Jump to content

Recommended Posts

Witam.... mam problem z HP obu drużyn, a mianowicie z modem pokazującym HP... by Tratatank w Modpack-u... 
jestem sam na 4 przeciwników, ale jeden z nich się świeci bo walczy ze mną, to tylko jego HP mi pokazuje jako całej drużyny :-/ chore... w zasadzie nie wiem ile łącznie posiada HP drużyna przeciwna... :-/

albo jak już mnie zniszczono to przeskakuje z sojusznika na sojusznika i różne w ogóle kompletnie nie do ładu i składu co chwilę inne HP przeciwnika.... 

wygląda to tak że - gdy mieliśmy kontakt z danym przeciwnikiem to wiemy ile ma HP ale gdy kontaktu bezpośredniego nie mieliśmy to nie pokaże - mało tego miałem sytuacje że jadeee.... mowie będzie ponad 9k dmg bo gość jest pełny - pokazuje mi 1900 - jade wyświecam i nagle zdziwko 120 HP :-/ i z automatu licznik drużyny przeciwnej zmienia się na 120 HP :-/

co o tym sądzicie ?? 
Aslain kiedy jakaś poprawka oto takich drobiazgów ? :) 
Pozdrawiam !!! :)

 

Link to comment

ZIBI no to po co ten mod HP obu drużyn ???? 
chyba żeby wiedzieć ile ma drużyna przeciwna a ile sojusznicza np - 28600 >28520 określenie na początku bitwy już jest.... 

ale w momencie gdy zostaje zniszczonych 4 przeciwników a dwóch sojuszników juz ten licznik sie gubi... 
np 20800 < 21400 powinno być a jest np- 20800 > 420 bo gość który sie świeci ma 420 .... 
jest jakiś błąd... i tyle... 
od początku wiadomo kto ile ma HP to jest logiczne... 
każdy czołg ma stałą wartość 
ZIBI uważam że nie rozumiesz mojego posta 
inne liczniki działają ale nie chce ich bo zbyt wiele kolorków jest 
licznik by Tratatank ma same cyfy tak jak powyżej napisałem 
wszelkie inne liczniki maja jakąś skale kolorów ikonki itd itd czego nie chce... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.