciężko będzie Aslainowi domyślić się JAKIE mody masz i które mogą konfliktować z czymś......

 

polecam czytać  przypięte tematy np. "jak zgłaszać błędy"....

Edited by Smoq
Link to comment

wywala mnie z gry najpierw na koncu wywalalo po uzyciu wot mod cleanera dalej dupa wywala teraz to juz nawet i na poczatku.   coraz gorzej z tymi twoimi modami sie dzieje dupa i dupa i nic wiecej zaczinj je robic tak zeby dzialaly a nie jakies guwno aby na odczepnego. kiedys byly najlepsze teraz to tylko szajs ktorego nie mozna instalowac jak sie chce pograc

 

Link to comment
  • Administrator

@bart62 Uważasz że obrażając mnie poprawisz sytuacje swojego crashowania? Droga wolna, używaj inne paczki jak masz problem. Ja nie robie większości tych modów jeśli chcesz wiedzieć, jak chcesz kogoś winić to wiń ich autorów albo WG za zdestabilizowanie gry z modami i bez od czasu 1.0.1.x.

Link to comment

Nie wiem jak z większością graczy, ale u mnie paczka działa prawidłowo. A jedynie co zrobiłem, to pozbyłem się garażu piłkarskiego - teram mam zwykły "leśny" :)

A jak się pozbyć garażu futbolowego? Opisane jest na forum wot-a. (usunięcie 2 linijek) z pliku paths.xml

 

Od tego momentu zero wywaleń z gry. Moja lista modów w załączniku.

 

_Aslains_Installer_CompList.log

Link to comment
  • 2 weeks later...

Witam.
Od wczesniejszej aktualizacji 1.0.1.15 zaczela sie dziac u mnie przypadki wyrzucania z gry. przedtem bylo to co jakis czas. Od aktualizacji 1.0.2 to juz po kazdej praktycznie bitwie wyrzuca a dosc czesto juz przy samamy zalogowaniu. Stawialem dwa razy wota na nowo. Na czystej grze bez problemow. Z paczka to wlasnie mnie wywala i pojawily sie dwa razy ze problemy z karta graficzna. Sprawdzilem sterowniki i od wlasnie 15tki od aktualizacji sterownikow sa problemy z gra. Ale na czystym wocie ich nie ma. A y paczka niestety juz takie sa cuda. Moge przeslac co mam zazanaczone, ale pewnie w logach jest ot zawarte.

 Wysylam to co mi wyskakuje w raportach. XVM nie mam zainstalowanego.

https://megawrzuta.p...298371342e.html

Ling do histiri logow a ponizej link do rap z wyrzucania z gry.
https://megawrzuta.p...02c7d7c37e.html

Link to comment

xvm nie mam zainstalowanego. Skorki czolgow. Nie wiem z czym sie to je ale mam tylko jedne skorki a reszta z wota. Minimalistyczny. Nie wiem. ale mysle ze moj moze nie jest az tak rozbudowany. Ale nie mniej bardzo bym prosil o dokladniejsza wypowiedz. Nie wiem czy jest to odpowiedz ogolna, ale jak moge prosic na priv przedstawienie dokladniejszej analizy abym mogl wykluczyc blad. :)

Link to comment
  • Administrator
10 minutes ago, Giwdel said:

xvm nie mam zainstalowanego. Skorki czolgow. Nie wiem z czym sie to je ale mam tylko jedne skorki a reszta z wota. Minimalistyczny. Nie wiem. ale mysle ze moj moze nie jest az tak rozbudowany. Ale nie mniej bardzo bym prosil o dokladniejsza wypowiedz. Nie wiem czy jest to odpowiedz ogolna, ale jak moge prosic na priv przedstawienie dokladniejszej analizy abym mogl wykluczyc blad. :)

 

Jestem na wakacjach przez 3 tyg jeszcze wiec nie mam mozliwosci za bardzo zajmowania sie pomoca tak doglebie. Na poczatek nalezy zalaczyc swoje logi, jakie i jak pisze w linku co to sa logi w moim podpisie ;)

Link to comment
7 minut temu, Aslain napisał:

 

Jestem na wakacjach przez 3 tyg jeszcze 

 

AAAAAAAAAAAAA To milego odpoczynku. Nalezy ci sie bo duzo roboty robisz. Ja popstaram sie cos pokombinowac. Za pomoc z gory dziekuje ale najwazniejsze to WYPOCZYWAJ. :D

Edited by Giwdel
Link to comment
  • Administrator

Generalnie te zawieszki takie dziwne pojawily sie jak WG dodalo event pilkarski, mam dziwne przeczucie ze jak sie on skonczy to sporo problemow odejdzie wraz z nim.

 

Jestem w Gruzji i pisze z laptopa z mobilnego internetu w mega upale, ciezko sie tu skupic i pracowac tak, ale staram sie wykonywac niezbedne minimum :)

Link to comment

Doprecyzowuję swoją wcześniejszą wypowiedź dot. garażu:

 

Należy wykasować 2 linijki z pliku paths.xml

 

     <Package type="sd,hd">./res/packages/h22_football_2018.pkg</Package>
     <Package type="hd">./res/packages/h22_football_2018_hd.pkg</Package>

 

Po tym zabiegu paczka @Aslaina działa u mnie bezproblemowo bez żadnych problemów.

Link to comment

@Giwdel sam korzystam z Korean i wystarczyło u mnie bynajmniej wywalić garaż futbolowy. Zarówno na CW, Twierdzach, Natarciach oraz randomach przestało mnie wywalać po zakończeniu bitew. Ale rozumiem również, że każdy może mieć inne rozwiązanie problemu wywalania po bitwie czy przed nią.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.