Jump to content

Zawieszanie sie interfejsu z bitwy w garazu + problem z klawiszem ALT


Recommended Posts

Witam.

Od ostatniej latki WoT'a pojawia sie nastepujacy problem - przy wyjsciu z bitwy niezaleznie od tego czy podczas bitwy umarlem i wyszedlem przyciskiem "opusc bitwe" czy po prostu bitwa sie zakonczyla, wracam do garazu - pokazuje sie las, wybrany czolg, i to by bylo na tyle "interfejsu wlasciwego" :( Nadal mam hitloga, minimape, licznik obrazen z ostatniej bitwy, nic nie da sie kliknac, jedynie zresetowac gre. Na poczatku myslalem ze to dotyczy tylko rankingowek, jednak dzisiaj po zwyklym randomie mialem ten sam problem :( w skrocie - tło garażu, interfejs dokładnie taki jak podczas wychodzenia z bitwy. Wyglada na to ze nie ma znaczenia ani czolg, ani mapa - na chwile obecna zdazylo mi sie to na 3 roznych czolgach, 3 roznych mapach.

 

Skoro juz pisze temat, to dorzuce drugi problem - na randomach, wciśnięcie ALT sprawia ze zmieniają mi się opisy graczy. "Normalnie" mam nazwę czołgu, zaś wciskając ALT pojawiają się w miejsce nazwy czołgu - nicki graczy. Niestety, zauważyłem że podczas twierdz/ CW ALT przestaje funkcjonować - nie zmieniają mi się nazwy czołgów na nicki graczy, jakbym wogóle ALT nie naciskał. Na rankingówkach wydaje mi się że również "alt nie działa".

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Yup, wyrzucenie tego moda pomoglo na chwile obecna. O dziwo, od kiedy napisalem poprzedni post, ani razu nie zdarzyla sie sytuacja z wspomnianym "zacieciem interfejsu" :O a Odznaki dopiero rpzed chwila wylaczylem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.